Je halloweenská noc a v jednom starém, strašidelném domě se koná pořádná párty. V nejlepším ale do domu vrazí policie a mejdan rázně ukončí. Sedmi lidem se ale podaří v domě schovat a policii uniknout. Při prohledávání domu naleznou ve sklepě ostatky šesti lidí, které patrně patří obětem masakru, který se v domě odehrál před 85 lety právě na Halloween. Dle pověry tehdy účastníky oslavy postupně ovládli démoni a majitelka domu ve snaze zabránit jejich vstupu do našeho světa spáchala sebevraždu. Brzy se ukáže, že o to, co se démonům nepovedlo tehdy, se nyní pokusí znovu… (Šakalík)

Teabag

Božínku, to byla blbost. A to doslova. Málokdy hodnotím ve filmech logiku, ale takhle natvrdlé postavy bych nejraději snad odpravil sám. Vizuálně to jakžtakž šlo, ale scénář z toho udělal téměř nekoukatelnou věc... ()

Prochy38

Když se podívám na obrázky originálu z roku 1988, půjde asi o totální kopii. Je pravda, že nádherné a sexy herečky tomuto braku dodávají alespoň trochu smysl, proč na něj koukat. V globálu to není nic originálního a takových se ještě natočí. S. Elizabeth to hrozně seklo, krásné byly i obě pozdější démonky, ale nejhezčí právě SPOILER! přeživší M. Keena. Tyto kočky mě držely u filmu, páč jinak jde o litry krve, hromady vnitřností a takovou tu klasickou zvrhlou zábavu. Hudba se moc povedla. Jestli se mi to ale líbilo nejsem schopen říct, spíše ne... ()

Standic1

Přběh party lidí, kteří zůstanou (po policejní přepadovce) sami na halloweenském večírku v sídle, kde před 80 lety zmizelo 6 lidí a majitelka domu se oběsila. Samozřejmě už od začátku vám je jasné kdo přežije. Všechno to začne když po nalezení tajné místnost, kde leží 6 koster (překvapivé!!) organizátorku párty jedna z nich "kousne". Ta se jako první začne měnit v démona a postupně mění ostatní. Tady bych se pozastavil, protože jsem postrádal nějaké efektnější proměny v démona, než jen zrychlené pohyby těla. Na druhou stranu masky už byli obstojné a celkové přiblížení příběhu a cíle démonů kupodivu dávalo smysl. Samozřejmě tu najdete pár ukázkových hloupostí, jako třeba problém dostat se z pozemku protože je brána zavřená, určitě by bylo nad jejich síly jí přelézt. Nebo když se z hlavní hrdinky stane odbornice na zaklínadla a démony. Protože jde o remake nic extra jsem si od toho nesliboval, takže mě Night of the Demons rozhdoně neurazili a docela sem se i bavil. ()

davena27

Vždy jsem přemýšlel proč se točí nové a nové remaky kultovních děl,v tomto případě z roku 1988.Je to snad snaha tvůrců příblížit starší a o nesrovnatelně kvalitnější dílo mladším generacím,nebo za každou cenu těm starším připomenout zážitek z filmu v novém kabátě.Z každého remaku jsem znechucen,nenávidím je a z hrůzou čekám který další snímek bude znehodnocen amatérismem,kýčem,trapností a hlavně neschopností po uznání pro opravdové fanoušky hororu.Doporučuji si pustit první originál filmu a pak tento Mega chlív.Je to kaviár versus lejno. ()

Ronaldo79

Nová Noc démonů je průměrný snímek stejně jako originál, ale líbí se mi víc. Herecké obsazení sympatické především Monica Keena z peckovýho versusu a Bobbi Sue Luther z Laid to Rest. Jsem rád, že se tvůrci nerozhodli totožně opisovat původní dílo, kráčejí si po vlastní pešince a nabízí dost odpovědí, kde se zlo vzalo, jaký je jeho plán. Bohužel se tu vyskytl stejný problém jako v předchozím snímku Adama Gierasch, ten chlapík vůbec neumí pracovat s atmosférou a napětím pro horor nezbytnými atributy. 5.5/10* ()

cskomando

Hudba dobrá, remake trošku jinak pojatej ale vzhledem k dnešní době zde bylo k vidění i trocha toho gore a masky celkem fešné. + Nesmím zapomenout na konec, který mě celkem dost rozesmál - hlavní hrdinka je opravdu frajerka. ()

helloween93

Remake 80's hororu není úplně špatný, nicméně bych mu vytkl hlavně to, že takříkajíc nemá žádnou atmosféru, což by horor z tajemného domu určitě mít měl..Vraždy mi nepřišly nic extra, masky vypadaly moc digitálně, jinak to docela šlo. ()

helraiser

Tak abych řekl pravdu tak jsem od tohoto remaku čekal mnohem víc, ale na stranu druhou to nebylo až tak hrozný jak by ne jeden čekal. Rozhodně se nejedná o kdovíjak velkej průser typu pátek třináctého, ale i přesto se jedná o jisté zklamání. Když vezmu v potaz jaký možnosti filmaři v dnešní době maj tak člověka jen zamrzí co mohlo vzniknout za podívanou, ale nevzniklo. Už jenom kvůli tomu je nutné smeknout před tvůrci originálu, že dokázali v tehdejší době natočit takovou parádu se kterou se bohužel nemůže tento remake moc měřit. Masky démonů byly docela vydařené o tom žádná, hudba byla taky dobrá, některé scény byly také pěkně natočené hlavně ty z minulosti, ale co to je platné když to všechno pošle do kytek klipový střih, dnes už tak známé digitalní obludnosti na které se opravdu nedá už koukat a laciné lekačky už nemá cenu ani zmiňovat. Celkově to je slabší průměr, který diváky znalé originál moc nepotěší, ale dnešní mládež bude jistě radostí skákat do stropu a tvrdit, že se jedná o nejlepší horor co viděli. Pro mě celkem ucházející remake, který mě moc nenasral jak u mě většinou bývá zvykem, ale když vezmu v úvahu originál tak pořád lehký podprůměr a to je velká škoda. Snad to tedy vyjde příště. ()

Wann

Stupidní úchylárna. Když si holka do kozy strčí rtěnku a vytáhne jí z píči... škoda slov. 1* za lesbickou scénu. ()

Winchester

To, že film nefunguje ako ,,seriózny“ horor nepovažujem za problém, nakoľko pôvodný Night of Demons bol tiež len takým zábavným béčkom, ktoré sa nebralo príliš vážne. Problém tohto remaku je však ten, že na kvalitnú priamočiaru splatterovú zábavu má až príliš veľa hluchých miest, a tak snímka plne neuspokojí ani fanúšikov atmosférických hororov, ani fanúšikov gore úchylností. Na druhej strane však z filmu dýcha láska ako k pôvodnému filmu, na ktorý mnohými scénami priamo odkazuje, tak aj k hororovému žánru ako takému. Ako celok sa teda jedná o, napriek niekoľkým slabinám, pomerne sympatický priemer, a tak štvrtú hviezdičku dávam len za vychytaný soundtrack ( film, v ktorom zaznejú piesne od Wednesday 13 a 69 Eyes jednoducho musím trochu nadhodnotiť). ()

AdiegoA

Nuuuuuuuda. Diora Baird by v pornoprůmyslu udělala rozhodně lepší kariéru! Jediné co opravdu trochu stojí za to je dvojka Furlong a Monica Keena. Ti mají na lepší filmy. ()

GameboyNES

Týýý jóóó, málokdy se rýmejk povede udělat jako pocta originálu. Sice tady mohlo bejt víc koziček, Linnejka, mohla mít delší scénu než 3. vteřiny, Shannon mohla ukázat vodního hlodavce. Nicméně i tak to mělo , celkem solidní atmosféru a supr muziku. Design démonů byl taky podařenej. Tož dávám stejný počet jako u originálu 5! ()

intro

Ze začátku jsem si myslel, že takovou hovadinu snad ani nedokoukám. Naštěstí přibližně od poloviny se to trochu rozjede a film je koukatelnej. Ovšem je to jen průměrná podívaná, která se Vám hned druhý den vypaří z hlavy. Možná to chtělo jiné obsazení a jiného rejžu. Nevím. Prostě s přimhouřenýma očima 50%. ()

Olafsson

Shit.. Nehorázná sračka.. Oteklej nechutnej slizkej Edward Furlong by se měl jít zahrabat.. Jednu hvězdu za pěkný roštěnky a ještě lepší boobs.. :) A za hlášku "She stuck a lipstick in her boob and it fell out of her pussy!" ()

ac1976

Ďalšia prerábka, ktorá nemusela byť. Ale musím uznať, že ženské sú v tom pekné, kúzlo s rúžom zopakované a na pár sekúnd sa tu objaví aj Linnea z pôvodného filmu. Poznámka: Na fotkách nie je Diora Baird. Poznámka 2: Dúfam, že galéria nebola upravená po mojom komentári. To by som začal byť namyslený. 😀😀😀 ()

djbarrel

Dost slabá hororová komedie / parodie . V těch několika chvílích kdy jsme se ocitli v minulosti to trochu šlo, ale zbytek stál za prd. Odfláklé kostými, dementní dialogy a hrozní herci. Navíc první půlka byla něco jako soft péčko, protože šlo jen o nahotu a vulgaritu. Nic moc. 25 % ()

elanista1

Presne od momentu keď sa začne niečo diať asi v 50. minúte tak sa začne nuda, párkrát sa mi to už stalo. No ale úvod je celkom solídne porno. Masky sa mi zdali dosť slabé, mužskí herci tuctoví a scenár veľmi hlúpy, ale v takomto druhu filmu to snáď nemusí prekážať. Bolo mi jasné, že o plnohodnotný film nepôjde, a prakticky mi ostávalo len potešiť sa z nejakého gore alebo nahliadnuť do výstrihov. To prvé nakoniec nebolo, ale z výstrihov som nadšený. Ako horor 1*, ako erotický film 4*. ()