Pokrevní bratři – film s unikátním příběhem o vzestupu a stejně rychlém pádu pokračuje. Podobně jako krvavý boj se spravedlností.  Troy Duffy, scénárista a režisér Pokrevních bratrů, uvádí pokračování syrové stylizované krvavé ságy bratrů MacManusů. Ti se společně se svým otcem ukrývají v tichých irských údolích daleko od míst, se kterými byli dříve spojeni. Když se k nim však donese zvěst o loupežné vraždě oblíbeného kněze, bratři se vrací do Bostonu, aby uskutečnili násilnou a krvavou výpravu za spravedlností. Společnost jim dělá i nový parťák a v patách mají přitažlivou agentku FBI… (oficiální text distributora)

trinan_kop

Najhoršie zahraný výkon Julie Benz aký som kedy videl, proste odpad a hnus - kvôli nej dávam hviezdu dole. A druhú hviezdu kvôli bezúčelným záchodovým komentárom postáv - ako keby vystrihnuté zo série American Pie. Ale film to je dobrý - a Flanery s Reedusom by sa uplatnili aj v nejakom "serióznom" akčnom filme. ()

depresario

Škoda. Tvorcovia mali dosť času na to, aby po takmer geniálnej jednotke prišli s lepším nápadom, ako len skopírovať pôvodný koncept. ()

L_U_M_P

.. cakat 10 rokov na takyto odvar?....hanba ti Troy Duffy...a julie benz? to sa uz v celom zasranom hollywoode nikto iny nenasiel?....cele to vypadalo ako parodia na jednotku...obrovske sklamanie 4/10 ()

chosan

Po deseti letech o hodně slabší film než 1. Myslím si že režisér už neměl točit dvojku a měl to nechat tak jak to bylo takto nemohu jinak než 55%. ()

Rychleji

Film s pěknými herci a pěkným úvodem. Myslím, že i scénář je celkem pěkný, režie zajímavá. Místy se člověk i zasměje. První díl jsem sice neviděl, ale myslím, že to ničemu nevadilo, že se to dá chápat i bez toho (mimo to se to moc chápat nemusí). Jinak je to klasická akční nakládačka kde není nouze o střelbu, pěstní souboje a ani o další akční prvky. K tomu všemu je výhodou, že se vše neděje jen tak samo náhodou a časem, ale bratři musí taktizovat (takže na Segala s Van Damem zapomeňte :)). ()

leonskennedy

Pro mě lepší než první díl.Přibilo vtipných scének spojené hlavně s mexikáncem i když zase chybí Dafoe ,ale na konci se objeví.Jinak je to stejné jako jednička hodně střílení a vtipných dialogú a hlášek! ()

Little_Sawy

Dvojku hodnotím tak ako hodnotím, neda sa povedať ze by ma to nejak extrémne nebavilo, chipsy mi pri tom ale pomohli. Aj keď nábeh na 3 tam bol, je smola, že sa jej nedočkáme. Hlavne koniec bol prekvapujúci, v kútiku duše som tajné dúfal, že pokračovanie bude. ()

Devon74

Mnohem horší než "jednička" ale stále velmi zábavné! Je to tak 2,5 za film a 1 za Julii Benz, takže 3,5 hvězdy. ()

BMAXX

Kdyby měl Troy Duffy pilu, tak by určitě pod tím tlačením praskla. :-) Kluci McManusovi jsou ve dvojce poněkud nesmrtelní, ale jinak by to přece nebyli svatí :-) Mě film rozhodně neurazil, některé hlášky jsou břichorvoucí a Clifton Collins sice není Rocco, ale rozhodně se s ním nedá nudit. Dobrá černá akční komedie, která kráčí ve šlépějích jedničky, akce víc než dost a sexy Julie Benz taky není k zahození. Trošku mě Duffy zklamal, že Billymu Connollymu nedal větší prostor, protože "Tatík" byl v jedničce excelentní. Ale co už... Třeba je to schválně, aby 3-ka všechno napravila :-) ()

Nargaroth

SKvělé pokračování kultovní jedničky. Dle mého dost dobré pokračování. Líbilo se mi téměř vše. Nápad, herci, nostalgie. ()

QuietRioT

Bieda a to je veľká škoda, pretože nebyť dosť stupidného scenára, ktorý odskočil od pôvodného Boondock Saints, tak by to mohlo byť skvelé pokračovanie už tak skvelého filmu. Tri hviezdičky len z melanchólie. ()

films3

toto nebol film pre mna...niekolko krat som pritom zaspal,nebavilo ma to a nedalo sa na to pozerat..ani prvy diel sa mi nepacil,a som debil ked som si myslel ze dvojka bude lepsia... ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Dvaadvacítka? To si děláte prdel, ne? To je jako vzít si do přestřelky nůž!" Bratske duo zabijáků Flanery-Reedus je zpět! Je zde navíc přehrávající Julie Benz a chybí tahoun Dafoe. Ten se objeví až na konci. Jinak je to skoro stejné jako jednička. Mnoho zpomalených akčních záběrů a vtípky, ovšem všechno bez hloubky a smyslu. - 50%. ()