Je to pořad o počítačových hrách vysílaný na České televizi. K vidění je již několik let. Vystřídalo se několik moderátorů. Začal to koncem 90. let Roman Zach a potom Šárka Ullrychová. Ta si hlavně zakládala na tom, aby diváky nalákala svými zábavnými vstupy. Šárka uváděla Game Page 5 let a pak se do moderátorského křesla usadila jakási Masa. (duklak2)

pospech11

Pro mě lrátká zábava na sobotní dopoledne. Dal bych i tři hvězdy, ale za díly o konzolích nemůžu a i ten formát, který to má teď už mě moc netáhne. ()

Luk Skywalker

Kvalitní pořad o počítačových a konzolových hrách. Pro ty, kteří chtějí mít přehled o hrách a nehcce se jim číst. Pořad je veden humornou formou a jednotlivé recenze uvádějí vtipné scénky, které ovšem ne zcela předpovídají, o které hře či žánru to bude. ()

SkyCaptain

Pět z nostalgie. Díval jsem se na to jenom v roce 99 a pak chvíli když to uváděla Šárka Ulrychová. Neměl jsem ještě doma PC a moji kamarádi taky ne (jen "žluté kazetky" od vietnamců), takže jediné médium na kterém jsem mohl vidět PC hry v akci byl tento pořad. Nahrával jsem si to na VHS a pořád to sjížděl - hlavně mi utkvěl v paměti speciální Star Wars díl se Sisou Sklovskou hrající SW: Rogue Squadron, díl kde hrál Jiří Strach Duke Nukem 3D a pak díl kde hrál Zdeněk Izer na PSX Gran Turismo 2. Jo, to byly časy :-) ()

salamandrr

Větší přehled a nestranost mi každý druhý web o počítačových hrách...sakra, jak to, že tady jsou i takovéhle pořady, co přijde dál, večerní zprávy TV NOVA vs večerní zprávy na ČT, nebo snad snídaně s novou?! ()

Plechpetr

Game Page byl své doby jediný a nejlepší pořad o hrách a počítačích vůbec. Těžko říct, jestli ho Re-Play předčil. Možná-že ledasčím jo. Ale pro mě to zůstává favorit. RIP Game Page. ()

Honzeechec

Tak kuli tomuhle pořadu jsem se styděl, že hraju počítačový hry. Dvě hvězdy jen za to, že existuje ještě horší pořad a tím je Level TV. Na BW i TG ukázali že to jde dělat líp a vsadim se, že se zlomkovejma nákladama. ()

Shaleman

tolik hvězd vzhledem k tomu, že jiný pořad tu prostě nemáme a pravda je ta, že mým kritériím na hry se celkem shodujou ()

M1911

Kdyby velice, ale velice trapné scénky nezaplňovaly už tak krátkou stopáž 17 minut, byl by to celkem kvalitní pořad o počítačových hrách. Takhle je to průměr. Ale na druhou stranu v dobách dávných bez internetového připojení jsem nevynechal ani jeden díl. ()

FireTight

Svůj komentář jsem se rozhodl přidat až po zjištění, že Česká televize tenhle pořad ruší. Je to bezesporu škoda, neboť i když pracuji pro jeho přímou konkurenci, nikdy nesmí být zapomenuto, že Game Page byl v naší hezké české kotlině první pořad podobného zaměření, tudíž je potřeba jej respektovat a vzdát mu hold za vyšlapanou cestičku. Děkujeme ti, Game Page. Pravda, výrazně mu uškodily různé přesuny, změny stopáže a podobné nesmysly ze strany vedení TV, přesto se však nemohu zbavit pocitu, že společně s ním odejde i něco z nás... :/ ()

kukkik

Dobré hodnocení dávám spíš z nostalgie, o nekvalitách pořadu dobře vím ale vzpomínky jsou silnější. 3/5 ()

wOOzIe

Mno spíše dost komereční pořad, který svými stále opakujícími se hosty občas nudí, ale některé recenze jsou povedené. A musim uznat i tu snahu. ()

denbrough

Před nějakými dvanácti lety, kdy jsme si koupili první počítač, jsem si hrozně přál, aby byl v TV nějaký pořad o hrách. Zanedlouho přišel GamePage, a já byl radostí bez sebe. Líbily se mi i pozdější díly se Šárkou Ullrychovou, ale potom jsem nějak přestal hrát, a tudíž jsem přestal i koukat. Nedávno, po dlouhé době, jsem zahlédl jeden díl, a zdálo se mi to........... divné... ()