Infestation

všechny plakáty

Hlavní hrdina po probuzení ze spánku zjišťuje, že je zabalen v zámotku pavučiny ve své kanceláři. Zanedlouho zjišťuje, že svět napadl obří hmyz. Vytvoří skupinu, jejímž cílem je hmyz odstranit. (Dines)

corpsy

Survival, natural horor komédia, budiaca záujem už od začiatku tým, že na to ide pomerne parodickým pohľadom, pripomínajúcim skôr žánrové braky z 50. rokov minulého storočia, než nejaký novodobý splatter. Triková stránka je na dosť dobrej úrovni, takže snímok občas nepôsobí ako nejaké ťažkotonážne béčko, ale ako stredne rozpočtové áčko. Pre priaznivcov to určite nebude strata drahocenného času. ()

mysiak

Infestation je očividne D2D hororová komédia, ktorá sa snaží parazitovať na úspechu Eight Legged Freaks čo bolo ale riadne dávno...čo sa dá na tomto filme dať za plus?...takmer nič...akurát že ukazovali často tých chrobákov..ináč nesympatický hercovia, trápny akože vtipný humor a hlavne nuuuudaa...a otvorený koniec?..tak to nie... ()

Hadža

Takovy prumerny ,rychle splacany kousek s nove vlny horrorkomedii.Herci sympaticti,dobre vybrani,brouci se daji prekousnout,mutanti vypadaji celkem dobre,nejaky ten slusny vtipek se vzduchem obcas mihne.Prsa uvidime a o konec plny hrdinskych skutku,taky nejsme osizeni,takze takova snadnozapomenutelna oddechovka je opet na svete!Nenudil jsem se ()

bartias

Nízkorozpočtový béčkový horor o lidstvu napadeném obřím hmyzem připomíná dílka z 50. let. Na dnešní dobu je neaktuální, málo krvavý nebo málo vtipný (nebo obojí). Vyloženě neurazí, ale taky ani nenadchne. ()

lennyd

Tento den začíná jako každý jiný - někdo je šťastnej, někdo ne. Někomu jde práce od ruky, někdo dostane padáka. Ale to vůbec není podstatné, protože všichni do jednoho se po útoku obřích brouků stávají jen potravou zamotanou v kokonech z pavučiny. Cooperovi (Chris Marquette) se ale podaří ze zámotku uniknout, a osvobodit také několik podobně postižených osob - a společně musí vykoumat, jak se hmyzí hrozbě ubránit ... Tento film má tu obrovskou výhodu, že si nehraje na žádné kvalitní áčko, ale už od první scény nadšeně hlásá, do kteréže kategorie to patří. A tím, že od něj pak divák nic moc nečeká, může se dočkat jen a pouze příjemného překvapení - samozřejmě, když přehlídne těch několik nepovedených detailů (Skupina se rozhodne umlčet hysterickou ženskou, místo aby zdrhla od ní co nejdal, dřív než si ji brouci všimnou. Nebo jak to, že zrovna otec hlavního hrdiny se broukům vyhnul, ač jinak zamotali všechny ostatní? Nebo proč jsou ti brouci tak brutálně digitální?). Ale což, bavil jsem se, a to se počítá... ()

Wade

Nenáročná komediální nálož, která svůj účel splňuje. Celou dobu jsem se bavil a měl dobrou náladu a určitě k tomu přispěl tenhle film. Všechno je solidní od hereckých výkonů až po triky a humor a proto si film 4 hvězdy určitě zaslouží. 77% ()

VanTom

Vědomě tentokrát o hvězdičku nadhodnotím, protože takhle dobře natočené, šlapající, na nic si nehrající komediálně-hororové béčko jsem dlouho neviděl – a v případě invaze přerostlých chrobáků jsem ho rozhodně nečekal. Je to samozřejmě volovina na entou, ovšem s parodickým nadhledem, přirozenými postavami, jejichž jednání, špičkování či hlášky netlačí na sílu ani nešustí papírem, a úsměvně slušnými, umělými efekty. Navíc závěr v hnízdě s královnou jasně vzdává hold Vetřelcům (a mutace Věci), takže za mě velmi dobrý. ()

drackula

Mám rád Béčkové horror komédie, ktoré si zrovna netykajú s inteligenciou a vyskytujú sa v nich akekoľvek zmutované alebo prerastené tvory. Obrovský hmyz sme už na scéne mali snáď 100 krát a Infestation zo zabehnutých koľají nejak výrazne nevybočuje. Spoiler :) Looser sa stane hero, aby namiesto úteku zamieril priamo do hniezda slizkých hmyziakov. Tam zabije kráľovnú a všetko to končí obrovským výbuchom vo svetle ktorého si hero nájde frajerku a pomerí sa s otcom. Koniec :D Oceňujem ale zopár kvalitných vtipov, sympatickú postavu "hera" a ľudsko-hmyzích mutantov. 40 % ()

jefff

Mě Infestation docela překvapilo. Brouci jsou moc pěkný a na jejich upgrade verzi jsem zíral s otevřenou pusou. Celkem směšný humor nechybí a dodává tak filmu větší spád, hlavní hrdina, i když je nehorázný pako, není překvapivě nějak trapný ba naopak. Mě to bavilo a to mi u filmů tohoto typu úplně stačí. ()

Rebbit

Nic moc jsem od tohoto filmu nečekal, ale musím říct, že jsem se bavil. Baví mě takovéhle oddychovky a dokonce i herci byly sympatičtí, takže proč ne... ()

bruceman7

Po předchozích zkušenostech s podobnými žánrovkami jsem čekal propadák, ale dostalo se mi příjemného překvapení. Kdyby se hrdinové nechovali jako pitomci (proč proboha nebudí další lidi? proč se neozbrojí?), šel bych i přes místy chatrnou grafiku a nedovysvětlený příběh (proč? kvůli čemu?) s hodnocením výše. Navíc je to celkem vtipné a to oceňuju. 6,25/10 ()

RomeroIsGod

Celkem vtipná komedie s hmyzím šmejdem vodněkud z vesmíru. Přerostlý mouchy a švábi, pár vtipnejch scén a svižnej děj. Třetí hvězda je jenom a jenom za ukončení uřvaný blondýny mazáckym černochem. ()

Teardown

Primitivní oddychovka s přerostlými chrousty, mouchami a kdoví ještě jakou pakáží, boduje sice rychlým nástupem, celkem vtipnými momenty a ani postupná mutace z člověka na hmyz nebyla špatná, ale bohužel ten zbytek už nestojí skoro za nic. Brouci jsou digitálně nudní, ukecané pasáže jakbysmet a dějově je film ošklivě neoriginální. Škoda, ten start se opravdu povedl. ()

Rathalos

Tak toto je vazne vyborna akcna hororova sci-fi komedia,v ktorej ludstvo napadnu obrovski chrobaci,ktori vyzeraju odporne,o zabavu je postarane po celu stopaz filmu,ktory samozrejme hodnotim plnou palbou a este mi padla do oka herecka Brooke Nevin,ozaj kocka...:-) ()

darkreider

Nie je to tak zlé, prerastený insekt je trochu nudný, ale hybridy stoja rozhodne za to. Pár výborných scén tu je. Celkovo je to slabší priemer. najviac sa mi páčil In medias res, žiadne siahodlhé úvody, to bolo fajn. ()