Pořad na pomoc zvířatům. (oficiální text distributora)

AriAries

Tenhle pořád nemůžu hodnotit z hlediska filmařského. Přijde mi hloupé tady hodnotit režii, hudbu, střih a podobné kraviny. Ano, v tomto případě skutečně kraviny. Tento pořad si na oskarové dílo ani nehraje, ale jeho záslužnost je mnohem větší, než u multioskarových děl. Zachraňuje totiž životy když udává opuštěná zvířata do adoptivních rodin a získává pro ně prostředky. A tak mi přijde zbytečné hodnotit výkony moderátorů, kteří moderátory ani nejsou, když jeden je vzpěrač, kaskadér a herec, a druhá zpěvačka. Důležitější je jejich vztah ke zvířatům a lidskost, která mi k tomu tak nějak prostě sedí víc, než parádní přednes. Čili za mě - víc takových pořadů! A komu se to nelíbí, ať si podrbe srstku :-) ()

topi80

Panu Srstkovi bylo tak dlouho předhazováno, že vypadá jak Švejk, až si od legendární literární postavy nakonec vypůjčil i to povolání a začal nabízet psy. A umí to tak geniálně, že by vám možná dokázal udat i vlkodlaka, kterému ještě kousek dětské ruky kouká z mordy :-) Hodnocení též za popularizaci nejen v pořadu nabízených, ale všech pejsků z útulků. ()

xxlch

Pokud se, díky paní Kubišové a trochu šišlavému panu Srstkovi,podařilo umístit k dobrým lidem kterékoliv zvíře z tohoto pořadu,pak jsou ty hvězdičky pro ně,pro oba.Forma,jakou vám chtějí navrhnout,vzít k sobě některé z těchto zvířat,je asi důležitá.Nicméně daleko důležitější je úspěch v umístění,no a to, tento pořad(pokud vím) splňuje více než měrou vrchovatou. ()

Havala

Nelze zde hodnotit nic pozitivního i negativního, prostě pořad pro opuštěné mazlíčky, ale času u toho rozhodně moc nestrávím. ()

kubilov

Legendární pořad o domácích mazlíčcích, zejména potom psech, je nezmarem vysílání České televize. Letos běží už jeho šestadvacátý ročník, čímž ještě o pět let překonává legendární televizní soutěž AZ kvíz. Hlavními tvářemi pořadu je po léta neměnná dvojice Marta Kubišová & Zdeněk Srstka. Je fascinující, že je pořad nadále vysílán v takřka nezměněném formátu, s čímž se váže i fakt, že alespoň z vizuálního hlediska Chcete mě? vypadá neuvěřitelně zastarale. Cílovému publiku je to však s největší pravděpodobností jedno, věkový průměr diváků bude dozajista velmi vysoký. Hlavním důvodem, proč je pořad i nadále vysílán, je však to, že jsou Češi národem pejskařů. Rodiny s dětmi, rodiny bez dětí, mladé páry, staré páry, důchodci i jednotlivci. Rodinné domky se zahradami, rodinné domky bez zahrad, velké byty, malé panelákové byty – psí domácí mazlíčci jsou ve všech typech domácností. Pořad otevírá znělka, kterou tvoří úryvek písně Marty Kubišové Někde musí být ráj, načež následuje první reportáž. Ta je rámována leteckými záběry na apokalyptickou krajinu Jeseníků, kterou v posledních letech terorizuje kůrovec. V boji proti němu by měli pomoci speciálně vycvičení ovčáci, kteří napadené stromy naleznou. Druhou část pořadu tvoří tradičně miniseriál, který divákům představuje nějaké nepříliš známou psí odrůdu. Tentokrát šlo o lakeland teriéra, což je vodomilný pes pocházející z anglického Lake district, který plave lépe a raději než kterýkoliv člověk. V polovině pořadu se poprvé objevuje jedna z dvou hlavních tváří. V rubrice Martina listárna předčítá Marta Kubišová dotazy diváků. Na dotaz paní Jitky z Ostravy: „Koupila jsem dceři již dva králíky, ale oba do týdne zemřeli. Čím to může být?“ odpoví odbornice na tento druh savců. Druhá reportáž má téma: Jak se stát kurátorem v Zoo, ve které současní kurátoři chovu ptáků a savců v pražské ZOO možným budoucím kurátorům představují svou práci. Až nakonec pořadu se poté řadí samotné gró Chcete mě?. Třiaosmdesátiletý nestor české televizní obrazovky Zdeněk Srstka, který svým nezaměnitelným hlasovým projevem a intonací nabízí divákům opuštěné pejsky z útulku v Rudolicích v Mostě. Vyzdvihuje jejich pozitivní vlastnosti, varuje před těmi negativními a přidává doporučení. Na závěr nesmí chybět jednoduchá soutěžní otázka, na jejíž odpověď stačí shlédnout celý díl byť jen s minimální pozorností. Výherce získá zajímavou knihu. ()

walkingdead

Především projev Zdeňka Srstky si samozřejmě říkal o parodování, kterého se různí komici s větší či menší úspěšností rádi ujali. Ale když vidím toho černého trotla (mluvím o labradorovi, ne o žádném migrantovi z jihu, takže hlídači korektnosti na internetu z neziskovek můžou zůstat v klidu), jak se mi drápe na klín a prudkým funěním, slintáním a vrtěním ocasu se mi snaží naznačit, že bych s ním měl ve 30stupňovém vedru vyrazit na procházku už teď a nečekat, až skončí Hospoda, tak to z původních 4 zvednu na plný počet, protože díky tomuhle pořadu našlo hodně podobných troubů, jako je ten můj, i jejich kočičích (ne)přátel nový domov a snad i lepší život. ()

Mikakel

Zdeněk v tomto pořadu vystupoval slušně a jako znalec zvířat prezentoval psi a kočky po svém :-) Krásný pořad. Jediné co je smutné,jsou ty zvířata bez domova,majitele... ()

zdeci

Přátelé, tohle je kříženeček prasátka a chobotnice. Je hrozně přítulný, má sice jen půl očička, ale zato šest nožiček a rypáček. Hodí se do domečku, nejlépe domečku hrůzy. Ale pozor, i když je přítulný, nemá rád Kalouska a Borhyovou... ()

nikinikiniki

I když nijak extra Srstku nemusím, dávám tři hvězdičky, protože pomoc zvířatům je třeba v dnešním světě, takže bychom si měli vážit každé pomoci či takového pořadu, když je denně na netu či ve zprávách o týrání zvířat :( ()

unclejack

Je to pekné, že sa občas myslí aj na psíkov z útulkov, ale tá totálne nahraná forma prezentovania - akoby trénovali sledovaním na Horsta Fuchsa a jeho leštidlo na kapotu. ()