U tohoto typu pořadu nezáleží dle mého soudu na filmové kvalitě, ale pouze na umění prezentovat ta nebohá a opuštěná zvířata. Kdokoli ho bude uvádět, může si večer před spaním namalovat do sešitku velký modrý puntík a uléhat s hrdostí, že dělá něco pro naše čtyřnohé kamarády a potažmo pro lidi, kteří takovýto typ pořadů chtějí a mají rádi. Zhlédnutí bych rád doporučil také lidem, kteří si myslí, že jsou na tom špatně. Mohlo by jim to zvednout náladu.(4.12.2008)

Tenhle pořád nemůžu hodnotit z hlediska filmařského. Přijde mi hloupé tady hodnotit režii, hudbu, střih a podobné kraviny. Ano, v tomto případě skutečně kraviny. Tento pořad si na oskarové dílo ani nehraje, ale jeho záslužnost je mnohem větší, než u multioskarových děl. Zachraňuje totiž životy když udává opuštěná zvířata do adoptivních rodin a získává pro ně prostředky. A tak mi přijde zbytečné hodnotit výkony moderátorů, kteří moderátory ani nejsou, když jeden je vzpěrač, kaskadér a herec, a druhá zpěvačka. Důležitější je jejich vztah ke zvířatům a lidskost, která mi k tomu tak nějak prostě sedí víc, než parádní přednes. Čili za mě - víc takových pořadů! A komu se to nelíbí, ať si podrbe srstku :-)(10.4.2014)

Přiznám se, zvířata moc rád nemám. Vadí mi štěkot psů a mňoukání koček. Když jde kolem mě nějaký pes, tak cítím takové zvláštní mrazení v zádech, neboť žádnému zvířeti nevěřím. Bojím se, že mě pokouše. Tento pořad ale musím pochválit, protože je velmi užitečný. Velice dobrý nápad, "nabízet" zvířata prostřednictvím televize divákům. Hlavně užitečné pro starší osoby, které se cítí opuštěné a jejich přáním je v brzké době si pořídit domácího mazlíčka. Takhle mají možnost prostřednictvím TV zjistit nějaké informace o opuštěných pejscích v útulcích. I když to nerad přiznám, tak některé záběry na zanedbané psy po původních majitelích mě trochu dostaly a člověka, který je týral, bych já osobně nikdy nechtěl potkat. Viděl jsem jen málo dílů a většinou tak trochu nechtěně, protože když jsem se nudil, tak jsem přepínal na různé televizní stanice a ze všech pořadů, které se zrovna v tom čase vysílaly, byl tento asi to nejlepší, tak jsem u toho vydržel. No, hlavně mě do sedadla doslova přikoval Srstka, protože to bylo něco neskutečného. Hned jak promluvil, tak se moje smíchová bránice neustále chvěla:-). Nejprve jsem si myslel, jestli se náhodou nedívám na nějakou parodii, nebo tak něco. Po skončení pořadu jsem si musel v programu ověřit, jestli to nebyl nějaký komediální pořad. Po zjištění, že ne, mě mluva pana Srstky donutila podívat se na další díly. A když zrovna běžel díl s paní Kubišovou, tak jsem pořad vypnul a odebral se provozovat jinou zábavnější činnost:-). Dávám tři hvězdy a je asi jasné za co. Takže díky Srstko, tvé hlášky mám i v mobilu a občas, když mám špatnou náladu, tak si je připomenu a hned je mi veseleji. A na závěr něco pro pobavení a do pošty mi můžete napsat, jestli se nabízí pes, který se jmenuje Asta, nebo auto Opel Astra:-). Podívejte na tuhle fešandu, je pěkně stavěná, krásný zbarvení má, čisťoučká, je ideální do rodiny, hodí se úžasně k dětem, bude ji dobře u domku se zahrádkou, ale i když máte jenom byt, moc to nesežere, ale když ji šlápnete na krk?, umí zazlobit, jinak se dobře ovládá, no podívejte jak na vás věrně čeká. Jmenuje se Ast(r)a?(3.12.2008)

Vždycky si představím, jak místo psů a koček nabízejí nějaké důchodce. Pod tímto úhlem pohledu je to hned veselejší koukání. Si taky představte pana Srstku, jak mluví o nějaké bábince v kleci: "Pak tu máme takovou chlupatou čubičku, jmenuje se Maruška. Má šmutný očička a má ráda děti. Žere všechno a je soběštačná. Ráda si čuchá k pipince. Je ale trochu nevrlá, páč původní pánišek ji nechal v leše u štromu. Kdo ši jí vežme, udělá jí radošt."(26.10.2012)

Tady se nehodnotí umělecký výraz pořadu a asi by ani neměli hodnotit lidé, kteří doma nechovají žádné zvíře. Ale nezisková práce pro němé tváře by správně měla být oceněna všemi. Je smutné, že jsou takové pořady vůbec potřeba. A komentář MM_Ramoneho mě trochu zklamal, to radši neměl hodnotit vůbec, než s takovým pokrytectvím.(19.12.2010)

• - V únoru roku 2019 na posici jednoho z moderátorů pořadu po dvaceti čtyřech letech Zdeňka Srstku vystřídal Petr Rajchert. Srstka později uvedl: „Chybí mi to moc, ale už jsem to nedával. Vždyť já se potom týden dával zase dohromady.“ (JoranProvenzano)