• kingik

Malej, hezkej, šikovnej, ale nehodí se k dětem. Volejte 911 nebo 1180 a můžete si pro prvotřídní opelichance přijít osobně. A kdybyste doma měli nějaké žrádlo, tak je přineste pro Kubišovou a Srstku. Našli jsme je minulý týden přivázané u stromu. A v útulku v pražských Bohnicích jsme jim poskytli prvotřídní komfort. V neděli se pro tyto dva mazlíčky nestavujte. Máme zavřeno. Mé hodnocení: 20%(24.8.2014)

Srstka ve své životní roli. A to už o lecčems vypovídá, když nabízí psy a kočky z útulků. To hodnocení je vlastně za to, že to je hodně záslužný pořad, který jednak ulevuje a pomáhá útulkům a jednak vychovává dementní lidi - pořídíme si psa - fuj, von smrdí - fuj, posral se - neštěkej, hajzle - do útulku s tebou. Takové lidi tam poslat místo nich. 50%(7.8.2016)

Panu Srstkovi bylo tak dlouho předhazováno, že vypadá jak Švejk, až si od legendární literární postavy nakonec vypůjčil i to povolání a začal nabízet psy. A umí to tak geniálně, že by vám možná dokázal udat i vlkodlaka, kterému ještě kousek dětské ruky kouká z mordy :-) Hodnocení též za popularizaci nejen v pořadu nabízených, ale všech pejsků z útulků.(1.2.2019)

• MM_Ramone

Ťažko objektívne hodnotiť podobné relácie. Budem sa na to teda pozerať z pohľadu filmovej kreatívnosti. V takom prípade však nevidím nič uspokojivé. Nie je tam nič nápadité, zábavné, originálne či dokonca umelecké. Monotóne sa opakujúce časti o domácich zvieratách. Vždy nová, pestrá ponuka opustených psov, prípadne mačiek zo zvieracích útulkov. Uvádzané na striedačku starou hippiesáčkou Kubišovou a prihlúplym, vyslúžilým kaskadérom Srstkom. "Chcete ma?" Nechcem! Označujem nálepkou: odpad!(4.12.2008)

Myslím ,že tenhle pořad si zaslouží plný počet. Ne že by byl kvalitativně tak perfektní ,ale obsahově si to plně zaslouží. Pomoc opuštěným zvířatům hlavně psům je záslužná činnost. Němá tvář si zaslouží lepší osud než někde běhat u popelnic či být někde týraný. Sami máme z útulku fenku vlčáka je sice křížená ,ale je fantastická je to domácí mazánek jmenuje se Kačenka. Do toho jsou tu ukázány případy týrání. Jeden z mála pořadů co má smysl.(5.12.2008)

• - V únoru roku 2019 na posici jednoho z moderátorů pořadu po dvaceti čtyřech letech Zdeňka Srstku vystřídal Petr Rajchert. Srstka později uvedl: „Chybí mi to moc, ale už jsem to nedával. Vždyť já se potom týden dával zase dohromady.“ (JoranProvenzano)