• messiah
  *

  Já se nepřestávám divit. Na ČSFD mezi nepřeberným množstvím soutěží, kraťasů, reality show a dokumentárních pořadů nejrůznějšího zaměření, najdu i Zdendu s Martičkou, kterak se snaží zadat opuštěné, krásné a vykastrované pejsky a fenečky zvyklé na zahradu a vhodné k dětem. Je miléééj, přííítulnééééj, věrnéééj, ale staréééj, takže se hodí spíše do rodiny s papiňákem, protože tam změkne všechno. Občas když na tohle člověk narazil, tak se díky Srstkovi i pobavil, ale jinak příšerná nuda. Ono to mělo šlechetné poslání, to zas ne že ne, ale moc se na to koukat nedalo. Ono tohle se strašně těžko hodnotí, ale vidim to tak na tu hvězdu za Srstku a za cíl pomáhat zvířátkům.(5.1.2009)

 • whack
  *****

  TV relácia, ktorá vznikla za účelom podporiť adopcie psov a mačiek. Onedlho bola rozšírená o reportáže ďaleko širšieho spektra ako len adopcie. Priestor dostávajú útulky, ale aj združenia a neziskovky (najčastejšie Společnost pro zvířata, Svoboda zvířat, Compassion in World Farming Czech Rep, Nadace na ochranu zvířat), kde aktivisti a aktivistky predstavujú rôzne kampane. Som rád, že sa to vysiela vo verejnej televízii a oslovuje tisíce divákov.(10.3.2017)

 • xxlch
  ****

  Pokud se, díky paní Kubišové a trochu šišlavému panu Srstkovi,podařilo umístit k dobrým lidem kterékoliv zvíře z tohoto pořadu,pak jsou ty hvězdičky pro ně,pro oba.Forma,jakou vám chtějí navrhnout,vzít k sobě některé z těchto zvířat,je asi důležitá.Nicméně daleko důležitější je úspěch v umístění,no a to, tento pořad(pokud vím) splňuje více než měrou vrchovatou.(15.8.2009)

 • MM_Ramone
  odpad!

  Ťažko objektívne hodnotiť podobné relácie. Budem sa na to teda pozerať z pohľadu filmovej kreatívnosti. V takom prípade však nevidím nič uspokojivé. Nie je tam nič nápadité, zábavné, originálne či dokonca umelecké. Monotóne sa opakujúce časti o domácich zvieratách. Vždy nová, pestrá ponuka opustených psov, prípadne mačiek zo zvieracích útulkov. Uvádzané na striedačku starou hippiesáčkou Kubišovou a prihlúplym, vyslúžilým kaskadérom Srstkom. "Chcete ma?" Nechcem! Označujem nálepkou: odpad!(4.12.2008)

 • spikey1
  ***

  Paní Marta a Pan Zdeněk jsou trochu jako Jin a Jang. Oba mají svůj specifický projev a na obě verze se dívá pěkně. pořad o smutných zvířecích očích je prostě doják a příběhy jsou nejsilnější loudiče slz. Ještě když Vám to uvede tak loudivá píseň v podání paní Marty. hodnocení ostatních hovoří jasně na 50% ve své škatulce je to obstojné.(21.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace