Tenhle pořád nemůžu hodnotit z hlediska filmařského. Přijde mi hloupé tady hodnotit režii, hudbu, střih a podobné kraviny. Ano, v tomto případě skutečně kraviny. Tento pořad si na oskarové dílo ani nehraje, ale jeho záslužnost je mnohem větší, než u multioskarových děl. Zachraňuje totiž životy když udává opuštěná zvířata do adoptivních rodin a získává pro ně prostředky. A tak mi přijde zbytečné hodnotit výkony moderátorů, kteří moderátory ani nejsou, když jeden je vzpěrač, kaskadér a herec, a druhá zpěvačka. Důležitější je jejich vztah ke zvířatům a lidskost, která mi k tomu tak nějak prostě sedí víc, než parádní přednes. Čili za mě - víc takových pořadů! A komu se to nelíbí, ať si podrbe srstku :-)(10.4.2014)

Paní Marta a Pan Zdeněk jsou trochu jako Jin a Jang. Oba mají svůj specifický projev a na obě verze se dívá pěkně. pořad o smutných zvířecích očích je prostě doják a příběhy jsou nejsilnější loudiče slz. Ještě když Vám to uvede tak loudivá píseň v podání paní Marty. hodnocení ostatních hovoří jasně na 50% ve své škatulce je to obstojné.(21.1.2011)

TV/// Obsazení 6/10 Děj 6/10 Hudba 4/10 Efekty 5/10/// +ty roztomilý a někdy smutný zvířátka, určitě oba průvodci pořadem -čistě jen záležitost pro určitou skupinu diváků/// Pořad na kočičku a taky pro pejska :-))) Ale teď vážně: nevím do jaké míry, ale myslím si, že tohle je užitečný pořad. Je to způsob jak něco udělat pro ty němé tváře. Pořad jsem nesledoval pravidelně. Dokonce jsem ho ani nevyhledával, ale při tak dlouhé životnosti pořadu nejde aby jste si ho nevšimly. Je pěkný, občas zábavný, můžou ho vidět děti...jen jsem si někdy připadal jak v autobazaru :-(/// Celkem 55%///(15.5.2009)

Hvězdičku za to, že mám ráda zvířata. Hvězdičku za to, že tímto způsobem mohou někteří opuštění psi (dříve i kočky) získat trochu lásky. Hvězdičku za to, že navzdory časté trapnosti projevu Srstky jde zkrátka vidět, jak zbožňuje zvířata (Kubiška mě s*ala těma rukavičkama, aby se náhodou nemusela těch špinavých psů dotknout holou rukou, a taky psy často držel na vodítku někdo jiný). Kultovní Srstkova věta: "Je to hodný pejsek, miloučký, akorát nesnáší ostatní pejsky a děti. Taky nemá rád kočičky a trhá slepice..." 55%(13.11.2009)

My si tady pěstíme štěnátka a ty kočičí svině, zatímco děti v Africe nemají co žrát! Chtějí je? No samozřejmě!! Hamižnost našeho kulturního okruhu je do nebe volající..... S velikým obdivem k tomu pánovi, co Srstkovi před cca. patnácti lety pravil, že na psa kašle a ať klidně chcípne, zabouchl mu vrata před obličejem, zajistil je na očko z bužírky a měl pocit, že je v bezpečí, sázím čtyři. Pět bych dal, pokud by pohotový štáb zvěčnil i moment, kdy Zdenda jemným drcnutím malíčku dvířka opět pootevřel a hrábnul dovnitř. Jo, a taky za to, že ti olezlí opuštěnci dostali další šanci, bla bla bla bla, též jsem slušný člověk a milovník zvěře. S ochranou, samozřejmě.(29.5.2014)

• - V únoru roku 2019 na posici jednoho z moderátorů pořadu po dvaceti čtyřech letech Zdeňka Srstku vystřídal Petr Rajchert. Srstka později uvedl: „Chybí mi to moc, ale už jsem to nedával. Vždyť já se potom týden dával zase dohromady.“ (JoranProvenzano)