Pořad na pomoc zvířatům. (oficiální text distributora)

Herr_Flick

Ať je to klidně trapné, nezábavné, tak špatné to není. Přiznám se, že přidávám i z úplně jiného principu, ale jsem za ten pořad rád. ()

corona

pri sledovaní Zdenka Srstku a jeho, citujem: "je to taková hodná fenečka, má ráda deti a jiné pejsky, nepere se a múže být i v byte", tak potom mám chuť tú mojú pažravú, tučnú a lenivú sučku vyhodiť a zobrať si tú z útulku ale aby som nekrivdila aj pani Marta to robí veľmi dobre a je vidieť že na opustených zvieratách jej záleží ()

Petroff

Jeden vtip se ptá na rozdíl mezi Zdeňkem Srstkou a Martou Kubišovou. Kubišová se tváří tak nějak, že když si Alíčka nevezme nikdo domu, tak si ho holt vezme ona, no. Srsta se naopak tváří tak, že když si Alíčka nikdo nevezme, tak ho prostě sežere, že jo... ()

cariada

Myslím ,že tenhle pořad si zaslouží plný počet. Ne že by byl kvalitativně tak perfektní ,ale obsahově si to plně zaslouží. Pomoc opuštěným zvířatům hlavně psům je záslužná činnost. Němá tvář si zaslouží lepší osud než někde běhat u popelnic či být někde týraný. Sami máme z útulku fenku vlčáka je sice křížená ,ale je fantastická je to domácí mazánek jmenuje se Kačenka. Do toho jsou tu ukázány případy týrání. Jeden z mála pořadů co má smysl. ()

Attta

Účelovej pořad pro pomoc zvířatům v nouzi, u kterého stejně nemá cenu něco hodnotit, protože o to tam vůbec nejde. ()

C0r0ner

Srstka ve své životní roli. A to už o lecčems vypovídá, když nabízí psy a kočky z útulků. To hodnocení je vlastně za to, že to je hodně záslužný pořad, který jednak ulevuje a pomáhá útulkům a jednak vychovává dementní lidi - pořídíme si psa - fuj, von smrdí - fuj, posral se - neštěkej, hajzle - do útulku s tebou. Takové lidi tam poslat místo nich. 50% ()

pufina

V jednu chvíli se mi chce smát a v druhé zase brečet. Ano, Srstka je prostě.. hm, svůj.. Ale jestli ,,tenhle hloupý" pořad pomáhá najít zvířatům domov, pak nebrblejte a neházejte do odpadu jen kvůli Srstkovi.. ()

messiah

Já se nepřestávám divit. Na ČSFD mezi nepřeberným množstvím soutěží, kraťasů, reality show a dokumentárních pořadů nejrůznějšího zaměření, najdu i Zdendu s Martičkou, kterak se snaží zadat opuštěné, krásné a vykastrované pejsky a fenečky zvyklé na zahradu a vhodné k dětem. Je miléééj, přííítulnééééj, věrnéééj, ale staréééj, takže se hodí spíše do rodiny s papiňákem, protože tam změkne všechno. Občas když na tohle člověk narazil, tak se díky Srstkovi i pobavil, ale jinak příšerná nuda. Ono to mělo šlechetné poslání, to zas ne že ne, ale moc se na to koukat nedalo. Ono tohle se strašně těžko hodnotí, ale vidim to tak na tu hvězdu za Srstku a za cíl pomáhat zvířátkům. ()

tom88

Na toto som sa vždy rád pozrel aj kôli Srstkovi, ale skôr kôli tým zvieratám z útulku. Takých programov by malo byť viac aby si to ľudia všimli. ()

M-arta

Dvě - za zásluhy. Nebylo by nakonec lepší všechno to šišlání a prosebná vočíčka moderátora zaměnit za méněslovné a lépe zpracované prezentace němých tváří? No, nevím, chápu, asi finance :-( Odpuštěno... ()

Sfinkter

Tady se nehodnotí umělecký výraz pořadu a asi by ani neměli hodnotit lidé, kteří doma nechovají žádné zvíře. Ale nezisková práce pro němé tváře by správně měla být oceněna všemi. Je smutné, že jsou takové pořady vůbec potřeba. A komentář MM_Ramoneho mě trochu zklamal, to radši neměl hodnotit vůbec, než s takovým pokrytectvím. ()