Hip Hap Hop

(pořad)
Soutěžní / Rodinný
Československo, 1992, 34 min

Účinkují:

Roman Svoboda (moderátor), Petr Horký (moderátor), Eva Brettschneiderová-Machourková

Zábavná televizní soutěž, která byla vysílaná na České televizi. V každém díle soutěžily tři družstva: modří, červení a žlutí a finálovou hrou bylo hádání postupně odkrývaného obrázku. Družstvo, které dříve správně odhalilo, co obrázek představuje, zvítězilo. (duklak2)

Lukrecie

Moc mě to bavilo. Bylo to takové živé, akční. Nejvíc jsem vždy "trnula" (byla zvědavá), jestli poprší voda nebo kuličky štěstí. :-):-):-) ()

gogos

Tak todle byla dětská klasika. Taky, asi jako každý, jsem povětšinou sledoval soutěžení družstev.... ()

L_O_U_S

Je libo jablíčko, hruštičku nebo švestičku? A co si dnes zazpíváme - Pod našima okny? Taky si trochu zaveslujeme a zaházíme houbami, co říkáte? A nakonec - kuličky štěstí nebo voda? Vkladní knížka se stokorunou, nebo s tisícikorunou? Hip, hap, hop! (427.) ()

rakovnik

Jakákoli soutěž pro děti má smysl, i když studiové podmínky toho příliš mnoho nedovolovaly. Navíc, mnohé děti ve věku soutěžících opravdu košandu (basketbal) ještě neumí, takže jsem při této hře trpěl. ()

C0r0ner

Na tomhle probíhala moje raná socializace a získávání prvních znalostí (ač jsem často netušil, na co se Brettschneiderová ptala). Celkově to byla hodně dobrá soutěž pro děti, na kterou dokázalo kvalitativně navázat asi jenom Bludiště. V sobotu od sedmi jsem kdysi visel na televizi pravidelně. 80% ()

Honzíno

Myslím, že na tu dobu se jednalo o hodně povedenou dětskou soutěž a navíc mi vyloženě sedla. Dneska už vidíte Hiphaphopery jenom na ulici. ()

Endyis

jasný je to nostalgie... zajímalo by mě jak těžký byly kuličky štěstí, jestli náhodou nějaký výherce po účasti této soutěže nebyl hospitalizován se slabým otřesem mozku... ()

sskrblik

Hip Hap Hop jsem měl moc rád, vím, že jsem vždycky fandil žlutým nebo modrým! Na závěr soutěže i s koupelí nebo s kuličkama štěstí. ()

Elisebah

Skvělá dětská soutěž. Sledovala jsem to pravidelně a téměř žádný díl jsem si nenechala ujít. Vždycky jsem jim na konci záviděla, když na ně pršela ta voda. ()

Zemi11

Kruťárnické! Nebýt CSFD už dávno předávno bych na Hip Hap Hop zapomněl. Sobotní dopoledne bylo během mého mládí neodmyslitelně spjato s touto soutěží. Škoda, že se mi nikdy nesplnil sen a jen jsem sledoval soutěž v televizi... A z mého hodnocení neslevím ni kousek hvězdičky, ačkoli mi název připomíná jeden hodně trapný hudební styl! To je třeba překousnout! ()

Zagros

Kdybych měl hodnotit objektivně bylo by hodnocení nižší. Nicméně jako dítěti se mi to líbilo a já se díval docela pravidelně, což se o moc pořadech říci nedá. Tzn. že ambice pořadu byly splněny a pořad už vzhledem k veřejné známosti a oblíbenosti byl úspěšný. Dnes už by nikoho neuchvátil, ale taky nebyl točený pro dnešní generaci. ()

Mr.Dick

A já pořád špekuloval, jak se tenhle TV pořad jmenoval. Hip Hop? Hip Hap? a on to Hip Hap Hop! Dobrá soutěž pro caparty a to finálový smočení je opravdu nezapomenutelný. Nevíš = ždímeš triko! ()