Noční promítání hororu ze 70. let se promění v peklo, kdy vrah "vychází" z filmu a ke všemu s jedinou myšlenkou: "ZABÍT VŠECHNY DIVÁKY". (LIVINGDEAD)

Campbell

Midnigh movie mě tak trochu po kladných ohlasech zklamal. ZAčátek je výborný a vypadá to na super masakr, s poměrně originálním vrahem, a jeho super zbraní. Ale to je asi tak všechno co MM mohl nabídnout. Film má poměrně originální zápletku, ale prostě nedokáže víc zaujmout. Zbraň se za chvíli okouká a ani vraždy nejsou pak už nějak přesvědčivé. Dále tu máme postavy který jsou fakt děsně nezajímavé, a vy přesně víte v jakém okamžiku zemřou. A taky na film na který všichni šly, vypadal všelijak jen ne jak ze 60 let, takhle filmy rozhodně nevypadaly. Nu což film jsem si poměrně užil, ale kvůli nespočetném množství klišé a blbostí nemůžu dát víc jak 50%. ()

iamek

Určitě se jedná o originální provedení slasheru se sympatickým záporakem, který měl originální masku a smrticí zbraň. Boužel tohle je asi tak všechno a proto se v celku jedná o průměrný horor. Škoda, že ve snímků nebylo víc krve a až na jednu vraždu bylo vše nudné. ()

korbitch22

Pitomoučký slasher, každý dialog vám trhá uši a klišé střídá ještě větší klišé,i přesto ale dokáže slušně zabavit,díky zajímavému zabijákovi a jeho originálnímu ,,vyndavači´´ vnitřností :D Arnold potřeboval před lety kouzlenej tiket,jednomu trošku vyšinutému zabijákovi pro změnu stačí kouzelný film. Škoda odbytého konce,přihodit pořádnou bytku a deset minut vysvětlování...přihodil bych třetí hvězdičku.Nejvíc zabíjel golem Stan Ellsworth a jeho hláška ,,nemůžu uvěřit že se snažim upoutat pozornost policie´´ :D 49%. ()

Oktavianus

Film extra originální popravdě tolik není, podobnou zápletku jsme už párkrát viděli (což by experti v mé topce měli vědět). Vrah mě taky právě moc nezaujal, hezky kulhal a měl zajímavou zbraň, což o to, ale chyběla mu šťáva, takový to koření, co odliší charismatický bijce od šedivýho průměru. K zásadním nedostatkům patří ještě minimum krve a no-gore efekty, navíc nadpřirozeno ve slasherech je ústřel vedle. Na druhou stranu tu je pár dobrých fórků (včetně toho po titulcích), sympatické postavy a zajímavé nápady. Zkrátka zábava celkem slušná, jen novodobou selfcenzurou značně okleštěná. Natočit to v 80. letech, to byla jatka. Nakonec mě nejvíc bavila další rádoby hipísácká verze texaskýho masakru motorovou pilou, co se odehrávala u nich na plátně :-) ()

anderson

TAKTO sa opisuje od klasikov ! :-) A pre mňa DEMONS rozhodne klasikou sú. Debutujúci režisér nám servíruje krvavú jazdu nočným kinom, v ktorej si rozhodne nebudete istý kto a či vôbec niekto prežije. Slasher svižný ako prásknutie biča po tele mladej panny. Inak je zvláštne, že sa ateisti vždy v ťažkých chvíľach utiekajú k Bohu. :-) Apropo užívateľ LIVINGDEAD nechutne spoileruje. Úbohé. (1.1.2009) ()

eraserhead666

Filmy o "vraždících filmech" mají pro mě jakési kouzlo. Tenhle není vůbec špatný, má své velmi silné stránky. Jeho největší chybou vlastně je, že se zase nějak extra moc nesnaží být dobrý. První půlka je hodně v pohodě, ve druhé to začne povážlivě slábnout. Ale ten černobílý film The Dark Beneath je dobrej, ujetej, ale dobrej (chtěl bych ho vidět celý!!!!), vrah má taky koule. Ono je to hrozně jednoduché, ale slashery vlastně jiné ani nebývají :-). Trochu jsem si zavzpomínal na Démoni :-) ()

Pítrs85

Co to do prdele bylo? Když už nemít money, aspoň trochu dobré herce ani talent, nesnažila se točit svojí verzi Texaskýho masakru šmrncnutýho Michaelem, Jasonem a dalšími slasherovými hrdiny. Ono samotnej nápad, kdy ten cápek skáče ze stříbrnýho plátna, aby vykydlil ty nesympatický assholes, není úplně marnej, ale to provedení, achichouvej- to bolelo. Když už trash, tak aspoň přiznanej a netfářila se, že to myslela fážně! Jedna hvězda za snahu, ale od odpadu! to bylo !Takhle! blízko... ()

Morholt

Nízkorozpočtová béčková vyvražďovačka s originálním námětem, zbraní a zabijákem ne nepodobným Jasonovi. Tenhle námět měl skončit v režii hororvých mistrů, kteří by sehnali lepší finance a především herce. Ale i tak mě to mile překvapilo. 65% ()

Terva

Půlnoční film má pěkný začátek. CITÁT - Ó můj Bože........... Poté následují úvodní titulky. Nejen, že jsou velice povedené, ale mají i perfektní hudební doprovod, který má na triku Penka Kouneva.Po úvodním masakru se děj přenáší o pět let dopředu. V jednom malém kině se bude promítat snímek The dark beneath režiséra Teda Radforda, který má na svědomí ten úvodní masakr. CITÁT - Kultovní film nepřitahuje davy, proto se mu říká kultovní......... Sledujeme tu dvě linie příběhu. Osudy lidí ve filmu na plátně se prolínají z osudy lidí ve filmu, kteří koukají v kině na film - není to moc složité ? Ne. Film v kině je natočen černobíle a to nám dává jakousi rozlišovací stopu. Osud lidí v kině začne vstupovat do děje ve filmu na plátně. Povedené. CITÁT - Cítím strach......... Napínavý, krvavý snímek, který jsem hltal od začátku až do samého The End. Ve filmu je slyšet Vs the Earth, Stevena Marka, Cicera Yarda nebo Underbelly. Závěrečné titulky jsou zajímavě zešikmené a prolíná do nich ještě děj filmu druhého. Na konci je pak ještě něco pro zasmání. ()

corpsy

Zúfalosť trčí z filmu, ako vnútornosti z obetí. Kravina to je riadna, to však netreba brať ako výtku. Totižto obsahovou kravinou ( v technickom a v tom najlepšom zmysle slova ), sa dá nazvať každý druhý horor. Tento však trpí syndrómom nudy a kŕčovitosti. ()

Andersis

Průměrná vyvraždovačka. Některé vraždy byly opreavdu zábavné. Chtělo by to ale lepší scénář a větší rozpočet. ()

fcreading

" Sme všetci takýto." Mali by sme byť mrtvi, ale z nejakého dôvodu nikdo z nás není. Štýlová, luxusná vyvražďovačka okorenená s dobrými gore scénkami, a zároveň šialeným koncom. ktorý nás mal údajne šokovať. Vrah vyzerá celkom strašidelne, zvlášť jeho maska, vrták s ktorým prebodne každého, a nebere ohlad na nikoho, s jednou nohou chodí na krivo ale ani to mu nevadí v jeho rýchlosti. Jediné čo mi vadilo, bol ten motorkársky chlapík, ktorý mal svaly ako Schwarzenegger, škoda že ich nevyužil, s jeho pomocou by sa odtial tí ľudia dostali 80 percent. ()

Zayl

Adrenalinová jízda, která je dokonalou ukázkou hravosti a invence. Paralelně propojit dějiště vysloužilého kina s promítacím plátnem byl výtečný tah, třebaže s podobným nápadem přišel již Lamberto Bava ve snímku 'DEMONS' . Samotné kino je útočištěm zvrhlého záporáka, který svým obětem nedá žádnou šanci. K zabíjení používá vrták a navíc jeho vzhled je dostatečně působivý. Vraždy jsou sice víceméně stejné, ale technické zpracování zaručuje, že neomrzí. I proto se nezdráhám vysolit čtyři hvězdy. ()

GodComplex

Prekvapive hodne dobry moderni tzv. party horurek. Je to zabavna, svym zpusobem originalni, poctiva vyvrazdovacka. Exklusivni prostredi oldschool kina, dostatek krve, kdyz uz zacne nudit primarni storyline, tak se to prepne do cernobileho snimku promitaneho na platne, ktery je v podstate takova light verze Texaskeho maskaru. Pro ziskani ctyr hvezd tomu ale chybela nejaka ta typicky hororova kocicka. Zdejsi hlavni bloncka byla nic moc. 6/10 ()

iolaos

No, absolutně se ztotožňuji s nízkým hodnocením na imdb, jelikož tohle ty pravé koule nemělo. Všehovšudy dvě zábavné vraždy, ukrutně nesympatické postavy a do toho jakýsi nadpřirozený dublovaný děj plátno-realita-plátno, který se mi dost příčil.. Těsně po zkončení projekce mně napadl obligátorní odstřel, ale za roztomilý vrtáček a dvě působivé vraždy přihodím alespoň 4/10. Už teď vím, že mě dvojka lákat nebude. ()

Gorehound

Tu by sa hodnotenie 3 a pol hviezdičky hodilo dokonale, ale keďže to nie je možné a sympatie vyhrávajú, dávam štyri. Po technickej stránke filmu nie je možné veľa vytknúť, je tu cítiť aj nadšenie pre zábavné horrorové béčka, ale čo trošku chýba, je o stupeň hustejšia ( či inak zábavnejšia ) atmosféra, alebo napríklad aj lepší hlavný záporák. Nie je zlý ( a tu je sakra ťažké prísť s novou ikonou, takže autorom patrí veľké uznanie za snahu a parádne old school zmýšĺanie, keďže vrah správne kulhá a hlavne nosí masku ), ale jednoducho Jason to nie je. Zbraň je takisto vymyslená dobre, no za Leatherfacovu pílu alebo Cropsyho nožnice by som ju nevymenil. Samozrejme, človek sa nenudí, a výtky môžu byť čiste subjektívne ( mimochodom, aj sympatickejších hrdinov sme už v slasheroch vydeli ) a talent a snaha tu je, plus nakoniec je fanúšik horroru i rád, že má tento film v zbierke. Je to ako stará dobrá VHSka s obĺúbeným béčkom, ktorá nie je lepšia ako vaše vyšie hodnotené filmy, ale určite si ju radi pozriete znovu. ()

Hadža

Klasicke becko se slusnym poctem krvavych vrazd,strach citicim a horrorove sympatickym zabijakem,po dlouhe dobe neco zavanejici starou dobrou skolou tohoto zanru!S kina hruzy uz neni uniku... ()

Hamaradža

Nesmierne blbý a nesmierne zábavný slasher, ktorý prichádza s tak plytkými zvratmi a tak lacným, no ikonickým záporákom, až sa naskytá otázka, či nebol takto príšerne napísaný no pomerne dobre natočený zámerne a vzhľadom ku krátkej stopáži a mnohým odkazom na klasiky žánru (Texaský masaker, psycho) ktoré toto tvrdenie skôr potvrdzujú, sa stáva tak kryštalicky rýdzim Béčkom, až ho nejde nemať rád. ()

Dubro

Ako režijný debut to Messittovi celkom vyšlo a dokonca naškriabal aj pol scenára. Myšlienka jeho prvého snímku je síce pomerne zaujímavá, no o hereckých výkonoch sa to tvrdiť, bohužiaľ, neodvážim. Motajúcim sa ochotníkom som neuveril ani slovo, do deja ma nevtiahli ani na minútu a o strachu či mrazení sa hovoriť nedá, zvlášť po tom, ako sa mi podarilo pred Midnight Movie preškúliť vydarený Para entrar a vivir. Možno absencia z nadšenia týmto filmom pramení zo skutočnosti, že nie som starožitník a béčkovým filmom zo sedemdesiatich rokov nefandím. Kto áno, nech si pridá hviezdu. ()