Poslední noc

Velitel Tao (Steven Seagal) vede speciální vojenskou jednotku složenou z bývalých členů civilní stráže na krvavou misi, jejichž cílem jsou krvežízniví upíři. Na planetě přežilo jen několik málo lidí, kteří jsou však infikováni a uvězněni v nemocnici. Tao je jejich jedinou nadějí. On však také ví, že jediným lékem na jejich záchranu je jejich smrt. Nastává čas postavit se proti krvežíznivým stvůrám. (videofil)

brasek

Otrasný komparz, pretože to herci ani byť nemohli! Otrasný interiér a viac ako hlúpe dialógy. Príbeh akých je niekoľko desiatok. ()

R-Fitch odpad!

Už to běží 35 minut...Steven tam byl už asi pětkrát a dohromady tak minutu, víc to určitě nebylo. Film je do určité míry pokusem udělat něco ve stylu "28 dní poté" apod., ale moc se tomu nedaří. Ani nevim, proč jsem dal tu jednu hvězdičku místo odpadu. Asi proto, že jsem viděl i horší filmy. Moc jich sice nebylo, ale nějaký se už našly. ()

mansonn odpad!

Ako zacat a kde skoncit.Mal som velmi rad Seagalove filmy,kedysi velmi velmi velmi daleko dozadu.Cele jeho vystupenie v tomto filme spociva v tom , ze 30 min su zostrihy ako sa prechadza s mecikom v podpazusi a druhu polku filmu nim mava.Tento film som vydrzal pozerat 30min a potom som ho posuval dopredu ,chybalo mu napatie,ozaj o nicom dialogy ako aj kamera a ten zaver so stihackami jaj.No inak jedine v com sa reziser vyzival bol az sadisticky pohlad ako jedia mrtvoly a vnutornosti a to stale dookola a dookola , tak som sa siel najest aj ja (rozok a salama).No tak tento film neodporucam ani vidiet a uz vobec nie archivovat .Idem ho zmazat. ()

CID7

Stevenu, tj už je moc musím dát pouze 2*. Pls už skonči nebo něco se sebou dělej, dlouhý kabát to nezachrání ()

montel

Svět ochromila smrtonosná nákaza, která udělala ze zdravých lidí krvežíznivé zombie. Ti, kteří přežili se rozdělili na dvě skupiny. Jedna je tvořená z lidí,kteří se ukrývají, ta druhá je skupinka, která nakažené vyhlazuje. Té velí zkušený válečník Tao (Steven Seagal)...Tentokrát se nesmrtelný Steven objevuje v hororu, který by nemusel být tak špatný, kdyby v něm nehrál právě Seagal. Vlastně v tom ani hrát nemusel, mohli vybrat jiného tlusťocha, který by ty zombíky kosil mečem. Pak by to hodnocení možná nemuselo trčet v odpadních vodách. 35% ()

machaceko odpad!

Po delší době jsem se dostal k filmu se Stevenem Seagalem a těšil jsem se, že zkouknu odpočinkový film nabitý bojovými scénami. Něco tak nezáživného a nevkusného jsem už opravdu dlouho neviděl a doufám, že zase dlouho neuvidím. Mimochodem jsem to ani nedokoukal. ()

salokin odpad!

Jeden z těch filmů. kdy těžko říct, jestli tam hodit odpad nebo pět hvězdiček. Nakonec jsem teda sáhl po první variantě, to ale nijak neubírá na faktu, že je to super komedie. Škoda, že to asi nebyl Stevenův záměr. ()

Unrealik

Některé postavy jsou značně tupé, Seagal nevýrazný (vůbec by ve filmu nechyběl), bitky často nepřehledné, upíři jsou spíše zombie. Ale film zachraňuje dobrý výběr lokací, které navozují správnou atmosféru. A přišlo mi, že i zvuky/hudba většinou pasují. Takže ve výsledku průměr. ()

zanvalzans odpad!

Parada!Už podobnú sračku z tých velmi velkých sračiek dlho nevidel.Lovci urobia tie svoje hmaty chmaty a je po obludách a celý film dookola.Strach som mal kdesi hlboko v prdeli,ale bol to omyl.Iba ma prehnalo.Režiser sa mohol radšej dať na večerníčky!!! ()

soukyd33

Zákeřný virus ohrožuje lidstvo. Pozor spoiler! Vše se odehrává jen v jednom baráku, a tam to také celé skončí. Film je opravdu hodně tmavý, a tak doporučuji zvýšit jas, abyste něco viděli. Bohužel je to velké zklamání, a Steven Seagal je zde pouze jako hrdina co zabíjí virem posedlé stvůry. Určitě by se to bez něj obešlo. Nedoporučuji. Hvězdiček 1 ()

mikruu odpad!

Jóóó Štefane..., pryč jsou doby "Přepadení v Pacifiku"... Céčkový film, řekl jsem si... Odpočinkový, řekl jsem si... Netřeba u něj myslet, řekl jsem si... Nakonec mě ale přeci jenom donutil se zamyslet. Jestli si tam raději nedám reklamu s tím zeleným uvřeštěným šmejdem... Velká ubohost. ()

kapko odpad!

No tak máte sa na čo tešiť. Seagal je proste totálny sráč. Tie spomalené bojové sekvencie ktoré sa naučí aj Kája Gott, sú trápne posledných 5 filmov ktoré Seagal natočil ale teraz to úplne posral. Je mi ľúto chudákov fanúšikov ktorý pozerajú každú pičovinu čo natočí a hľadajú aspoň niečo dobré na tých sračkách. Kinematografia a lá Seagal už mala isť dávno do prdele. Ale keď mu nič iné ani neponúknu čo má chudák robiť keď je kurva lenivý si zabehať po pláži aby vyzeral kus k svetu. Teraz trochu k filmu: Je to úplný BullShit ktorý vám ukáže ako sa dá zničiť 90 minúť filmového pásu. Asi krajší film by vznikol keby sa diváci pozerali ako ten kotúč horí! ()

Kyblik78

Takže Seagal padá a padá. Film, ktorý sa skutočne nedá dopozerať. Tý ktroý sa vyžívajú v halde umelej krvy a črevami porozhadzovanými kade tade nech si prihodia kopec hviezdičiek. ()

ohneta odpad!

Několikrát se mi podařilo se vyhnout filmům s čím dál tím tlustším Segalem, ale protože jsem fanda hororů, tak jsem neodolal a film si půjčil. Achjo, opravdu nevím co si mám myslet, asi sám napíšu scénář, pozvu si pár kamarádů, seženu aspoň dvě digitální kamery a natočím svůj horor. A pokud to bude sračka, tak to bude určitě o 90procent lepší než Poslední noc. ()

PORTER44

S.Seagal jako zabiják upírů a dopadlo to špatně,po vizuální stránce je to hrůza upíři jsou příšerný,režijně taky hrůza,akční scény taky nestojí za nic tak jako herecké výkony,zlatý BLADE to je pravý zabiják upírů. ()