Rampage

všechny plakáty

Na první pohled obyčejný třiadvacetiletý kluk Bill (Brendan Fletcher) stále žije u rodičů, pracuje jako automechanik a má kamaráda, se kterým často probírá problémy dnešní společnosti. Zde však podobnost s jeho vrstevníky končí. Jednoho dne totiž vyrazí do města vybaven těžkou výstrojí, samopaly a výbušninami a kdokoli se přiblíží na dostřel, stává se obětí jeho šíleného plánu. (Tomx112)

BaronX

That´s fucking brilliant !!! Tajil se mi dech z toho, jak snadné to je... So easy... strašidelné. Skvěle natočené, bez patosu, zveličování, čistá akce. Rampage! ()

vince

Tento film je zlý a určite ho nikomu neodporučím, ale musím priznať že ma to zaujalo a vo filme som niečo tak zobraté na "surovku" bez zábran ešte nevidel. Taktiež dobrý soundtrack. ()

etkrson

Kdo z vás alespoň jednou nechtěl vyřešit pár zdergenerovanejch amíků jako Bill?? Oku lahodící podívaná k nezaplacení :) ()

Lavinia odpad!

Amatérské provedením, amatérské ideou, amatérské neakční vzrůšo. Máloco nechá diváka tak chladným. ()

Zewett

Dlouho jsem se vyhýbal dílům známého prznitele videoher Uwe Bolla.Po absolvování prvního z nich jsem však mile překvapen a nemít kameraman abstinenční příznaky doprovázené všudy přítomným třesem a trhavými pohyby ,ze kterého po čase doslova Bollí oči ,byl by výsledek ještě lepší.I tak ,ale spokojenost. ()

stephano

Nemůžu si pomoct ale letos sem viděl hodne filmů a strašně málo který by mě něčim zaujali. Tenhle je fakt zajímavej, trošku hloupej, trošku nekovenční a ten twist na konci smrdí asi deset minut dopředu. Nicméně tohle je Uwe Boll a to od něj fatk nečekal nikdo včetně mě. Proto tak vysoko. ()

Olafsson

NEKOMPROMISNÍ MASAKR.. Kdo z nás nikdy ani na chvíli nezapřemýšlel nad něčím takovým ať první hodí kamenem... ()

JackBurda

O tom, jak dokáže tenhle podělanej systém, hromada negativních keců od všech kolem a debilní zprávy udělat z obyčejnýho člověka zločince. I když, on se nedá brát jako zločinec, když dělá to, co si tenhle děsnej svět zaslouží. Prostě, nemůžu říct, že bych mu vyloženě fandil, ale soucítil jsem s ním. Film má skvělou myšlenku, rychlej děj a hlavně necenzurovanou brutalitu (žádný gore, ale vidíte vše), Uwe se hold nebojí do toho praštit, ten má koule větší, než spousta přeceňovaných rejžů a ještě se za to nestydí. Jen tak dál borče. ()

Papercut

Story o magorovi, kterej se svým svérázným způsobem snaží změnit svět. Uwe Boll se, co se točení filmů týče nelepší což neni žádný překvapení. U kamery mu stojí nějakej nekňuba, kterej neudrží v klidu kameru, že se na to pomalu ani koukat nedá a pokud to byl záměr tak se nepovedl... 1* za ten "famozní" závěr kdy se to snaží hrát na film, kterej popisuje skutečnou událost.... ()

White-Man

Strašně amatérský zpracovaný film. Neustále třesoucí kamera se třásla více, než sukně hula-hula tanečnice. To mě dovádělo téměř až k šílenství. Když nemá člověk rozpočet na pořádné stativy, tak alespoň nemučit diváka tak dlouho! ()

pivomamrad

No ty krávo, já čumím. Po Tunnel Rats další Uweho řežba, kterou jsem měl co dočinění shlédnout. Film se zabývá otázkou, jak řešit nepříznívý demografický vývoj. Ano i toto je možnost. Úvodní půlhodinka mě naprosto pohltila, akční pasáž už byla sice o trošku slabší, ale pořád lehce nadprůměrná. Jen tak dál. ()

Pangi

Mé první setkání s Uwe Bollem a vůbec ne špatné.Samozřejmně myšlenka filmu je velice diskutabilní a znepokojivá nicméně film zpracován velmi solidně. ()

m3p

Námet "it's so many people. so what do we do ?" my beží v hlave už pár týždňov. Fakt by som nečakal že zapnem film a budem svedkom svoje predstavivosti... ()

TesterX

Jmeno slavneho prznitele videohernich adaptaci muze kdekoho od tohoto projektu odradit, ale tentokrat se odpad nekona. Pan Boll se vyhrabal z vlastnich s*acek a natocil koukatelny snimek, nad kterym se aspon minimalne da zamyslet. Bohuzel tim nerikam, ze je to dilo koukatelne pro kazdeho. Nevim, zda to prislo jen me, ale pan Boll tu Billa (hlavniho "hrdinu") vpodstate oslavuje a to nejen prubezne, ale samotnym zakoncenim. Vsechny postavy kolem jsou totiz natolik otravni, ze je mate chut postrilet taky a to neni zrovna nejlepsi pohled na vec. Ke srovnani budiz film Volny pad, kdy se jednoznacne misi sympatie a nechutenstvi k podobnemu jednani, ale zdejsi postava, ackoli je uderne slizce solidne zahrana, ani jeji posmesky nad krvavou lazni ji zpusobenou ve vas nevyvola nechutenstvi, ale spise pousmani. A ve vysledku muzete tleskat, jak vlastne cely ten plan krasne vychazi. Co se tyce technickeho zpracovani, roztresena kamera a zvukovy podklad udrzuji slusne napjatou atmosferu, tu jen narusuje naprosto dementni jednani policistu, nehlede na herecke vykony. Ve vysledku z pro a proti je to takovy zlaty stred, coz pri pohledu na jmeno rezisera, je zatracene velky uspech. ()