Dnes již legendární televizní pořad Luďka Nekudy, kam si se svým souputníkem Jiřím Císlerem zval nejrůznější hosty. Písničky, vtipná vyprávění a scénky, setkání se zajímavými lidmi... to vše nabízí kolekce jedenácti dílů Sešlostí Luďka Nekudy na jedenácti DVD. A jako bonus je přibaleno CD s písněmi Luďka Nekudy, které kdy v pořadu zazněly. (oficiální text distributora)

Mallinali

Nekuda odešel příliš brzo. Pokračovatel nejlepší tradice českého inteligentního humoru, u kterého je obrovská škoda, že se nedožil konce komunismu. A nám to může být líto ještě víc, protože jeho postřehy, schopnosti, láska k češtině a kreativní humor nám chybí jako čivavě nádivka. Že měla televizní zábava za komunismu laťku celkem vysoko, se přesvědčíte u každého dílu, i když u nás doma bezpečně vládne Janžurka s Cízlerem a jejich konverzační příručky. Vzhledem k tomu, že tradice inteligentního humoru asi finišuje Svěrákem a dál už nemá tuzemský trh moc co nabídnout, sledujeme z první řady rozklad další z mnoha tradic českého národa. Tak co? Rozpustíme se jako teplej sněhulák v bezpohlavním světě, nebo se konečně sebereme a začneme si vážit sami sebe a svého dědictví? ()

milwaukee

Nádherný intelektuální humor, který dnes už nikde nenajdete. A když si vzpomenu na písničku "Pes suverén", musím se smát. Luďku, byl jsi výbornej. A pokud si budu objednávat instalatéra, tak jedině u tebe :-))) /Jakási síla zlovolná si ucpala můj odpad a matka není povolná, já zkoušel to, však odpad! Mám pane prosbu strašnou: dejte mi knechta s brašnou/ ()

Danulinda

Po shlédnutí dvou prvních dílů jsem byl naprosto zklamán (zbytek už nemám motivaci sledovat), protože vtipných věcí zde bylo jako šafránu a nuda byla převeliká, přičemž to nezachránil ani jinak skvělý a přirozený pan Herec Jirka Císler. Jeden bod dávám jen za výborné vyjadřování hlavního představitele, který narozdíl od dnešních tzv. herců nedělá samé eee, ale (jak tomu bylo dříve u většiny herců) mluví perfektně z partesu a umí i solidně zahrát na hudební nástroj, druhý bod přidám za občasné hlášky v podobě právě p. Císlera, Šimka apod. Škoda, čekal jsem od takových šikulů (jako je třeba pan Nekuda) po scénáristické stránce mnohem více. ()

wewrka

Nekuda a Cízler - škoda, na tohle by se dalo ještě určitě koukat. Po nějaké době přidávám na 5* - inteligentní humor bez sprosťáren a vulgarit. Bylo to dobrý a šlo to ! ()

Major776

Fantazie - i po letech stále vysoce inteligentní a parádní humor a skvělé texty písní.Dnešní rádoby baviči se svým toaletním humorem musí plakat! Nelze než se vzpomínkou tleskat! ()