Na malom ostrove uprostred Egejského mora sa skrížia cesty archeologičky Valerie Cammon a štvorice mužov. Ona ako jediná prežila nečakaný archeologický objav, jej expedícia potvrdila existenciu hydry, veľkého mýtického viachlavého hada strážiaceho dávny poklad, ale žiaľ aj to, že je to tvor nesmierne zúrivý a nebezpečný.
No okrem hydry je tu ešte skupina lovcov ľudí, ktorá sleduje stopy mužov, aby ich mohla zabiť. A tak sa hnacím motorom nesúrodej pätice stáva túžba prežiť. (beso74)

fallanga odpad!

Nechápu, jak může někdo točit filmy tohoto typu. Nechápu, jak se na to může někdo dívat. Nechápu, jak to může vydělávat. Prosím, přestaňte se dívat na tyto filmy, možná se přestanou točit. ()

jos_sep

Dobrý je, že se nám HYDRA-KRVELAČNÁ BESTIE ukáže hned v úvodních minutách. A taky mi přišly docela fajn úvodní titulky. Ale ten geniální velkolepý český název KRVELAČNÁ BESTIE si minimálně tu jednu hvězdu zaslouží. ()

EmilHS odpad!

NEJLEPŠÍ HLÁŠKY: Jezte!- Co od nás chcete?- Abyste to snědli. / Chceš bojovat!? Ty chlápci maj zbraně, že by zabili nosorožce. / To je otřes půdy.- Myslíš zemětřesení? / -chlápek dusí nějakýho týpka a zeptá se: Už seš v klidu?- Sem v klidu. / Ty nemáš jméno?- NE! / Jsme na lodi?- Ne počkej! Unesli nás.- To má být vězení? Na lodi!?- To není vězení. / Chci aby si pomatovali můj zadek a ne 72 hodinový zpoždění a mizející ostrovy. / Je tu pláž a džungle, kdo pozná rozdíl? / ZMIZEL NÁM OSTROV.- JAKTOŽE ZMIZEL? TO SE SEBRAL A ODEŠEL?? ()

Pitryx odpad!

Autorům se povedla, bohužel už dnes nevýjimečná věc, totiž zhnusit film hned na začátku. Nemám nic proti digi trikům, ale čeho je moc, toho je příliš. Hned při další hlavy vyrostou evidentně za pahýlem, ne z něj a tento pahýl v dalším záběru kamsi záhadně mizí. Dále nemá smysl film rozebírat, prostě hodně podřadné béčko. 201205308658/9045 ()

Stejšn

Nejblbější ani tak nebyla ta digitální mrcha, jako spíš ta banda neherců. Fakt špatné, hlavně skupina těch zlých. ()

djbarrel

No klasická céčková slátanina. Opuštěný ostrov s antickými artefakty, bájná nestvůra, prachatí lovci .... jeden kýč za druhým, animace hydry byla dost ubohá a to poznám i přesto, že je to první hydra se kterou jsem měl tu čest. I ostatní scény (jako potopení lodi) byli dost pod průměrem. Samozřejmě mizivá inteligence a bídné herecké výkony dotváří kolorit tohohle filmečku. Na druhou stranu jsem viděl daleko děsivější filmy, tohle bylo alespoň trochu koukatelné, ale jinak slabota. 20 % ()

Mr.Hlodavec

Tyranosaurus má konečně rovnocenného konkurenta. Tvůrci se s tim jednoduše nese*ou a Hydra je v akci hned od samého začátku až do konce. Efektově je to snad ještě horší/lepší (vyberte si), "krvelačná bestie" se tu zjevuje naprosto náhodně, její oběti ji nezaregistrují, ani když stojí metr od nich, atd. Ovšem zatímco T-Rexovi trochu drhnul příběh, tady v 99ti minutách uvidíte originální mix naprosto všeho. Řecká mytologie, zbohatlíci lovící zločince, bývalý mariňák zastávající DIY, sopka, kapitán Terminátor, otřesy půdy (myslím zemětřesení), dva měsíce bloudící vědátorka, superbalič Bob, průzkumníci Horst a Otto, ...a tak bych mohl pokračovat dál a dál, ale tuhle jízdu prostě musíte vidět sami. A rozhodně doporučuju český dabing! Hláška střídá hlášku, postavy mluví i se zavřenou pusou a jde o jeden z mála filmů, kde Bohdan Tůma dabuje během dvaceti minut hned tři záporné postavy. "Ať už se tu děje cokoli, není to správné!" ()

TheBrain odpad!

myslím, že prerobili na tomto filme aj tých 20Dolárov čo do toho vložili:D neviem či to bolo viac klišé s filmom alebo film s klišé...jednoducho...odpad ()

Martens14 odpad!

Totální odpad, nic horšího jsem neviděl, zatím. Ta animovaná vydra....bože, a to animované potopení lodě v úvodu filmu, ne opravdu to nestojí ani za prvních deset minut zhlédnutí.... ()

HMTD

Takhle zkazit film o mém nejoblíbenějším mýtickém monstru, škoda. Kdo chce vidět skvělou hydru, tak v jednom dílu seriálu Herkules bila jedna boží. Zajímalo by mně kdo si přečte takovíto scénář a řekne si že to natočí, a ještě víc by mně zajímalo kdo na to dá peníze. Opravdu dejte mi těch 700000 USD a já vám to natočím i s nekvalitními českými herci, na vlastně v českých podmínkách za to bude filmů deset. ()

Nathaniel8 odpad!

Omlouvám se všem, ale nemůžu jinak. Chápu, že rozpočet na digitální triky nebyl moc velký a že "herci" hráli tak maximálně za stravu, ale tohle bylo moc. I ochotník ve vesnickém divadle by zahrál lépe a lepší triky by zvládl i průměrný grafik ve škole během polední přestávky... ()

weetya

Dalo se na to koukat. Je to o hvězdičku výš než třeba Python, Krokodýl a podobné zvířecí horory. Hydra mi přišla sice dost digitální (což s jejím rozpočtem bylo očekávané), ale jinak pěkná. Běhala všude možně a na potkání trhala lidi na cucky. Určitě ale mohla dostat více prostoru. Závěrečný souboj s ní mohl být propracovanější, čekal jsem že toho mariňáka trochu víc potrápí, takhle to bylo jen šmik šmik a konec. Každopádně ale mají tvůrci plus za osvěžující příspěvek mezi filmy o velkých zuřivých zvířátkách, Hydru zasazenou do současného prostředí jsem viděl rád. ()

vlcekmirek odpad!

Po pravdě, nečekal jsem nic světoborného, ale už začátek filmu mne dostal. Co se samotné Hydry týče, ta z Jásona a Argonautů z roku 1963, ač byla klasicky animovaná, měla v sobě více života, než ta v tomhle filmu. A co se hereckých výkonů týče... Čím větší a hezčí prsa, tím víc hérečka. Když jsem viděl na začátku zběsile prchat slečnu ve smrtelné hrůze, napadla mne říkanka: Princeznička na bále postrácela korále... Pak už nastal "lítý" hon na lidi a v tom "nejnapínavějším" jsem to nervově nevydržel a se pohrdavým šklebem ve tváři vypnul. ()