Na malom ostrove uprostred Egejského mora sa skrížia cesty archeologičky Valerie Cammon a štvorice mužov. Ona ako jediná prežila nečakaný archeologický objav, jej expedícia potvrdila existenciu hydry, veľkého mýtického viachlavého hada strážiaceho dávny poklad, ale žiaľ aj to, že je to tvor nesmierne zúrivý a nebezpečný.
No okrem hydry je tu ešte skupina lovcov ľudí, ktorá sleduje stopy mužov, aby ich mohla zabiť. A tak sa hnacím motorom nesúrodej pätice stáva túžba prežiť. (beso74)

rakovnik odpad!

Laciná amatéřina od začátku do konce. Snad ani nejde vypsat, co všechno se mi nelíbilo. Jediným kladem byly celkem hezké mladé herečky, ale stejně nebylo co hrát, protože buď jen vystrašeně pokukovaly, nebo utíkaly. Jinak vykrádačka všech možných jiných filmů s trapnou digitální stvůrou. ()

SeanLSD

Nádherne blbé dielko ! Celý čas som si predstavoval, ako by ma táto akčne-archeologicky-mytologicko-žoldniersko-príšerácka spatlanina bavila, keby nemala taký hlúpy scenár, neschopnú réžiu, škaredých (ne)hercov, trápnu kameru a strih a tupé dialógy. Hrozne by ma bavila... Námet Hydry je jeden z najbombastickejších v dobrodružnom žánri, čo som sa s nimi kedy stretol - ale vo výsledku je (prekvapivo) hydra samotná jediná, čo za voľačo stojí. ()

vesper001

Krvavá lázeň, v níž jednohubky poctivě ječí, i když jsou už na dva až dvacet kusů. Logika spí ve sluji spánkem spravedlivých, a podle zásady, že víc hlav víc ví, se mozkovny namnoží pokaždé, když tvůrci nevědí, kudy kam. Takže ke konci už je z milé hydry stohlavá saň. Triky jsou prachbídné, některé chody odfláknuté, ale snad se za ušetřené prachy štáb alespoň najedl. Z výnosů totiž jistě ne. ()

maxxxim odpad!

Pár výstupov zo zabugovaného excelu som videl ja, "já videl jsem to, videl". A to mi stačilo z tých 99 min. vyššie spomínaných asi 1,5 min. pred úvodnými titulkami, teda v rámci takého toho lacného intra pred samotným filmom. Sila, že človek si vie prepnúť a posunúť film "na vajcia, na vajcia" ešte predtým, ako sa začne odohrávať samotný dej tejto trojhlavej spotvorenej nudy. Čiže 30 sekúnd na hlavu je až až podľa mňa a rada na záver? Ak sa tomuto čudu vyhnete oblúkom, tak ušetríte čas a stanete sa víťazom. Ale inak dobrá sračtička se vším všudy, takže tudy z nudy určite nie. A btw tu zmieňovaný rozpočet vo výške 700.000 USD bol použitý na? Počítam, že 699.981 USD išlo na liečenia či kúpele filmárov kompletne a zvyšných 19 USD na service pack pre excel, aby zvládal vzorce s premenou na tretiu. ()

DivX odpad!

Opuštěný ostrov na kterém žije nechutně vypadající několikahlavá hydra. Počítačové animace u tohoto Béčka či Céčka jsou na nule, jakoby je autor tvořil snad v nějakém Flash programu a příběh ani nemá děj! Prostě si tam ta svině běhá a sežere všechny, které najde. A hádejte co? ... no zase jí nikdo neumí zabít! 0% (DĚJ odpad AKCE ** HOROR * ANIMACE odpad HERCI odpad) IMDb.com: 3,4/10 ()

Lachtaan odpad!

Zápletka: Už se to blížilo akčnímu námořnickému filmu (smích...) Monstra: Těch 9 tužkou nakreslených hlav bylo pořád málo asi. Herci: Co ti chudáci vystudovali, že se musejí živit účastí v něčem takovém? ()

oveckaoa

V rámci žánru nadprůměr samozřejmě že nelze očekávat od takových typů filmů nějaké zvláštní herecké výkony a podobně. Hlavní je zde gore (toho je dostatek i když většina spočívá v trhání těl dost digitálním ale neva) a i děj docela ujde. ()

ivan bohatyr

Už na první pohled viditelná nesouhra ve vkládání počítačové grafiky do kamerově natočeného materiálu vypovídala o ne příliš hodnotném filmu. Ten, kdo nemusí anakondu, si určitě neužije ani tento film. Pro filmové fajnšmekry určitě zklamání a vyloženě ztracených 90min. ()

Bobik9

Příšerné efekty a špatní herci. To sráží tento film, protože ten nápad a příběh je dobrý. Kdyby si to vzal pod své křídla nějaký zkušenější harcovník z Hollywoodu, tak z toho možná neudělá nejhlubší film plný symboliky, ale rozhodně by si namastil kapsu a přizval do kin miliony lidí. ()

Prochy38 odpad!

Totální, ale totální sračka. Nechápu. Má to být horor? Sci-fi snad? Upřímně, nedokoukal jsem. Já to nechápu. Viděl jsem všechny Pythony, Anakondy od trojky, Python vs. Boa a pod. Ale ani jeden nebyl tak sračkózní jako toto. Kurva, je to z roku 2009 a ty efekty stojí ale za totální sračku. Já se omlouvám, že jsem tak sprostý, ale tohle opravdu nejde. Napětí nulové, což je podmíněno tím, že "hydru" vidíme celou hned v prvních minutách. A založit film na tom, že ta hydra teda jako fakt hustě trhá těla. No fuj. Omlouvám se, ale já vážně nedošel ani k půlce filmu, tak jsem asi zaujatej, ale přes takovej začátek filmu se já nepřenesu. Jestli je druhá půlka hodna těch vašich 4* nevěřím, ale neberu to nikomu. Proč to někdo točí?!? ()

drankeryth

Cakal som, ze to bude riadna blbost, ale ono sa to dalo celkom fajn pozriet az do konca. V tomto filme sa brutalnymi scenami nesetrilo a bolo vidiet, ako hydra rada trha a prehltava ludi s chutou. Potoky krvi len tomu dodali ten spravny feeling a aj zabery boli pekne. Pocitacova hydra bola urobena dobre a nevyzerala vobec trapne, ako som uz videl v inych filmoch, kde boli uboho urobene prisery. Dej filmu bol dost tuctovy, ved lov ludi na ostrove uz bolo vyrobenych dost velke kvantum v oblasti akcnych filmov. Herci mi dost liezli na nervy a hlavne ti, ktori boli ako lovena zver. Ten cernoch bol fakt podrazdeny a stale roznasal okolo seba len nervozitu. Sem tam aj obcas povedal nieco smiesne pocas filmu ohladom zbrani voci hydre. Mam teraz na mysli, tie suciastky do pocitaca, ktore nasli v bedne. Ta situacia ma fakt pobavila:) Niektori ti lovci boli fakt extremne vybaveni zbranami, akoby isli do vojny. Hlavne ten tlsty chlap bol ozbrojeny ako Rambo. Nakoniec chudiatko hydru zdolali hlupym mecom, ktory vraj patril Herkulesovi. V jednom zabere som si vsimol, ze mec bol dost velky, ale ked ho ukazali o par minut neskor uz bol ovela mensi. Ze by sa nejako scvrkol a znova vyrastol do povodnej dlzky?:)))) ()

mimozakon odpad!

Ale musím priznať, že hydra bola relatívne pekne animovaná. Príbeh sa netočí okolo hydry, je to skôr vedľajší nepriateľ. ()

dacek

Céčkový film, který nabídne aspoň docela solidní masakr s hroznými efekty. Kdyby byla velká krize, klidně bych si to pustil i znova, což je u céček velký úspěch. 2,5 za to, že jsem se tak nenudil. ()

Godhaj

,,I graded book reports and I put on school plays.“ Tvůrci Hydry se evidentně snažili vyprostit ze zaběhnutých klišé filmů s přerostlými zvířátky a nutno říct, že se jim to poměrně povedlo. Příběh je totiž hodně inovativní a dává tomu patřičný šmrnc, i když se pořád jedná o slabé béčko. Herci jsou průměrní až na jednu výjimku, a to Michael Shamus Wiles, který si svou roli chladného kapitána tak moc užíval, že z herců přehrával úplně nejvíc. Samotná hydra se docela povedla, objevuje se poměrně často a má docela slušný apetit. Přesto má tento film stejné chyby, jako jiné monster filmy, chatrný scénář, podprůměrné herecké výkony, hodně špatný soundtrack a hlavně je taky nudný. ()