Dcera je nevinná (TV film)

• Francie

Ma fille est innocente

Dcéra je nevinná

Francie, 2007, 100 min

Charlotte si vytáhla Joséphine ze seriálu Julie Lescautové a vida, Jullitette umí hrát a je možné, že o ní ještě uslyšíme, lépe řečeno, ještě jí někde uvidíme v nějakém jiném filmu, než v tom, který mně tolik připomínal snímek Téměř bez šance. A ten mně žel sednul přece jen o něco víc. Navíc jsem postřehla pár podobných paralel, takže dnes budu asi přísná uživatelka jen s ušmudlanou trojkou.(28.2.2015)

Překvapivě výborný francouzský film, který doplácí na svou levnou TV produkci. Líbilo se mi, že se film nebál ukazovat i ty hodně špatné stránky Bali (obchod s drogami, podplácení policie). Navíc jako bonus tu máme Joséphine Serre, která se nám dost změnila od té malé holčičky z Julie Lescautové, hlavně co se odvážných scén týče. Takže hlavně za ni dávám 4 *.(6.7.2009)

Francouzské filmy mám docela rád a na tenhle jsem náhodou narazil na TV Barrandov - a překvapivě dobrý. Doporučuji všem, kteří mají rádi Joséphine Serre a dobré francouzské filmy.(19.1.2009)

Prekvapivě docela povedený film s Joséphine Serre v hlavní roli. 60%(18.1.2009)

Na toto téma je dost filmů ... ale tenhle se mi opravdu líbil :-)(13.9.2010)