Hulk Vs.

• USA Hulk Vs.
všechny plakáty

Jedná se v podstatě o dva krátké asi čtyřicetiminutové filmy. V prvním se proti sobě postaví Hulk a Thor a ve druhém Hulk a Wolverine. V první části Thorův zlý bratr Loki vypudí z Hulkova těla Dr. Bannera a získá kouzly kontrolu nad Hulkem. Využije jeho síly a setká se s Thorem v epické bitvě na Asgardu, sídle bohů. Je na Thorovi, aby dokázal nemožné a zastavil Hulka. Ve druhé části dostane Wolverine za úkol vystopovat nebezpečnou zrůdu, která zničila a zmasakrovala jednu osadu. Samozřejmě, situace se komplikuje a objevuje se Sabretooth s celou partou právě v okamžiku, kdy Wolverine zaměstnává Hulkovu pozornost. Je jen na něm, aby vše vyřešil a viníci byli potrestáni. (Aurius)

czkrikri

Tenhle typ animace a kresby bych očekával tak deset let zpátky. Jinak píběh je super, nikdo se s ničím moc nemaže. Nějaký R tady nehrozí a to je super. ()

Hornet.CZ

71% / Hulk Vs., jak asi víte již od mých kolegů jde vlastně o dva malé filmy pod "jedním" jménem. Prvním je Hulk Vs. Thor (60%), který sám o sobě je mírný nadprůměr s nepříliš okouzlující animací a o něco lepším příběhem, vzhledem k druhému filmu jde avšak o docela nudný a nevýrazný kousek. Druhým je pak Hulk Vs. Wolverine (82%), který znám již spoustu let a i po těch letech mě neustále uchvacuje skvělá animace, jenž oproti prvnímu filmu je o 2 levely výš, dalším faktorem je do jisté míry asi Deadpool a myslím, že všichni víme proč... Nakonec ještě hudební zpracování a dabing. Zápory tento film téměř nemá, jediným výraznějším je asi děj, který začíná mimo scénu a končí taktéž mimo scénu, jde tedy o jakousi ochutnávku. Celkově mohu doporučit oba filmy, ačkoli ten s Wolverinem určitě více, jde o klasicky dobře provedené animáky, které se ani dnes nemusí nutně za nic stydět. ()