Hulk Vs.

• USA Hulk Vs.
všechny plakáty

Jedná se v podstatě o dva krátké asi čtyřicetiminutové filmy. V prvním se proti sobě postaví Hulk a Thor a ve druhém Hulk a Wolverine. V první části Thorův zlý bratr Loki vypudí z Hulkova těla Dr. Bannera a získá kouzly kontrolu nad Hulkem. Využije jeho síly a setká se s Thorem v epické bitvě na Asgardu, sídle bohů. Je na Thorovi, aby dokázal nemožné a zastavil Hulka. Ve druhé části dostane Wolverine za úkol vystopovat nebezpečnou zrůdu, která zničila a zmasakrovala jednu osadu. Samozřejmě, situace se komplikuje a objevuje se Sabretooth s celou partou právě v okamžiku, kdy Wolverine zaměstnává Hulkovu pozornost. Je jen na něm, aby vše vyřešil a viníci byli potrestáni. (Aurius)

adamix

Ako experiment super. Kto z nás by si predsa neželal vidieť súboje Thora a Wolverina proti zelenému ,,Kazisvetovi"? ()

Jarlaxle

Hulk vs. Wolverine tak za lepší 3* Protože to i celkem vypadá, že je tu i děj. Wolverine je správnej drsňák, Deadpool hláškuje, mydlí se tu i další mutanti a je to vůbec tak nějak zábavnější.Hulk vs. Thor za 2* Bohužel mám Thora celkem rád, ale díl s ním tolik povedený není. I když je to kraťas s Hulkem, nemusí to být jenom o mlácení, ne? :-) ()

moviefan4

Hulk vs Thor Na bitku medzi bohom z Azgardu a Hulkom som sa moc tešil. A vôbec ma nezklamala. Aninácia bola prekrásna a aj dej bol dobre spravený. Jediné čo ma v celom deji štvalo bolo to že nebolo zobrazené ako Loki dostal Bruca do Azgardu. To jedine je pre mna velá otázka. Ibak film fičal ako mal. Boli tu super hlášky a hlavne celý scénar ból super. U mňa velké plus a som zvedavý ako bude vyzerať súboj Hulka s Wolverinom. ()

nixonky

Hulk vs. Thor *** - nemastné, neslané, neurazí, ale nenadchne Hulk vs Wolverine ***** - brutální, končetiny trhající, nadupaný akcí i hláškami a jako bonus ukecanej Deadpool ()

Aurius

Obě části se mi líbili i když jsem očekával více akce na úkor děje. Pokud bych tam děj dal, propojil bych obě části filmu nebo dal alespoň stejně vypadajícího Hulka do obou částí. Přesto dobrá zábava. Hulk v obou hraných filmech vypadá oproti tomuhle zabijákovi jako neviňátko. 80% ()

kishi_SO

neviem nemalo sa to radsej volat Wolverine a 30 sekundovy Hulk?????:-Dslabe slabe mne osobne viac pasuje Logan v osuchanej kozenke ako v zltych teplacikoch:-D a co sa tyka Hulk vs Thor ani radsej nezacinam! nebyt riadnej davky pivka ani nedokukam! ()

MFZB

Nemám v úmysle sa nejak moc k tomuto veľmi vyjarovať ani rozpisovať, no akurát toľko, že ma to veľmi nebavilo. Nemám rád akčné filmy a toto je o ničom dosť, chvalabohu, že to je animované, inakšie by som tomu asi zabil hviezdu. ()

gpx

Hulk vs Wolverine se ještě jakž takž dá, ale vs Thor se mi jako člověku, který má rád mytologii, silně nelíbil. Měl jsem pocit, jak by mi někdo mazal po obličeji psí exkrementy. To jsem sice ještě nezažil, ale myslím, že bych se při tom cítil takhle nějak. No, každopádně kdyby se mi to někdy stalo, napíšu sem update. ()

CAR0DEJ

Zatiaľ som videl len Hulk vs. Wolverine a musím povedať, že úvod spektakulárny (aj s animáciami pri úvodných titulkoch), avšak potom to trochu začalo strácať šťavu aspoň z dejového hľadiska a namiesto nejakého rozuzlenia, či pointy sme dostali obrázok alá The Fight Continues, čo nemusí byť vo všeobecnosti zlé, akurát z epicky sa rozvíjajúcim úvodom som čakal niečo iné. Už som videl aj Hulk vs. Thor, čo je tiež dobré, ale iné. Viac príbehu, snaha o väčšiu ucelenosť deja a rozvitejšie postavy, čo dáva šance aj dojať, ale povedzme si otvorene, Hulk vs. Wolverine je lepšie a to o mnoho v "řeřbách" s drápami oproti monstróznej neutíchajúcej zelenej zlobe a je to aj lepšie animačne urobené, oproti bojom Hulka s Thorom, ktoré sa ani zďaleka nepribližujú v krvi ani zbesilosti v súboji dvoch zverov. Preto môj rozum velí Kladivu Ásgardu, ale moje srdce animálnej a zbesilej jazde na zelenom, s drápami zabodnutými hlboko do radioaktívneho svalstva a cákajúcimi krv. H vs. /// ()

WHMMD

Wolverine zábavný, Thor nudný. Rovnaké ako všetky animáky od Marvelu - príprava na príchod celovečerných hraných filmov (Wolverine 2009, Thor 2011). Ja dávam tomuto filmu 50%. ()

Tomulka

Hulk sice opět s poněkud divně vypadajícím obličejem, ale jinak celkem dobrá podívaná. Mně osobně se více líbil kousek s Thorem bylo to takové svižnější a mělo to rozhodně závěr. Každopádně mě více zaujímá Hulk co už má trochu fištrona jako ten na jiné planetě. ()

soukyd33

Boje a ničivá síla. Tak to je Hulk. I v As-gardu je nezničitelný. Kdo ho může zastavit? Loki má zase blbý nápady. Film je rozdělen na 2 filmy. Hulk vs. Thor a Hulk vs. Wolverine. Oba nejsou pro Hulka výzva. Poznámka: Není to nic pro děti. Hvězdiček 3*** ()

Mistr119

Viděl jsem zatím jen druhou část proti Wolverinovi a teda...na to, že se film objevuje i v kategorii pohádka (v televizi), tak tahle mlátička moc výchovná není... Zatím 2-3 *... Po shlédnutí i prvního dílu tedy ty 3 hvězdy za připomenutí vikingských legend... :) Jinak i první díl byl víceméně mlátička, ale už tam aspoň byly motivy.. :) ()

Undertaker4

No... Komplikované... Hulk vs Thor je více-méně nic moc. Špatný příběh, který místy nudí. Vychází mi to tak na 2, ale vs Wolverine = zajímavý příběh, který by mohl mít i pokračování, je kratší než Thor, což možná znamená, že právě proto se člověk nenudí. Má vše co má mít. CCA 4 z 5. A jelikož to je pohromadě, tak jsem to zprůměroval... ()

Trepak

Hulk vs. Wolverine ďaleko lepšia časť, než tá s Thorom. Mať tak Hulkovu schopnosť a premeniť sa na zelenú horu svalov, keď ma niečo vytočí... ()

migr

Božský x pekelný Asgard(či jinej gard), a komornější Wolverin, zanechalo ve mě více než dobré pocity. 83% ()

Lubess.Knopp

Skvělé zkreslení toho co a jak by to mohlo dopadnout kdyby Hulk přišel do špatných rukou . 2 odlišné příběhy na půl hodky při ,kterých se nebudete ani trochu nudit ..super!! Jenom pro poznámku Deadpool byl taky fajn :D ()