Hulk Vs.

• USA Hulk Vs.
všechny plakáty

Jedná se v podstatě o dva krátké asi čtyřicetiminutové filmy. V prvním se proti sobě postaví Hulk a Thor a ve druhém Hulk a Wolverine. V první části Thorův zlý bratr Loki vypudí z Hulkova těla Dr. Bannera a získá kouzly kontrolu nad Hulkem. Využije jeho síly a setká se s Thorem v epické bitvě na Asgardu, sídle bohů. Je na Thorovi, aby dokázal nemožné a zastavil Hulka. Ve druhé části dostane Wolverine za úkol vystopovat nebezpečnou zrůdu, která zničila a zmasakrovala jednu osadu. Samozřejmě, situace se komplikuje a objevuje se Sabretooth s celou partou právě v okamžiku, kdy Wolverine zaměstnává Hulkovu pozornost. Je jen na něm, aby vše vyřešil a viníci byli potrestáni. (Aurius)

Rocky88

HULK VS. WOLVERINE: No ten konec mě teda naštval. Když nevíš, co s tim, tak to přece netoč. Ale jinak slušnej akční nářez, Hulk je mlátička, jak se patří a Wolverine je ultra drsňák, kterýho nemá nic šanci vystrašit. Malá akční jednohubka. Nic víc. HULK VS. THOR: Docela nuda, ani ta akce za moc nestála. Pomáhá tomu stopáž, při které není moc šancí se nudit. ()

Pugo

Hulk vs Thor - tri hviezdičky. Keďže v tejto mytológii sa absolútne nevyznám, rád som sa ňou oboznámil cestou Hulka. Thor mi prišiel ako veľký frajer. Plus krásna veľkolepá hudba na animovaný film. Hulk vs Wolverine - päť hviezdičiek. Hlášky Wolverina a každé jedno slovo Deadpoola vyťahujú tento film nad priemer. Skvelo som sa pobavil. ()

Petoss1

Pekne som si oddýchol pri tomto kúsku. Obidva filmy majú niečo do seba a hlavne Deadpool dáva fajn hlášky. 75% ()

joker.george

Jedním slovem ULTIMÁTNÍ. Výborné přenesení comicsové akce do filmu. Nic víc nic míň. Minimum děje a psychologie postav, ale za to se rozhodně nudit nebudete. U mě vyhrává Thor nad Wolverinem, i když byl surovější, což me prospělo. ()

cubajz

ta půlka s Wolverinem je jednoznačně stylovější, ale jinak je to celý v podstatě o ničem - prostě dvě komixový jednohubky pro fajnšmekry...:) ()

matrosh

Hulk vs. thor moc nedopadl už jen kvůli klasickému pojetí Thora, který byl odjakživa strašně nudnou a přehnaně heroickou postavou (dokud ho nedostal do spáru Millar - Wanted)** naopak hulk vs wolverine je velice příjemná a zábávna jednohupka ***, takže celkově je to průměr. ()

AD P

Malo by sa hodnotiť zvlášť , keďže ide o 2 samostatné príbehy. Hulk vs Thor dajako zvlášť nezaujal v tomto prípade by som hodnotil za 3*. O to viac zaujal Hulk vs Wolverine. Tu je viac drsnosti a súbojov. Samozrejme vylepšuje to aj účasť Deadpoola a jeho hlášok ! Bez problémov za 5* ! Čiže konečné spoločné hodnotenie za oba príbehy : 4* . ()

bartias

Dvojice animovaných filmů Hulk vs. Thor a Hulk vs. Wolverine potvrzuje kvalitu, kterou se v poslední době můžou chlubit filmy „nakreslené“ podle komiksů. Příběhy o střetu nezničitelného Hulka se severským bohem Thorem a drsným mutantem Wolverinem se šikovně odkazují na své předlohy. Čtenáři budou spokojeni. Zatímco v mýtickém Asgardu si to Hulk postupně rozdá s osazenstvem celého Thorova království, Wolverine ho neúmyslně seznámí s partou z projektu Weapon X. Je třeba dodat, že hostující Deadpool se zvlášť povedl. ()

Doudis19

Od Marvelu se poslední dobou sype jeden animáč za druhým, je viděl jak moc si tvůrci přejí úspěch blížící se hrané týmovky, na kterou měl Hulk vs. Thor a Hulk vs. Wolverine navnadit rovnež. A víceméně účel splnil. Ono není moc co hodnotit snad kromě animace, která je opravdu na hodně vysoké úrovni. Jinak totiž ve filmu není takřka nic jiného než-li nepřetržité souboje a akce. I když jeden poznatek jsem si odnesl: Komiksové filmy se o svou budoucnost opravdu bát nemusí, existuje tolik hrdinů a padouchů, že kombinací jejich možných střetů bude vždy dostatek :-). ()

neoBlast

Oba filmy dokazují, že méně je někdy více. Ani jeden snímeček nedokáže stihnout nudit (jako se to stává jiným delším direct-to-dvd komiksovým titulům) a oba krásně gradují k závěrečné přesdržce, na kterou stejně všichni čekají od začátku. Osobně u mě ale zvítězil Wolverine, protože je mi sám bližší než fantasy svět kolem Thora. 50 % ()

hroubek

Slušná řezba mezi postavami od stáje Marvel.První část je trochu pomalá a ukecaná ale jakmile příjde na souboj je radost koukat.Škoda,že Hulk musí až nadbožsky.Druha část jde nato obráceně soubojem to začína a končí Wolverine se sničím nepáře a cedí cool hlašky.Celkově je to příjemná podívana na jedno zhlédnutí. ()

Redi

HULK vs Wolverine - *** byl fajn. | HULK vs Thor - řádná blbost. Jednou se to už i vypnulo, no ale nakonec to potom dohrálo dokonce, sám nevím proč. | ALE... mít takové animáče před, dejme tomu, sedmnácti lety, tak slintám blahem. Ale my měli kačery, gumídky, Toma & Jerryho... a za to bych neměnil. :) ()

Myrreczech

První část s Wolverinem přesně splnila moje očekávání. Bylo to syrové, plné krve, akce a vtipu. Jen bych vynechal zbytečnou linii Loganových potíží s armádou a vydal se cestou surové akce v horách jeden na jednoho. Jinak otevřený konec je podle mě ideální řešení pro tento příběh. Samostatně lepší 4 hvězdy. Ve druhé části s Thorem to už bylo o poznání horší. Nudné pasáže, špatný příběh a příšerný scénář. Vyzdvihnout můžu jen pěkné akční scény, které ovšem postrádaly surovost první části. Ještě že se tvůrci rozhodli pro krátkou stopáž. Samostatně lepší 2 hvězdy. Celkově potěší výborná animace obou dílů a příjemný soundtrack, jen ta nevyváženost zamrzí. ()

Richard_Ba

Hulk vs. sa skladá z dvoch samostatných príbehov._____Hulk vs. Thor ***. Spočiatku skeptický pohľad na tematiku sa časom rozplynul. Odin sa ukladá na svoj každoročný spánok a Loki chce využiť jeho slabosť aby sa zmocnil Vallhaly, a zabil Odina a ako nástroj na realizáciu svojho plánu využíva HULKA. Veľmi zábavné, s mierne načrtnutou severskou mytológiou. Poteší , ale neprekvapí.____Hulk vs. Wolverine ***. Príbeh Hulka integrovaný do príbehu nového Wolverina (2009). Konfrontácia Hulk-Wolverine je spočiatku zaujímavá, ale nedočkal som sa uspokojivého konca, ani na komiksové pomery. Každopádne zabaví. ()

Arkanoid

Zápletka a postavy nie sú bohviečo, sú prvoplánové. Ostáva len animácia a akcia. Animácia nie je veľmi prepracovaná. Aj tu pobavia Hulkove neroztrhané nohavice. Hulk vs. Thor: Príliš ľahké nahnevanie Brucea Bannera v úvode nie je dôveryhodné. Akcia je nezáživná, občas ju korenia hlášky. 20% Hulk vs. Wolverine sa zameriava od začiatku na menej motívov, príbeh je preto praktickejší a priamejší. Badass Wolverine ako Hulkov súper má viac charizmy ako Thor. Wolverineova postava je ozvláštnená aj bez rečí, napr. v scéne s vlkom na konci 5. minúty tejto časti filmu. Animácia je o niečo lepšia, viac pasuje k príbehu ako v časti s Thorom, takisto akcia je vzhľadom na Wolverineove fyzické schopnosti lepšia. Hulk je tu smiešny s nezväčšenými nohami. Wolverineov zážitok s adamantiom a Deadpool príbeh ozvláštňujú. 60% ()

Herráček

Hulk je sice uváděn na prvním místě, ale přijde mi v obou příbězích spíše mimo hlavní okruh dění... Jen jako taková divná zelená loutka... Díl s Wolverinem je sice mnohem akčnější, ale ten s Thorem zase oplývá magií... Nevím, jde o to, co kdo preferuje... (ehm... a dabing Wolverine je fakt tristní...) ()