Hulk Vs.

• USA Hulk Vs.
všechny plakáty

Jedná se v podstatě o dva krátké asi čtyřicetiminutové filmy. V prvním se proti sobě postaví Hulk a Thor a ve druhém Hulk a Wolverine. V první části Thorův zlý bratr Loki vypudí z Hulkova těla Dr. Bannera a získá kouzly kontrolu nad Hulkem. Využije jeho síly a setká se s Thorem v epické bitvě na Asgardu, sídle bohů. Je na Thorovi, aby dokázal nemožné a zastavil Hulka. Ve druhé části dostane Wolverine za úkol vystopovat nebezpečnou zrůdu, která zničila a zmasakrovala jednu osadu. Samozřejmě, situace se komplikuje a objevuje se Sabretooth s celou partou právě v okamžiku, kdy Wolverine zaměstnává Hulkovu pozornost. Je jen na něm, aby vše vyřešil a viníci byli potrestáni. (Aurius)

killjezor

Kresba parádní, kupodivu i CZ dabing. Bohužel příběh s Thorem mě moc neoslovil. Vykrádání severských legend takovýmto způsobem mi je pořád proti srsti a udělat z Lokiho kozla v zelených elasťácích, to chce pořádný doušek odvahy. Ne, takhl ne, tohle si Asgard nezasloužil a nemyslím tím právě Hulka. Druhý kraťas s Wolverinem je o poznání lepší, aspoň pro mne. Logan jde na vše jako obvykle přímo, bez otázek a dělá trochu víc škody, než by musel. Celkově jsem z Hulka Vs. na rozpacích. Na jedné straně výborný Wolverin, na druhé podprůměrný Thor. Dohromady to ale jde. ()

iXtr3m3

Masaker. Tak toto bolo skvelé. Vybrať Hulkovi ako záporákov Wolverina a Thora? "Boží" :) Nedávam plnú palbu len a len kvôli Planet Hulk. ()

Hanys_

Hulk vs Thor byl parádní. Hlavně tím, že to jednání Lokiho a následné se stanoucí situace dávaly prostě smysl a o postavy se člověk dost bál. Oproti tomu Hulk vs Wolverine je prostě jen rubačka, ne extra záživná (vlastně celkově ten "kraťas" tahá nahoru hláškující Deadpool - a to prosím pěkně v době, kdy ještě vůbec nebyl tak cool jako teď). ()

Milodar

Hulk pjěkně řvát. Zlobyt se. Hulk vědět že Wolverin chtít pomoct, ale ho mlátit taky! Wolverin zdrhat. Pak nasrat taky a mlátit navzáěm! Pak Loky a Tork. Hulk zmlátit malé mužíčky. ()

Krepi

Jednoznačných pět za Deathpoola:-) Edit: Jedna dolů za Hulk vs. Thora, to už mi tak zábavné nepřišlo... ()

fastum

Krom soubojů Wolverina a Hulka film nabízí jen klasickou (v tomto připadě navíc pěkně odfláklou) příběhovou linku a to je dost málo. ()

BreHas26

Zhlédnuty oba dva díly. Část s Wolverinem je jen o krapet lepší jako část s Thorem. Ve druhé polovině se mi moc nelíbil vzhled Hulku (no, vlastně hlava, tělo mi přišlo lepší jak v části s Wolverinem, nejraději bych zkombinoval Hlavu z první části s tělem ze druhé části), ale vše ostatní OK, animace si myslím že v pohodě a oba dva filmečky mají výborný příběh. Když si srovnám boje, vyhrává u mě Wolverine, protože to byl opravdu výborný boj a líbil se mi více než s Thorem, ale nechci tím říct že by byl boj s Thorem nějak špatný. Souboj Hulka s Wolverinem se mi prostě líbil více. Rozhodně výborná podívaná a to se týká obou dvou animáků :-) ()

kailik

Na odreagovani jsou tyhle animaky to pravy. Oba dva pribehy jsou zajimavy, i kdyz mozna ten s tim Thorem me zaujal vic,kazdopadne vic takovych anime. ()

Venous666

O mnohem lepší, než Hulk na neznámé planetě. Zde máme vlastně skutečnou povahu zelenáče a nemusíme se obávat, že si tady bude hrát na zachránce celého světa. Nemohu určit jestli Hulk vs. Thor je lepší, než Hulk vs. Wolverine. Každý snímek má něco do sebe. Někde to více tlačí na děj, někde více na povahy komiksových postav a nebo hudba s animací. Velmi spokojený a proto 4 hvězdy ()

Vakomlok

Slušná zábava, mnohem víc mě bavil Hulk vs. Wolverine, ale nejvíc ze všech postav mi v hlavě stejně uvízl Deadpool, i když se mihl jen krátce. Ty jeho hlášky neměly chybu. ()

J. T. Kirk

Podle mě byl lepší Hulk vs. Thor. Přece jenom tam rozbil celý Asgard a málem zabil Odina. No vlastně málem zabil i Thora. A jak jsem viděl, že s ním měl co dělat Wolverine a to mu pak ještě pomáhal Deadpool. Ovšem na Planet Hulk to nemá. To je o nějakou tu půltřídu výš. ()