poster

The Carey Treatment

Krimi / Thriller / Mysteriózní

USA, 1972, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • majo25
  ***

  Crichton napísal už aj lepšie zápletky. Aj keď táto nie je zlá, v niečom aj originálna, predsalen odhalenie vrahov až v úplnom konci, navyše takých, ktorí nedostanú veľa priestoru a objavia sa až v závere, nepridá na atraktivite. Oceňujem, že po vrahovi nepátra nejaký policajt, ale netradične patológ, ktorý pri tom využíva svojské vedomosti a iné páky. Samotný Coburn je presvedčivejší ako doktor, menej už (hlavne kvôli svojmu vyššiemu veku) ako milovník.(6.11.2017)

 • emma53
  ****

  Kdybych si nahoře nepřečetla, že to je podle předlohy Michaela Crichtona, tak bych vsadila na Robina Cooka. Na svojí dobu dobře zpracovaná krimoška, která dopadla jak jinak ve své době.......než.......(26.11.2015)

 • Fingon
  ****

  70% Jak už to tak s adaptacemi bývá, kniha je o dost lepší. Na straně druhé je ve filmu většina scén z knihy, takže vlastně můžu být i spokojený. Kromě toho obsahuje i poněkud překvapivé momenty, které dodávají příběhu na akčnosti:) PS, tento film jsem sháněl déle než rok a příliš mi nepomohlo, že byl odvysílán na stanici MGM:)(10.10.2009)