poster

Láska jako blázen

 • USA

  The Longest Week

Komedie / Drama

USA, 2014, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • BMW12
  *

  Tady už od úplného začátku poznáte, že půjde o nudný film. I ta hudba co začne hrát, to je taková ta klasická hudba nudného filmu. Myslím si, že scénárista a režisér Peter Glanz chtěl hodně napodobit Woodyho Allena, ale to se mu vůbec nepovedlo. Bylo to mdlé a vlastně jediné pozitivum tohoto filmu je krásná Olivia Wilde.(2.10.2016)

 • giovanni3
  ***

  Děj filmu je zajímavě pojatý vyprávěním i informacemi o jaký časový úsek se jedná. K tomu je zde skvělá kamera a skvěle hrající, a vypadající, Olivia Wilde. Celkově herci předvedli slušný výkon. Slabina filmu je v ději. Conrad je sobecký sebestředný prachatý hezounek což opravdu není typ postavy, která by mne bavila. Vše, i bez peněz, dostane na zlatém podnose viz číslo v metru, do týdne bydlí u slečny, odejde bez placení a ok atd.. Poslední fáze vztahu mne také nějak nebavila a koncovka vyšla tak nějak polovičatě. A polovičatě i hodnotím a to 3z5(22.1.2017)

 • kingik
  *

  Byla doba, kdy bohatý Conrad nevěděl co s penězi. To skončilo, když mu jeho rodiče pro jeho nepřístojný postoj k životu zatrhli finanční zdroje. V takovém krizovém období je nejlepší náplastí láska. Ta se dostaví v podobě krasavice s tváří Olivie Wilde. Už úvod tohoto podivně instruovaného filmu, který kombinuje hned několik žánrových odnoží, nevěstil nic světoborného. Divák je vpraven do ospalého tempa, které korunuje debilní hudební doprovod, přičemž film si pohrává s poetikou a rád dodá jeden "sofistikovaný" dialog za druhým. Jasonu Batemanovi má být kolem třiceti, vypadá na padesát. Už to, že nad ním v jeho věku určitým způsobem rozhodují rodiče, je doslova příšerné. Nejhorší ale je, že celý film se nezmůže vůbec na nic. Nepřijde s jedinou scénou, která by nějak bavila, nedostaví se žádný zajímavý nápad. Film osciluje mezi romancí lidí neurčitého věku a (b)análním sociálním dramatem, jenže obojí si vzájemně natolik překáží, že je to jen napěchováno nudou k prasknutí. Musíte se prokousat nudnými scénami, ve kterých se jen žvaní, klábosí a chodí podzimním městem od ničeho k ničemu. Vydržet takovou píčovinu dalo práci. Film se mnohdy jevil delší než byl. Klidně by mohl ve své zdlouhavosti konkurovat všem tříhodinovým eposům. Akorát tedy, že si až tak moc rád hrál na ukrutně, úplně nejvíc zamyšlený film, který by rád sdělil nějakou ukrutně inteligentní myšlenku, akorát nevěděl, jak to ukrutně provést, aby mu divák předčasně ukrutně nepošel přeukrutnou nudou. Je s podivem, proč na film kývl Jason Bateman a Olivia Wilde .Žádný komerční a umělecký úspěch z toho nekoukal. A tak jsem alespoň vděčný, že v něm právě Olivia hraje, je to jediný důvod ke zhlédnutí filmu. Kdo u něj neusne, je králem filmové nezábavy. 2/10(9.5.2017)

 • ABLABLABLA
  ***

  Takové hezké propršené odpoledne... To je tento snímek. Na tuto dobu je taky určen. Krásný odpočinek. Bez nějakých extra překvapení. Ovšem vtipný. Neokoukaní a příjemní herci. Zajímavé charaktery, které jsou striktně vymezeny, takže vás nečekají nějaké veliké zvraty a vy s nimi lehce proplouváte těmi 90 minutami. Přiléhající soundtrack. Místy nečekaně důvtipné detaily a myšlenky. Milé 3*.(6.2.2015)

 • ScarPoul
  ***

  Dávam tri, ale je to tesne. Film má obstojnú myšlienku a je studnicou veľmi dobrých nápadov. Crudup, Wilde a Bateman sú vo svojich úlohách fantastický. A má to dokonca nábeh byť vtipné. Ale natočené je to príšerne. Bez emócií, chladne a prístup k príbehu alá Wes Anderson tomu celému len škodí. Film ide do nezaujímavosti takmer okamžite, pretože sledujeme skupinu intelektuálov z ktorými nemáme veľa spoločného a aj keď riešia zdanlivo obyčajné strasti a starosti všedného života, nevybočujú zo svojich ohraničený a režisér im tú možnosť ani nedáva. Čo je škoda. Tak fušersky spracovaný dobrý nápad som už dlho nevidel. Ale aj napriek rozťahanosti som dokázal oceniť minimálne dobre napísaný scenár. Ten filmu vyslúžil tú tretiu hviezdu.(1.11.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace