Tenhle týden jsem ho viděl už potřetí a světe div se, pořád mě nepřestal bavit a mám chut na další repete. Film určený pro inteligentní mladé lidi - pro ty ostatní jsou tu americké bejkárny jako Prci Prci Prcičky... Tohle má svojí úroven, inteligenci, vtip, krásnou francoužštinu a vážně pěkné mladé francouzky (hlavně Charlotte a.... Lola) ... Plus vážně pěknou hudbu. LOL je pro mě docela velkým překvapením, vždyt "z venku" vypadá tak nenápadně... Pět hvězd, americký remake - ODPAD!(13.9.2012)

Sympatický film, který asi neměl být variací na Prcičky a proto je hřích ho s nimi srovnávat. Z pozice rodiče, kterému potomci zrovna na růžích nestelou, straní film výrazně těm mladším, ale dělá to tak inteligentně a neokázale, že mě mladá banda kolem Loly skorem nevytočila. Anglická pasáž výborná, dialogy zkomponované citlivě a se srdcem, občas je všechno až příliš jednoduché a snadné (otec na konzertě), ale na slabou čtyřku to dá.(29.10.2011)

Úžasné. Sice mi to trošku připomínalo Skins, ale ne až tak moc. Francouzi opravdu dokáží vytvořit skvělé filmy, kolikrát lepší než ty americké teen komedie. Ty se můžou jít zahrabat oproti tomuto. Sice jsem trochu zírala na ty strašné účesy, co to tam ti kluci měli, ale jinak jsem se skvěle bavila a každému vřele doporučuju;)(11.9.2011)

• MartinezZ

20.2.2011 ~ Francouzská komedie pro teenagery o problémech francouzské teenagerky a její matky. Film je uváděn jako komedie, nepamatuji si ale, že bych se kde smál. ~ Jestli to nebude tím, že pokud takhle vypadá dnešní mládež a řeší takovéhle problémy, asi bych plakal. Máma a její dcerka. Máma spí se svým manželem už jen kvůli sexu, ale jinak spolu už nežijí. A tak si náhodou nabrnkne policistu. Zato její dcera řeší problémy spojené s láskou. Její přítel se jí svěří, že se přes prázdniny vyspal s jinou, jenom proto, že chtěl zjistit, jaké to je. Dcerka se tak naprdne a začne randit s jeho nejlepším kamarádem. JE TO JEDEN ŠAMPÓN VEDLE DRUHÝHO a už ani nevím, o co víc, pokud vůbec, tady v tomhle příběhu šlo. Jediná Sophie Marceau ten film nějak zachraňovala. Ten přehršel šampónů mě ale tak iritoval, že to už prostě dál nešlo.(30.4.2013)

• hellstruck

Já vám nevím, po shlédnutí americké předělávky jsem nebyla schopná tohle dokoukat. Není to chyba Francouzů, ale Američani bohužel zkopírovali slovo od slova a scény jsou taktéž úplně stejné.A podruhé mě ten nezáživný příběh prostě nebaví. Nedá se říct, že by jedna verze byla lepší než druhá, protože jsou oba filmy prostě úplně totožné (samozřejmě až na atmosféru a obsazení). A třeba mě ukamenujte, ale hlavní hrdinka má ještě menší charisma než Miley Cyrus (páni,vážně to říkám?..), ostatní postavy jsou ploché a kluci takoví příliš načesaní a divní. Pravda je, že americké LOL má menší hodnocení ne kvůli kvalitě filmu,ale právě proto,že všechno okopírovali. Jinak mi to připadalo zábavnější. Ale je dost možné, že kdybych poprvé shlédla tuhle verzi, mluvím jinak.... Anebo je to tak, jak říkají mí blízcí a měla jsem se vážně narodit v Americe :)) Francouzi mě prostě baví zřídkakdy..(1.8.2012)

• - Keď Maël (Jérémy Kapone) nastupuje do metra za Lolou (Christa Theret), v pozadí je vidieť bilbord s reklamou na francúzsky film MR73. (U_S_O)

• - Režisérka Lisa Azuelos natočila stejnojmenný film LOL (2012) také o 4 roky později. Svými příběhy se však liší. (iampatrik)

• - Christa Theret se objevuje už podruhé v celovečerním filmu jako středoškolačka, kterou sužují problémy s láskou. Předtím si zahrála ve filmu Et toi, t´es sur qui? (claudel)