No tak jo. Nebudu to nadsazovat. Ale podobně oddechový francouzský komedie střihu právě Lol mi (když mám na ně náladu) vždycky udělaj dobře. V tomhle jsou Frantíci mistři - ukecaný komedie se vztahovým prolínáním mladejch i starších generací. S tim jejich charismatem se totiž obyčejnej příběh škrábe do úrovní, o kterejch se americkejm (českejm ještě výrazněji) ani nezdá. Má to šťávu, Sophie Marceau válí, je to přiměřeně vtipný, všichni se dobře voblíkaj a i ty popový srajdy vlastní díky typicky francouzsky folkovýmu nádechu přiměřenou značku snesitelnosti. Mimochodem, vagína z kuřete je pomocí webky fakt geniální nápad.(28.10.2013)

Úžasné. Sice mi to trošku připomínalo Skins, ale ne až tak moc. Francouzi opravdu dokáží vytvořit skvělé filmy, kolikrát lepší než ty americké teen komedie. Ty se můžou jít zahrabat oproti tomuto. Sice jsem trochu zírala na ty strašné účesy, co to tam ti kluci měli, ale jinak jsem se skvěle bavila a každému vřele doporučuju;)(11.9.2011)

Dávám pět hvězdiček a to především díky skvělému hereckému obsazení, úžasnému soundtracku a barvitému scénáři. Po dlouhé době je to první film, co splnil moje očekávání ve všech ohledech. Vyyzdvihla bych jak jinak než Sophii Marceau, ale především již zmínění soundtrack. Aby taky ne, když jeho součástí je má nejoblíbenější pisnička Somewhere Only We Know (Keane).(6.7.2011)

Myslím si, že nejvíc si tenhle film musela užívat Sophie, kdo viděl její filmovej debut ví o čem mluvím. Jenže nepíše se rok 1980 a tam kde šlo dřív o první nesmělé polibky, jde dneska o celkem smělé šukačky. A dostáváme se k jádru pudlíka, protože těm mladejm holkám sexuální apetit skutečně nechyběl a tak třeba při pobytu v Londýně to v jednu chvíli jelo v duchu hesla, kdo nešuká s náma, šuká proti nám. Pěkný baby, sympatický děj, při kterým si mnohým z nás vybavěj naše školní léta.(15.6.2011)

Že je film určen všem věkovým skupinám bych ani moc neřekl. LOL je vtipný film o neustále se opakujícím střetu dvou generací - rodičů a jejich dětí. Vypráví více o druhých zmíněných a především jim je také určen. Možná právě proto je místy tak naivní a melodramatický. A tím jak skoro všichni francouzští teenageři vypadají cool, LOL zpočátku vypadá jako reklama na H&M. Ale jako dvacátník jsem se u filmu bavil a jeho smířlivý tón mi nakonec příliš nevadil. 7/10.(10.6.2010)

• - Režisérka Lisa Azuelos natočila stejnojmenný film LOL (2012) také o 4 roky později. Svými příběhy se však liší. (iampatrik)

• - Christa Theret se objevuje už podruhé v celovečerním filmu jako středoškolačka, kterou sužují problémy s láskou. Předtím si zahrála ve filmu Et toi, t´es sur qui? (claudel)

• - Keď Maël (Jérémy Kapone) nastupuje do metra za Lolou (Christa Theret), v pozadí je vidieť bilbord s reklamou na francúzsky film MR73. (U_S_O)