• Driss

Nijak mě LOLa nepobavila, což je u komedie zarážející. Akorát jsem prozřel ve věcech francouzské společnosti. Už vím, že se každý v zemi galského kohouta řídí heslem "zahulíme, uvidíme". Pokud chcete hrát ve fakt móc krutém bandu, musíte být echt metrosexuál, zahodit hřebínek a nahodit krejzy patku. Co mě však překvapilo, byl sexuální apetit školaček, který by strčil do kapsy nejednu námořnickou posádku...V sociálním smyslu je tedy film něčím užitečný, ale děj je prostě nějaký fádní a unylý.(20.4.2012)

Asi jsem přecitlivělá, ale mě se to líbilo. Francouzské filmy jsou prostě neokoukané a mají šmrnc.. Děj byl takový lehký, prostě sympatická oddechovka pro holky :)) (btw. zkoukla jsem posléze i trailer na USA verzi a NECHÁPU TO!! Vše co bylo v ukázce je totožné s francouzskou verzí jen s americkými herci... to se jako amíci báli, že se to k nim přes velkou louži nedostane, nebo už nejsou schopný koukat na nic, kde nehrajou zmalovaný dvacítky středoškolačky?? chce se mi zvracet...)(13.1.2017)

Tohle je moje taková puberťácká srdcovka. Člověk se pobaví a je to zkrátka takový pohodový film. Mnohem lepší než Protivný sprostý holky a filmy tomu podobné.(6.8.2012)

WOW(16.11.2012)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $32,751,865(7.7.2010)

• - Režisérka Lisa Azuelos natočila stejnojmenný film LOL (2012) také o 4 roky později. Svými příběhy se však liší. (iampatrik)

• - Christa Theret se objevuje už podruhé v celovečerním filmu jako středoškolačka, kterou sužují problémy s láskou. Předtím si zahrála ve filmu Et toi, t´es sur qui? (claudel)

• - Keď Maël (Jérémy Kapone) nastupuje do metra za Lolou (Christa Theret), v pozadí je vidieť bilbord s reklamou na francúzsky film MR73. (U_S_O)