Sladký život pařížských středoškoláků. 1) Tak takhle si žijí francouzské středoškolské střední vrstvy - zajištění, v hlubokém míru, o bídě se učí jen ve škole a jejich svoboda je téměř nekonečná. V blahobytném životním standartu si vytvářejí moderními komunikačními prostředky silně propojený vlastní svět, který žije sám pro sebe a který se definuje klasickým generačním protestem, jak tomu bylo odedávna a vždycky i bude. 2) Trochu klipovitě udělaný film mé srdce, pravda, nezasáhl, ale strávil jsem u něho a u pěkného Jérémyho Kapone (hlavního hrdiny Maela) příjemných sto minut.(26.12.2010)

Film určený pro všechny věkové kategorie, což bylo patrné již z obsazení kinosálu. Středoškoláci se mohli smát a soucítit s hlavní hrdinkou a její partou, dospělí mohli porozumět mamince v podání Sophie Marceau anebo se vrátit ve vzpomínkách do svých mladistvých let. Mně se to moc líbilo, bohužel jsem nerozuměl úplně všemu, ale kostru příběhu jsem pochopil. Zasmál jsem se a dobře pobavil, nejedná se o trapnou teenagerovskou komedii v americkém stylu plnou nechutností a trapných vtipů. Sophie Marceau i Christa Theret tvoří fungující tandem, "Rastignac" Quivrin jim jen přizvukuje.(11.2.2009)

LOL není ani teenager komedie, ale ani žádná nezávislá "něcoříkající" tvorba. Stojí někde na pomezí a ne a ne se zařadit. Ačkoli se ve filmu pořád něco děje, šíleně se vleče a je zde plno nepotřebných scén a málo prostoru pro jiné, které by nám odhalily více vnitřních pocitů. Možná zbytečně moc postav na tak relativně složitou stavbu děje, i když chápu, že je to účel a mnohem lépe se vše ukazuje na kvantitě, protože při minimu postav by myšlenka nevynikla. Ale beztak to beru jako právě únik od pořádného zabřednutí do děje. Uznávám ale, že něco do sebe to mělo a na další film této režisérky se velice rád podívám :)(7.5.2010)

Tenhle film je pro me originalni a jiny jen v tom, ze je francouzsky (vetsinou moc neodbiham od anglictiny) a jsou v nem neokoukane tvare (krome Sophie Marceau samozrejme). Ale tim to konci. Holky jsou celkem fajn, ale kluci to moc nezvladaji. Jsou jeden jako druhy (asi vsichni chodi ke stejnemu kadernikovi a pulku filmu vam zabere je od sebe odlisit) a navic dost nudni. Par vtipnych scen tam najdete (nejlepsi je vylet do Londyna), ale zlata zila z toho nekouka.(18.4.2011)

Zobrazení rozdílů mezi světem středoškolských dětí a jejich rodiči formou komedie bylo naprosto skvělé. Vtipné dialogy střídaly úsměvné scény, a to všechno dohromady, také hlavně díky mistrovské francouzské produkci, dávalo velice slušný snímek, za jehož shlédnutí jsme opravdu velice vděčný. Mimochodem, já mám stejně daleko k světu těch puberťáků jako mám blízko k jejich rodičům... Asi jsem vážně jinej:-D(28.4.2011)

• - Režisérka Lisa Azuelos natočila stejnojmenný film LOL (2012) také o 4 roky později. Svými příběhy se však liší. (iampatrik)

• - Keď Maël (Jérémy Kapone) nastupuje do metra za Lolou (Christa Theret), v pozadí je vidieť bilbord s reklamou na francúzsky film MR73. (U_S_O)

• - Christa Theret se objevuje už podruhé v celovečerním filmu jako středoškolačka, kterou sužují problémy s láskou. Předtím si zahrála ve filmu Et toi, t´es sur qui? (claudel)