Život puberťáků pod drobnohledem. Kdo si pamatuje svoje "telecí" léta, nebude asi ničím překvapen. V podstatě je film úplně o ničem, stejně jako celá slavná puberta. Ovšem ten film je o pubertě, o těch nesnesitelných tupounech co chodí po ulicích a furt se blbě hihňají. A jejich rodiče to s nima musí přežít, mít je rádi, tahat je ze sraček a ještě se jich zastávat, sami přece kdysi nebyli lepší. Sophie Marceau je coby maminka opravdu výborná a stále krásná, pubescenti taky vcelku jedou. Je to na těch pěkných 70% s tím, že si to už nikdy pouštět nebudu, a hlavně si nikdy nepustím ten následný americký remake, to už musí být opravdu peklo....(5.11.2012)

LOL není ani teenager komedie, ale ani žádná nezávislá "něcoříkající" tvorba. Stojí někde na pomezí a ne a ne se zařadit. Ačkoli se ve filmu pořád něco děje, šíleně se vleče a je zde plno nepotřebných scén a málo prostoru pro jiné, které by nám odhalily více vnitřních pocitů. Možná zbytečně moc postav na tak relativně složitou stavbu děje, i když chápu, že je to účel a mnohem lépe se vše ukazuje na kvantitě, protože při minimu postav by myšlenka nevynikla. Ale beztak to beru jako právě únik od pořádného zabřednutí do děje. Uznávám ale, že něco do sebe to mělo a na další film této režisérky se velice rád podívám :)(7.5.2010)

Asi som jeden z mála, ktorým sa viac pozdával americký remake LOL z roku 2012 s Miley Cyrus, ale nemôžem si pomôcť. Tá americká verzia na mňa pôsobila oveľa zmyselnejšie a rovnako aj výber hercov do tínedžerských úloh rôznych postáv. Francúzsky originál LOL nebol rozhodne na zahodenie, ale pri porovnaní predsa len zaostáva v mnohých ohľadoch. Aj keď tá povrchnosť medziľudských vzťahov v pubertálnom tínedžerskom období bola vystihnutá v podstate dôsledne. Christa Theret ma v hlavnej roli vôbec nepresvedčila, o to viac ma však zaujala Lou Lesage.(28.2.2014)

Líbilo se mi, jak film představoval Francouze jako jakási nadpřirozená stvoření, která se nejenom umí oblíkat, ale taky si dokážou o oblíkání podívat. Jinak řečeno, co kluk to metrosexuál. Zřejmě tam neexistujou monterky a je pod úrovní pít kvalitní pivo. Film samotnej tak představuje současný francouzský mládí, který bych asi nebyl schopnej sežvejknout.(23.9.2010)

• MartinezZ

20.2.2011 ~ Francouzská komedie pro teenagery o problémech francouzské teenagerky a její matky. Film je uváděn jako komedie, nepamatuji si ale, že bych se kde smál. ~ Jestli to nebude tím, že pokud takhle vypadá dnešní mládež a řeší takovéhle problémy, asi bych plakal. Máma a její dcerka. Máma spí se svým manželem už jen kvůli sexu, ale jinak spolu už nežijí. A tak si náhodou nabrnkne policistu. Zato její dcera řeší problémy spojené s láskou. Její přítel se jí svěří, že se přes prázdniny vyspal s jinou, jenom proto, že chtěl zjistit, jaké to je. Dcerka se tak naprdne a začne randit s jeho nejlepším kamarádem. JE TO JEDEN ŠAMPÓN VEDLE DRUHÝHO a už ani nevím, o co víc, pokud vůbec, tady v tomhle příběhu šlo. Jediná Sophie Marceau ten film nějak zachraňovala. Ten přehršel šampónů mě ale tak iritoval, že to už prostě dál nešlo.(30.4.2013)

• - Režisérka Lisa Azuelos natočila stejnojmenný film LOL (2012) také o 4 roky později. Svými příběhy se však liší. (iampatrik)

• - Christa Theret se objevuje už podruhé v celovečerním filmu jako středoškolačka, kterou sužují problémy s láskou. Předtím si zahrála ve filmu Et toi, t´es sur qui? (claudel)

• - Keď Maël (Jérémy Kapone) nastupuje do metra za Lolou (Christa Theret), v pozadí je vidieť bilbord s reklamou na francúzsky film MR73. (U_S_O)