poster

Lživý svědek (TV film)

 • Velká Británie

  False Witness

 • Slovensko

  Diplomat

Akční / Krimi / Mysteriózní / Thriller

Velká Británie / Austrálie, 2009, 2x85 min

 • klerik
  ***

  No áno, je to dlhé. Príliš. Ale ten potenciál tam zaručene je. Film má takmer všetky ingrediencie, aby z toho bol akčný, mrazivý, politicko špiónsky triler. Hlavný hedina je zatknutý na letisku. Vzápätí ho berú do ochrannej väzby. Pri tom rieši problém so ženou. Uteká. Aj nejaká spravodajská agentúra sa nájde. A dokonca aj mafia a obchod so zbraňami. Bourneovské ingrediencie prebíja množstvo drobných chýb vrátane zle natočenej úvodnej akčnej scény a prílišnej prekombinovanosti. Inak svelo obsadené postavy, Dougray Scott je prototyp zlomeného muža, Claire je a to úplne stačí a vedľajšie figúrky majú správne ľadový výzor. Ten potenciál tam zaručene je...(27.8.2009)

 • Wacoslav1
  odpad!

  Místy až totálně WTF film fakt hrozně divnej. Totálně žánrově nevyhraněnej. Ani napínavý. ani akční a ještě to má dva díly?! No tak to už je moc totok. Shovívavost se nekoná. Do pekla s tím!!! 5%(15.9.2014)

 • Smok
  **

  Obyčajné a nevýrazné krimi (zdráham sa napísať akčné), akými sú v požičovniach prepchaté regále.(23.3.2009)

 • Arkos
  ***

  Film je popsán jako akční, krimi a thriller, ale já bych ho nenazval jako ani jedno ze jmenovaných.Ve filmu moc akce nenajdete a pokud jde o napětí, to by jste také hledali marně. Najdete zde však chvílemi dost zmatený děj, kterému odpovídá i samotný závěr filmu. Jediné, co moje oči potěšilo, byla Claire Forlani, ale pokud jde o hereckou stránku ani ta mně nepřesvědčila. S přivřenýma očima tři hvězdy.(21.3.2009)

 • Jacinda
  *

  Pěkná pitomost navíc s příšernou hlavní představitelkou. Když slyším slova Scotland Yard v tomto podání, nemůžu se zbavit něčeho předpotopního a zastaralého. A to by nemělo...(22.5.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace