Gauner

Le Vilain

Villain, The

Komedie / Krimi

Francie, 2009, 84 min

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $6,593,565(8.7.2010)

• Niles

Zoskupenie bizarných postavičiek sa tu snaží predviesť niečo ako humor. Je to také trápne až je to niekedy vtipné. No, hlavne že pán doktor získal stratenú sebadôveru.(11.4.2012)

• Gilmour93

Ivo Knoflíček, jeho špatně namaskovaná maminka, co asi každý večer strká hlavu do barelu s krémem proti vráskám od Vichy, vzduch provoněný závany trapnosti a stylizace připomínající Pánskou jízdu s Dejdarem - podobnou to hrůzu naší provenience. Jasný důkaz toho, že slovní spojení "francouzská komedie" ještě není automatickou zárukou rozkmitání bránice a v případě Gaunera je galský kokrhel vtipu totálně vypelichaný..(12.4.2012)

• MUNRO

Nenapadlo by mě,že jsem schopen někdy ocenit svůj nejoblíbenější žánr-francouzské komedie odpadem.V tomhle případě to ale nešlo jinak.A to jsem doufal,že už neuvidím větší kravinu,než byla ultrahovadina Dva blbouni v Paříži..A stalo se.Albert Dupontel by měl zůstat před kamerou,ne se cpát za ní,když to neumí.(27.1.2013)

• Malarkey

Už ten začátek, já jsem si říkal, co to tam utíká za klauna, co takhle okatě uniká kulkám a pořád před ním někdo smykem zastavuje auto a neustále z něj střílí z uziny. Celej ten film byl hroznej, trapnej a debilní. Měl jsem ho zaplej, do toho jsem poklízel a nestačil se divit, co v dnešní době člověk dokáže natočit. Byla to taková fraška, jak kdyby se Chaplin objevil ve francouzským filmu. Jenže Chaplin měl to kouzlo osobnosti a dokázal diváka alespoň rozesmát. Dupontel se tímhle akorát tak ztrapnil.(26.11.2012)