O smyslu života

• USA The Answer Man (více)

Arlen Faber (Jeff Daniels), kdysi slavný autor oblíbené spiritualistické knihy "Já a Bůh", se střetává se svobodnou matkou Elizabeth (Lauren Graham) a ze závistlosti vyléčeným mladíkem Krisem (Lou Taylor Pucci), kteří hledají smysl života. A Arlen je jimi i dvacet let od vydání své hojně překládané knihy stále považován za toho, kdo zná odpovědi na jejich otázky. Přestože on sám nemá ani tušení... (Jenda)

Stealler

Komédia ktorá nie je nahláškovaná od začiatku do konca, ale ani na chvíľu vám nezmizne úsmev z tváre. Film ukazuje životné príbehy a problémy troch hlavných postáv filmu - úspešného spisovateľa, začínajúcej chiropraktičke a mladého majiteľa kníhkupectva navštevujúceho AA. Film síce končí ako sa dalo čakať už do začiatku, ale aj napriek tomu nemôžem ohodnotiť inak ako75%. ()

macoslavek

pro člověka, který miluje Lorelai z Gilmorek a Willa z Newsroom je tenhle film lahůdkou pro parádu jejich (zde pouze) průměrných výkonů.. ale jinak se od něj příliš čekat nedá, díry ve scénáři jsou obrovské a hloubka, která na diváka plivne z prvních pár okamžiků, je jen rádoby hloubkou.. škoda, promrhali slušný námět a pár dobrých nápadů.. ()

Broen

Nemůžu si pomoct, Lauren Graham díky Gilmorkám nemůžu ani cejtit. Nic z ní nevyzařuje, podrůměr, nemasnost , neslanost. ()

Anniem

Příjemně udělaný film, který je v řadě ostatních romantických filmů originální. Bohužel zůstává jen líbivě na povrchu. Každopádně kvůli Lauren Graham za shlédnutí určitě stojí. ()

Gothos

Nuda temer po celou dobu. Tenhle film dost sazi na filmovou "romantickou" zapletku mezi krasnou Lauren Graham a Jeffem Danielsem, nicmene si tihle herci buhvijak nesedli, tudiz ocekavejte spise rozpacite sceny. Sam cesky preklad nazvu filmu je dosti zavadejici, neocekavejte od tohoto filmu v ani tomhle smeru naprosto nic, protoze ani nic nedostanete. Ve filmu nefunguje ani paralelni dejova linie s krisem, jenz pusobi prinejmensim pateticky, podil na tom maji dialogy i herecky vykon protagonisty Krise. Davam 1* a to jenom za usmev Lauren Graham, jinak jasny odpad. ()

KcarlosK

Nenápadný film, na který jsem mrknul původně jen kvůli Lauren. A hle co jsem obdržel - solidní filmík, nenápadné vtípky, sympatického Jeffa a oplácanější, ale stále nádhernou Lorelai. Mohlo být za čtyři, nebýt těch věčných keců o Bohu. Největší pokrytci jsou ti, kteří si HO berou nejvíc do huby. Viď Ameriko ? ()

Von Kempelen

Zázrak se nekonná. O smyslu života je film, kterej nenabídne absolutně nic novýho, jede podle tisíckrát napsanýho scénáře a těch pár hezkejch vět, který ve filmu zazní, to nevytrhne. Možná, kdyby se vypustilo všechno zbytečný, tak by z toho byl jeden hezkej večerníčkovej díl. ()

Misabarry

Graham mi naprosto nesedí a nefunguje, ale vpodstatě jsem shlédla kvůli Jeffovi, milé překvapení a síla lidských osudů! ()

Sejkorka

Možná lepší režisér (aspoň by líp propracoval závěrečný hepyš) ,  nebo lepší herci (Jeff Daniels a Lauren Graham podprůměr, Lou Taylor Pucci tragédie, mlaďasky Olivia Thirlby a Kat Dennings jen pár štěků) by z této srágory udělali lepší film, který má zajímavé téma - Já a Bůh. Arlen Faber (Jeff Daniels), kdysi slavný autor oblíbené spiritualistické knihy "Já a Bůh", se střetává se svobodnou matkou Elizabeth (Lauren Graham) a ze závistlosti vyléčeným mladíkem Krisem (Lou Taylor Pucci), kteří hledají smysl života. Ani jedna z těchto tří postav není ničím zajímavá, Kris je navíc velmi nepochopitelný. ()