• Diego

Kdo zná hru parkrát se usměje jakože ví o co go, pro nezasvěcenné odpad. Ale dobry soundtrack.(9.4.2010)

• mysiak

Naťahované, odporné a pasáže ako PC Hra???...to už čo má byť.. a obsadenie..takto toto nie....(17.4.2010)

• Campbell

Neuvěřitelné zklamání, nic extrovního jsem nečekal ale ani nedostal. Ale čekal jsem aspon nějaké vtipy ale tady se člověk nezasměje, a tezachrání to ani Baldwin ani MAdsen. O Nicholasovy ani nemluvím, takhle přesně si nepředstavuju romantickýho hrdinu. Myslím že příběh měl na víc.Další problém vidím v hudbě která byla fakt příšerná.(1.9.2011)

• Meridius

Cameo Zana Perriona bylo super, ale jinak by si Hra zasloužila mnohem lepší filmovou podobu.(30.6.2010)

Celkem fajn. Člověk vyslechne kupu balících rad a hlášek. Mega švanda to nebyla, ale nuda taky ne. Celé to působí víc bezstarostně a v klídku, než by bylo v reálu.(16.3.2014)

• - Film je natočen na motivy existující undergroundové komunity mužů, kteří hrají "Hru" a denodenně balí ženy v klubech i na ulici za jediným cílem - zlepšit své "hráčské schopnosti". (pan159)