Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Ve světě zvaném Mirabilis jsou lidé závislí na vzácné substanci, která je zdrojem veškeré magické síly. Substance však pomalu dochází a zlé mocnosti chtějí převzít kontrolu nad jejím zbytkem. Proti nim podle starodávné věštby povstanou válečníci, kteří budou muset bojovat o záchranu svého světa… (oficiální text distributora)

Recenze (42)

Bat55 odpad!

všechny recenze uživatele

Chabý scenár, totálne zlá réžia, nepresvedčivé herecké výkony, slušný námet. Bol tam potenciál, lenže s takto posraným a dojebaným scenárom, sa z toho priveľa vykúzliť ani nedalo. Prirátajte si k tomu zlú réžiu a hercov a máte na svete ďaľšiu blbosť. Dodnes ľutujem vyhodených peňazí, presnejšie 1.97 eur. Hnus. /5%/... (ospravedlňujem sa za vulgarizmy, ale inak to nejde, to fakt nie). Slabota! ()

mil@n.fanatik 

všechny recenze uživatele

Mno.... Vypadalo to ze začátku nadějně a zajímavě, ale pak to šlo do čím dál tím větších sraček a nudy. Jen kecy, kecy a kecy a to ještě úplně o ničem... Po hodčce jsem to vypl, protože to fakt nemělo cenu a další minuty by byla jen ztráta času.... Dávám 1*, za nápad a pokus o historické fantasy, leč hrubě nepovedené, dlouhé a nudné...... 25% ()

Reklama

Pythonator 

všechny recenze uživatele

V porovnání s tímto je takový Uwe Boll špičkový režisér. Rytíři krvavé oceli jsou utrpením každého diváka, co má v hlavě alespoň o trošku více náplně, než tvůrci tohoto televizního velkofilmu. Jednu hvězdičku dávám jen díky tomu, že jsem magor do fantasy, ocením pěkné kostýmy a masky a především se vyžívám v nádherných krasotinkách, jako je Natassia Malthe. Bez ní by ten film byl jednoznačný odpad, který nezachrání ani statečný zelený mozek Hormon Rapl z jistého seriálu, který je snad ještě horší než tento film. Rytíři menstruační prciny postrádají cokoli, co by udrželo divákovu pozornost. Děj tak nějak nezáživně plyne od ničeho nikam a vydržet se to dá jen pokud se vám líbí Natassia. Na konci už jsem ani nevěděl, o čem to bylo, ale v hlavě mi uvízlo něco o tom, že všichni pořád hledali nějaký Kyblík. Asi na blití, či co. Postavám se z děje a vlastních dialogů zjevně dělalo víc špatně než mně. ()

JeanMarthan odpad!

všechny recenze uživatele

Woow, tak tohle jsem dlouho rozdýchával! Těžko říct, co vlastně hledali, nejspíš ale kyblík, aby se do něj mohli vyblít :D Možná by stálo za to, sestavit výčet filmů a postav, které do téhle nechutné slátaniny parafrázovali! A za ohavný křížení tvorů by se nemuseli stydět ani před Sauronem: elfkoupírka, myšošváb, Gandalfobuk, jakejsi emzák...hrůza a děs!!! Já jsem úkol splnil - našel kyblík a ... ()

tulrika odpad!

všechny recenze uživatele

Absolutní zabití fantasy žánru. Plakát je do očí bijící parodie na Pána prstenů. Banda multikulturních podivínu v čele s chlapíkem v přešité lyžařské bundě a elfkou, co pořád "cítí v sobě nezměrnou temnotu" putuje odnikud nikam ve filmu, co má 3 hodiny. Kam? To nikoho moc nezajímá, ani hlavní postavy. Nechť vás provází tyglík! ()

Galerie (23)

Reklama

Reklama