Ve světě zvaném Mirabilis jsou lidé závislí na vzácné substanci, která je zdrojem veškeré magické síly. Substance však pomalu dochází a zlé mocnosti chtějí převzít kontrolu nad jejím zbytkem. Proti nim podle starodávné věštby povstanou válečníci, kteří budou muset bojovat o záchranu svého světa… (oficiální text distributora)

Bat55 odpad!

Chabý scenár, totálne zlá réžia, nepresvedčivé herecké výkony, slušný námet. Bol tam potenciál, lenže s takto posraným a dojebaným scenárom, sa z toho priveľa vykúzliť ani nedalo. Prirátajte si k tomu zlú réžiu a hercov a máte na svete ďaľšiu blbosť. Dodnes ľutujem vyhodených peňazí, presnejšie 1.97 eur. Hnus. /5%/... (ospravedlňujem sa za vulgarizmy, ale inak to nejde, to fakt nie). Slabota! ()

mil@n.fanatik

Mno.... Vypadalo to ze začátku nadějně a zajímavě, ale pak to šlo do čím dál tím větších sraček a nudy. Jen kecy, kecy a kecy a to ještě úplně o ničem... Po hodčce jsem to vypl, protože to fakt nemělo cenu a další minuty by byla jen ztráta času.... Dávám 1*, za nápad a pokus o historické fantasy, leč hrubě nepovedené, dlouhé a nudné...... 25% ()

daEmoNickY odpad!

Doporučuju pokud seženeš někoho kdo se s tebou chce vysmát velice špatnýmu filmu. Hloupý rozhovory, nerozumný chování. Pokud chceš normální fantasy od fandů D&D tak http://www.csfd.cz/film/253864-gamers-dorkness-rising-the/ anebo na trailer, ve kterým Rytíři vypadaj epicky. Stručně obsah filmu: na výpravu se vydala banda kreténů. SPOILER Má zachránit svou vesnici nalezením tyglíku, který nakonec zničí. Na výpravu to byli ti praví protože se spojili v zármutku nad nějakou mrtvou holkou. Borec má střelit návaděným šípem do draka, všichni se loučí se životem kdyby netrefil, jedna rána, drak padne - no von střelil vobyčejným protože je rebel. ()

Hanyou odpad!

Na cestu se vydává společenstvo tyglíku složené ze skeptického rytíře (který se poté vydá rozbíjet atom), hysterické elfky, týpka, jehož účel mi je stále nejasný a goblina na kterého funguje jen obrácená psychologie. Přííšerná pakárna, s příšernými dialogy, nesmyslným chováním všech zúčastněných postav, kde lidé bydlí v neobydlených krajinách a pustina se rovná hornické město. Rozhodně stojí za zhlédnutí už jen pro svojí špatnost. ()

Malarkey

Je alespoň supr vědět, že fantasy film fakt není snadný natočit, ještě když má být přesně podle představy scénáristy, který to s tím nemyslí špatně. Jenže když Vám tam nějací retardi melou každou chvíli o nějakym posranym tiblíku, u kterýho si doteď nedokážu stoprocentně představit, co to je a že elfové se bijou s gnómy a podobný blbosti. Vyzní to ve skutečnosti fakt strašně blbě. Pokud se to nenatočí přirozeně, pak je to v prdeli. Takovýhle kecy bych zvládnul ve hře, ale ve filmu, který má celkem tři hodiny? Měl jsem problém dokoukat první část a to přitom mám fantasy filmy docela rád. ()