Sedmnáctiletému Aaronu Miltonovi (Kyle Gallner) se dostane zajímavého druhu vzdělání, když se zamiluje do čtyřiatřicetileté Lindy (Laura Allen). Linda je mladá, atraktivní žena, která se vrací na univerzitu, aby se zde rozhodla, jakým směrem se bude v budoucnu ubírat její život. Lindin podivný vztah s mladičkým studentem se však začíná zamotávat ve chvíli, kdy se Aaron seznamuje s její čtrnáctiletou dcerou Beth (Brittany Robertson). Sarkastická dívka vidí v Aaronovi svou životní lásku, díky čemuž vzniká nefungující milostný trojúhelník, o kterém se nikomu z nich nezdálo ani v těch nejhorších nočních můrách. (Allien.9)

klukluka

Neustále mi to asociovalo Charlieho malá tajemství, ta se mi ale líbila víc. Tady mi některé momenty přišly moc filmové. Konkrétně třeba záchrana Beth z područí nadrženýho dealera, totálně nepovedená mi přišla scéna testu studentských výtvorů. Spíš než sofistikované vynalézy připomínala jejich veledíla exponáty z neckiády, Da Vinci jedenadvacátýho století Aaron tu soutěž vyhraje díky tomu, že se nechá nadnášet miliónem balónků. To bylo vážně slabší, ale jinak to, myslím, fungovalo moc dobře, pobavila mě například scéna Aaronova snu o Lindě, která ve stejnou chvíli vykřikuje jméno někoho třetího. Smůla... :-) Pěkný film, to jo, ale k dokonalosti tomu tady ještě něco chybělo. ()

Schuldiner

Párkrát jsem se zasmál a skoro celou dobu jsem se ani nenudil. Skoro. Ale po skončení jsem si řekl, že to je prostě další z řady podobných blbinek. Bohužel je konec, jak je zvykem, udělán tuctově a dementně a celé to vyzní do nikam... Ale konec to nekazí, zkaženo to bylo už v průběhu filmu. Klasická poloromantická, lehce dramatická, komedie, kde kámen šuká cihlu. Tedy...ehm..kde by kámen chtěl šukat cihlu. Kdejaký kámen kdejakou cihlu... ()

Florfila

Je to parádní uspokojení poslat do kelu jednoho z rodičů (nebo oba, to je fuk). Tohle mě vždycky dokáže neskutečně nadchnout. A je úžasný potkat sexy kluka mezi ušima, místo mezi nohama. To mě taky dokáže potěšit. A zase ta samota a problémy, výjimeční lidé, s výjimečnými schopnostmi a destrukce. Přesně podle mýho gusta. ()

Nolanofil

Slabšie 4*. Hlavne za to môže druhá polovica filmu, kde už to tak neodsýpa ako na začiatku a nastávajú hluché a trápne momenty. A tak zo svižnej, sympatickej a originálne pristupovanej komédií, sa stane rodinná dráma, s rodinným happy-endom. ()

Chundys

No já byl spokojený, dost se to podobá In the Land of Women, ale myslím si že Cherry u mě vyhrálo, to je vedoucí mašinka a těsně další vagon je právě In the Land of Women. Nevim jak to ty filmy a všechno s ním spojené dělají, ale vždy doženou k slzám. Za slzy se nestydím, děkuji a jen tak dál :-) ()

atmen

Zavřel jsem oči a najednou jsem nastupoval na vysokou školu, zde jsem se potuloval, až jsem skončil na kurzu malování vedle krásné "milfky", ocitl jsem se u ní doma, kde jsem spatříl její neméně krásnou dceru. Já chci tu starší, ta mladší chce mě a ta starší si se mnou jenom hraje... Otevírám oči, uff, no nebyl to krásný sen.... Pokud chcete tento sen vidět, Cherry je ta pravá volba. ()

JAzzeURo

Celkem nic moc film, který nejde v ničem moc do hloubky. Vlastně nic pořádně neřeší. Nejlepší je Brittany Robertson ve svojí typické roli rebelující teenky. ()

Sao Saoi

Prekvapivo výborné. Ako scenár, príbeh, postavy, aj herecké obsadenie. Nie je to na Oskara, ale o to je to lepšie, viac vierohodnejšie. Celé. Od A do Zet... Celkové skóre: 82% ()

Sejkorka

Velmi dobrý příběh. Budu dělat jen to, co chci. Hned jak zjistím, co to je ... Jediný,co je trochu divné je, že 17 letého hraje herec, kterému je 23 a čtrnáctileté je 19 (Britt Robertson) . Je to na nich poznat, že jsou dospělejší. Matce i herečce Lauře Allen  je 34/35, to sedí. Nechme počtů, k filmu. I když k němu počty pardon matematika patří. Aaron průběžně vymění svoji rodinu konstruktérů za vratkou a vrtkavou spolužačku Lindu a její dceru Beth neřízenou střelu. Aaron miluje Lindu, Aarona miluje Beth. Ta si nějaký ten rok počká, až jí bude 18 a pak se Aaronovi zjeví, to už bude slavný, ale pořád mu něco bude chybět. ... PODRUHÉ - povyšuju na 5* ()