Ben Kalmen měl všechno, na co jen člověk pomyslí: šťastnou rodinu, oslnivou kariéru, vlivné přátele. Snad proto, že jeho byznysem byly automobily, projížděl serpentiny svého života ostrým smykem. Jedna zatáčka se mu však stala osudnou, a po idylické cestě vzhůru následoval volný pád (v hereckém podání Michaela Douglase již druhý). V jediném okamžiku ztratil vše: rodinu, postavení i přátele. Jiný na jeho místě by své životní prohry možná řešil alkoholem, on se však rozhodl pro jinou terapii – sex! Místo aby nazul papuče, obuje se do lakýrek a vrhá se za každou kořistí – čím mladší, tím lepší... (North Video)

Dextwer

Michael Douglas v roli staršího svůdníka, který se snaží žít život plnými doušky, užívat si každé chvíle. Tento film jako by Michael Douglas vzal jako přípravu na natáčení pokračování Wall Street 2. Také zde se jedná o film, kde jsou výrazně popsány charakterové vlastnosti hlavního hrdiny. Opět je to spíše negativní problematická postava, která se snaží nebýt na nikom citově závislá. Tyhle role Michaelu Douglasovi sedí. Moje hodnocení: 70 % ()

rawboy

Nezajímavý scénář někdy dokáže zachránit herecký výkon. Ale toto je snad nejhorší Douglasův výkon co jsem kdy viděl. Místy mi připadal až trapný. ()

veverysiak

Netradičná ale na mieru šitá rola pre Douglasa, a je treba povedať, že mu sedí a pôsobí v nej maximálne prirodzene, príbeh nie je nejaký ľúbezný, na živote starnúceho seladóna nie je asi veľa obdivuhodných momentov, ale Michaelova charizma obrusuje nepopulárne hrany zobrazovanej hlavnej postavy a v niektorých momentoch je nám toho starého hajzlíka aj ľúto, škoda, že príbeh je výsostne zameraný na hlavného hrdinu, keby bol viac rozvetvený aj na jeho "obete", mohlo to byť nedmieru zaujímavé pozeranie, takže 65%. ()

Flamik

Co z té transakce budeš mít ty? docela zajímavá představa života .. ale nejvíc mě zajímá kam se v tom posledním zaběru vydal. ()

zodiak217

Michael Douglas ma v poslednom čase ako herec naozaj oslovuje a mám pocit, že hráva v lepších filmoch ak v minulosti. No, možno je to len pocit, keďže predtým som jeho snímky veľmi nepozeral a dnes sa mi to už nechce doháňať. V každom prípade tento film má svoj hlavný life motív a to je kríza stredného veku, čo je v podstate reálny jav, ktorý sa nikomu nevyhne i keď mne sa to ešte ťažko posudzuje. Oceňujem herecké obsadenie, taktiež i dej, Douglasa, ktorý sa veľmi dobre zhostil svojej úlohy a bolo to veľmi príjemné sledovanie. Okrem hlbších emócií a dojmu, ktorý vo mne tento film veľmi nezanechal, maximálne tak rýchlo vyprchajúci tu niet čo vytknúť. Taký priemer, no príjemne pozerajúci sa film. ()

xhonza5

Ukázka toho, jak se jednomu člověka může zhroutit svět a nakonec zůstane úplně sám. Vlastními chybami a nástrahami života.Může mít cokoliv, ale pokud si toho nebude vážit, ztratí to. ()

nydahl

Me film celkem prijemne prekvapil.Samozrejme , ze to neni nic prevratneho a ani Douglas neukazuje nic za co si ho divaci budou pamatovat , ale pribeh ma proste kouzlo a to hlavne pro nekoho , komu se neco podobneho v zivote stalo.Z kamaradu nekamaradi , z potencionalnich milenek stary babky nebo opovrhujici teenies - jediny co zbyde je otriskanej frajer , kterej prijima pecky osudu , kdyz se vsechno sype.Samozrejme nekde v zivote kazdyho otriskanyho frajera je TA prava , ktera se umi objevit kdyz je vsechno v haji.Otevreny konec je celkem trefa a film me pobavil.Davam tri hvezdy vlastne jenom za pribeh ze zivota ()

romanz123

Vcelku průměrný a trochu moc ukecaný film, ale Michael Douglas má pořád slušné charisma a většina herců ve vedlejších rolích taky nezklame. Nejlepší na celém filmu je úvodní píseň Johnnyho Cashe, díky níž překlopím své hodnocení 50% na 3 hvězdičky. ()

Pythonator

Smutně nevtipné a vtipně smutné. Michael Douglas hraje dědulu, co píchá s mladýma holkama, aby zapomněl na to, že je dědula. Stáří je kurva. ()

RAPTTTOR

Film je trochu o ničem a komedie to není určitě. … vlastně je to o muži, kterému je šedesát a zjišťuje, že už není lev salónu a tygr businessu. Neuvěřitelně dlouhé dialogy vlastně nestojí za to poslouchat, protože stejně jako film sám jsou o ničem. Už víte o čem to je (o ničem), tak máte hodinu a půl života, které můžete strávit mnohem užitečněji, třeba můžete umýt nádobí a vyluxovat. Znám hodně filmů se stejnou tématikou… a pokud mohu něco doporučit zkuste skutečnou komedii Veselé velikonoce s Belmondem. ()

Rattlanake

Žádná sláva to teda nebyla, Michael Douglas má to nejlepší za sebou a v tomto filmu vypadá velmi unaveně, příběh jednoduchý bez špekty nějakého zvratu či napětí, je to příběh silně upadajícího člověka bez řádné zodpovědnosti a volného života, není schopen se poučit ze svých chyb a občas jedná velmi nadřazeně, také na to velmi doplatí. Ten konec filmu mi přišel předčasný a není bohužel jasné jak to nakonec dopadlo. Nejvíc mě naštvala postava té dcery, to byla opravdu kráva. Michela Douglase mám rád, jen díky tomu, že tam hrál, tak jsem se na to podíval, ale herec s takovou kvalitou nemá takovéto filmy zapotřebí a nebo prostě už bere všechno. ()

andy60

Měl jsem pokušení dát jen dvě hvězdy, ale tak hrozné to zas nebylo. Sice je to stále o tom jednom, ale kdo by se rád nepoučil, když tu Michael rozdává moudré rady, hlavně o sexu? ()