• Anderton

Polovica 90tych rokov vážne nebolo zlaté obdobie českého trileru.(11.1.2013)

Zafranovič je tvůrce řady vynikajících snímků, tenhle mezi ně ale nepatří. Spíše průměrná záležitost, Jiřího Bartošku nebo Ivanu Chýlkovou už pamatuji také v lepší formě.(28.7.2007)

• Houdini

Český Lev 1 : Herečka VR - Tereza Brodská(8.9.2004)

Je zvláštní, jak je tento film Lordana Zafranoviče opomíjen. V televizi byl uveden pouze jednou a to v roce 1996 a neobjevil se ani později na DVD. Je v něm všechno – láska, vášeň, erotika, napětí, pomsta, originální námět a netuctový příběh. A to nemluvím o účinkování celé naší herecké elity a nezvyklé roli Pavla Zedníčka a Ivany Chýlkové. Je to zajímavý film, stojící za shlédnutí. Nevím proč ho nedávají. Že by skončil v trezoru? Tak to se ho musím zastat!(5.10.2011)

• sator

Podle slov herců i producentů bylo natáčení s režisérem velmi těžké a vrcholilo scénou  Lordana Zafranoviće v České televizi kdy pří hádce rozbil stůl a měl tak na léta zákaz.(23.3.2019)

• - Režisér Zafranovic potají po večerech přepisoval scénář. Jelikož si ho Jiří Bartoška četl vždy až ráno v maskérně, prakticky neměl o změnách nejmenší tušení, tomu je přičítána spousta nelogičností a složitost děje. (korbitch22)

• - Podle slov herců i producentů bylo natáčení s režisérem velmi těžké a vrcholilo scénou Lordana Zafranoviće v České televizi, kdy pří hádce rozbil stůl a měl tak na léta zákaz. (sator)

• - Český lev 1995 pro herečku Terezu Brodskou za Nejlepší ženský herecký výkon ve vedlejší roli . (M.B)