• Anderton

Polovica 90tych rokov vážne nebolo zlaté obdobie českého trileru.(11.1.2013)

Je zvláštní, jak je tento film Lordana Zafranoviče opomíjen. V televizi byl uveden pouze jednou a to v roce 1996 a neobjevil se ani později na DVD. Je v něm všechno – láska, vášeň, erotika, napětí, pomsta, originální námět a netuctový příběh. A to nemluvím o účinkování celé naší herecké elity a nezvyklé roli Pavla Zedníčka a Ivany Chýlkové. Je to zajímavý film, stojící za shlédnutí. Nevím proč ho nedávají. Že by skončil v trezoru? Tak to se ho musím zastat!(5.10.2011)

• Houdini

Český Lev 1 : Herečka VR - Tereza Brodská(8.9.2004)

Zafranovič je tvůrce řady vynikajících snímků, tenhle mezi ně ale nepatří. Spíše průměrná záležitost, Jiřího Bartošku nebo Ivanu Chýlkovou už pamatuji také v lepší formě.(28.7.2007)

• klúčik

Fantastické herecké obsadenie....No film je len priemerný......40%(26.11.2010)

• - Režisér Zafranovic potají po večerech přepisoval scénář. Jelikož si ho Jiří Bartoška četl vždy až ráno v maskérně, prakticky neměl o změnách nejmenší tušení, tomu je přičítána spousta nelogičností a složitost děje. (korbitch22)

• - Jugoslávský režisér Lordan Zafranovic, držitel Zlaté palmy z festivalu v Cannes za film Okupace ve 26 obrazech, byl před vznikem filmu Má je pomsta v ČR na útěku před občanskou válkou. (korbitch22)

• - Český lev 1995 pro herečku Terezu Brodskou za Nejlepší ženský herecký výkon ve vedlejší roli . (M.B)