Reklama

Reklama

Gekidžóban Naruto šippúden: Kizuna

  • Japonsko 劇場版 Naruto 疾風伝 絆 (více)

Obsahy(1)

Na Konohu zaútočí záhadní létající ninjové ze země Oblohy (Sora no Kuni) zničené za druhé velké války ninjů. Během jejich náletu Naruto potkává doktora Shinou, který pomáhá zraněnému. Později v nemocnici se seznámí i s jeho mladou žačkou Amaru, která se po doktorovi shání, neboť i její vesnice byla napadena. Zatímco je vyslána čtyřčlenná skupinka jako protiútok, Naruto, Sakura a Hinata dostávají misi - pomoci doktorovi a Amaru zachránit jejich vesnici. Jenomže tam na ně čeká překvapení; nepřítel s temnou chakrou. A když už vše vypadá beznadějně, objeví se nečekaný zachránce. (Zíza)

(více)

Recenze (17)

Haide 

všechny recenze uživatele

Naprostá zbytečnost. Chápu, že se snaží všichni ti papaláši ve vedení televizí a dalších společností vlastnících práva k tomuto fenoménu, vyždímat z toho, co to jde, ale... Chápu, že rozpočet je určitě omezený, ale... Pořád doufám, že jednou přijde film, který by byl hodný seriálu, ale bojím se, že je to nemožné už jen proto, že autoři filmů nemohou odhalit nic nového, co ještě nebylo v seriálu, aby nenabourali hlavní příběh. To je hlavní důvod, proč film nikoho nemůže překvapit ve svém vývoji a každý už od začátku ví, že Naruto to tam prostě všechno semele Rasenganem. Jsem obrovský fanoušek Naruta a toto je pro mě doopravdy utrpení shlédnout, ale stejně mi to nedá. Dvě hvězdičky čistě z lásky k postavám a fenoménu obecně. ()

ikilledjenny 

všechny recenze uživatele

Začátek trošku přitažený za vlasy. Bombardováno Konohy ze vzduchu, to jako vážně? Ale zbytek se mi líbil. Amaru je sympatická, hlavní zloduch ujetej, Naruto a Sasuke bojují bok po boku. Nebýt vznášející se pevnosti, což byl rušivý element, tak bych možná hodnotila i výše. Ending filmu je poslouchatelný. ()

Reklama

Naslund 

všechny recenze uživatele

Neznat seriálového Naruta, film bych si určitě užil daleko víc. Takhle, jako pro pravidelného čtenáře mangy, to je docela zklamání. Vše začíná, když tajemní létající ninjové připlouvají ke břehům našeho ninja světa a napadnou Konohu, kterou dosti zdecimují, a ta se jim chce pomstít. Rozjezd poměrně slušnej, slibující spousty bitek, ale bohužel je to jen vedlejší linie, na kterou se kašle. Hlavní příběh se totiž směřuje k zcela zapadlé vesnici hluboko v jungli, která je z neznámých příčin také napadena, a Naruto se tam na pomoc vydává společně se Sakurou, Hinatou, neznámým doktorem a jeho učněm. Stejně tak tam vyšle Orochimaru i Sasukeho, aby se tam všichni setkali a něco semlelo. To, že příběh postrádá logiku, ukončení všech linií, a tvůrce přišel zcela o smysl pro používání legračních obličejů, by se dalo u Naruta omluvit, ale to by tam muselo být něco navíc. Prostě od Naruta chci spousty různých soubojů, které by hýřily nápady, a soupeři se neustále chytře trumfovali a měli omezenou chakru. Kdo je alespoň trochu jako já, může si nechat zajít chuť, protože prakticky bojuje jen Naruto, a to jen starými známými způsoby. Alespoň tam je minutovej souboj Saie, bez kterého by to bylo ještě horší. Edit: Po druhém zkouknutí musím něco přidat, protože až těch pár 50x viděných ubíjejících scén jsem se dobře bavil. ()

Hitman_47 

všechny recenze uživatele

Takhle se to má dělat! Oproti prvnímu shippuden filmu tu jasně převažuje akce nad moralizováním (i když je tu stále zastoupeno, samozřejmě). A úvodní nálet na Konohu je silně líznutý Pearl Harborem :) Dokonce i filleroidní postavy nejsou vůbec napřesdržku a celkem dobře zapadnou do Naruto universa. Navíc i děj tak nějak vypadá, že by klidně filleroidní být nemusel (viz jinchuuriki). Jak jsem již naznačil, tak akce je tu opravdu hodně a je zatraceně dobře udělaná...tím se dostávám k animaci a kresbě, která je, jak už jsme u Naruto filmů zvyklý, velice výborná. Kdybych měl tenhle film srovnávat s ostatními, tak má nejblíž k perfektnímu prvnímu filmu (Ninja Clash in the Land of Snow). ()

karlik4801 

všechny recenze uživatele

Dříve jsem na Narutovi ujížděl, dnes vidím jaká je to patlanina, která má v každé scéně emocionální zkrat. Ale od seriálu k tomu to filmu. Tady ty zkraty netrvají a přesto se postavy chovají stejně. Takže jde udělat normální animovaný film o chlapci který má sen a navíc chce zachránit svého kamaráda. Jde to, je to vystiženo. ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama