Film vypráví o muži, egocentrickém miliardáři a vynálezci, který se snaží obnovit svůj život poté, co ztratil všechno - svou kariéru, bohatství a rodinu. Příčinou toho je nehoda, při níž jeden z jeho produktů vážně poškodí několik desítek nevinných spotřebitelů. Za tuto nehodu je odsouzen na osm let vězení. Chce-li si po propuštění z vězení opět proklestit cestu do společnosti, musí očistit své jméno a získat svou rodinu. Hysterický nový manžel vynálezcovy exmanželky mu pomůže dostat se zpět do hry tím, že mu zajistí práci. Pomalu, ale jistě se dostává zpátky na vlastní nohy. (Pussycat18)

jupisova

Celkem nuda...asi dvakrát jsem se zasmála , a to bylo vše . Graham a Spacey se mi líbily, příběh mi přišel dost neuvěřitelný a vynálezy úplně pitomé . Ten film už vidět nechci ... ()

Rockerman

Chyba na stroji k posilování břišních svalů způsobí mnoho úrazů po celé Americe. Na vině není neopatrný cvičenec, který strká prsty tam, kam nemá, ale tvůrce té mašiny. Celkem solidní film o jednom zkrachovanci, který jen horko těžko hledá cestu zpět ke své dceři. Vše je natočeno podle obvyklého schématu, místy úsměvné, jindy dojemné a vcelku dívatelné. ()

me3x®

Veľmi pekná rodinná komédia s charizmatickým Spaceyom Kevinom a šialeným Johnom Knoxvillom v čele, ktorá síce nijako nevytŕča z rádoby davu, ale stráni sa zopár typických klíšé a má akú takú výpovednú poučnú hodnotu. a vôbec.... bolo to príjemné pozeranie. ()

kubilov

Průměrná komedie s fajn Kevinem Spaceym, který rozhodně má na víc, ale občasné odskočení si k lehčím komediím přeci také neuškodí. Nic víc nic míň. Jo a abych nezapomněl, byl osm let ve vězení a teď bydlí v domě se třema dvacítkama, z nichž jen jedna je jeho dcera, no neber to. ()

LilySnape

Já prostě z Kevina Spaceyho s příšerně dlouhými vlasy , ev. lepší variantou s culíkem ( což je už tak příšerná představa :-) )nemůžu ... nevím jestli se smát , že je to bráno až tak absurdně, nebo plakat nad tím, že mi z něho udělali ( jak ho znám, nejspíš to byla jeho vlastní představa ) debila ;-) Začátek , když to byl učiněný Horst Fuchs reklamy :-D, jo, to byl on :-) Geniální ! určitě bych si od něj koupila i škrábátko na prdel ( neříkám, že ho tam nabízí )... Dávám za sebe tři hvězdičky, protože byť pana Spaceyho žeru a žeru ráda ... tak na tohle je ho opravdu škoda ! No nicméně teď hraje v úžasném House of Cards a tam bych ho navrhla přímo na Oscara, kdyby to za seriály šlo ! ()

Prokii

Z vrcholu na dno a zase zpátky. A samozřejmě nesmí chybět problémy s dcerou! Vskutku jasný příběh ukazuje zápletku celého děje, ale na takovéto "večerní pokoukáníčko" proč ne. Kavin Spacey to jako hlavní protagonista neměl zrovna jednoduché, ale dle mého obstál. Camilla, tentokrát mi přišlo, že neměla moc příležitost se filmu projevit tak, jak dokáže. + bod musím přidat za roli Pheobe, ta mě donutila dokonce se párkrát zasmát. ()

qwentin

Klasika. Neurazí, ale ani nijak zvlášť nenadchne. Celkem pohodový film na zkrácení deštivého odpoledne či večera. ()

JoudaCZ

Další z řady "hořkých komedií" o tom, jak otec cestu do srdce své dcery opět našel. Příjemné obsazení, ale velmi předvídatelné a tak... zbytečné... ()

larsvontrier

nahodou sem narazil na starsi lidovku z produkce EMERIKAN DOJAK ]] ...nahodou povedenej pribeh..kdo nebyl nahore a pak zas dole asi moc nepochopi, ale stoji za kuk..P.S. souhlasim s verbalem ]]]] ()