70% Nemůžu si pomoct, bavil jsem se víc než dobře. Jane Russell je kost, ne že ne. A její pěvecké výstupy stojí za to.(31.7.2011)

3,5 Lepší průměr. Mitchuma mám rád, Jane Russell, kromě svých na první pohled patrných předností, umí i docela hrát (alespoň v porovnání s jejím otřesným výkonem v otřesném westernu Outlaw), Bendix je dobrej týpek a celé to bylo dobře natočené, ale příliš mě to nevtáhlo a nebavilo.(4.5.2012)

Nikolas Rej - bol nielen bukvoid a milovnik panskych konecnikov /udrzoval seksualne kontakty aj s chlapmi aj so zenami, typicka bola jeho sexualna rozoklanost, snaha borit konvencie a potom som nasiel take spojenie ze oplyval sebaznicujucou dravostou. Hm... cele zle. Plany je aj tento noir, odohrava sa to v Makau, ale originalita scenara kriva na obe nohy, dej mi prisiel prilis komplikovany skoro som sa v nom stratil-. Dialogy cele na picu -pardon, to mi zase uletelo, chcel som spravne fimovo -teoreticky napisat, ze narativne monotonne - doteraz sa cudujem Mitchumovi a Jane Russell ze do toho vobec sli : 50 %(8.12.2018)

Prestoze je tento film velmi pekne "cernobily", a obsahuje dostatek atmosfery i hereckych hvezd, tak dohromady nejak poradne nefunguje... J. Russell je sice celkem sexy, ale...kdysi jsem zaslechl nazor, ze je tato herecka prilis "vulgarni", coz presne vystihuje me rozpaky z ni, a tudiz nepatri zrovna mezi me oblibene... nastesti je tam skvela Glorie Grahame, ktera to alespon trosku zachranuje... P.S.: dopatral jste nekdo, zda N. Ray opravdu tento film dotocil sam?(25.3.2010)

Na to, jaké hvězdné obsazení se na filmu podílelo, je to trochu nuda. Mitchum jako vždy ležérní, Russellové jsem ještě nepřišla na chuť, ona prostě nemá na to být femme fatale, Grahamové je tam žalostně málo :,( a Sternberg? Ten natočil mnohem, MNOHEM lepší a zajímavější věci.(25.11.2007)