Charlie Baileygates dělá už 17 let u policie. Je to dobrácký, tvrdě pracující chlapík vždy ochotný pomoci a také milující otec tří synů. Bohužel trpí poruchou rozdvojené osobnosti. Když přeruší léčbu, Hank jeho druhé já udeří. Je agresivní, pije jako duha a rád se pere. Charlie a Hank zkrátka nemají vůbec nic společného, kromě jedné maličkosti oba se zakoukali do Ireny Waters, půvabné ženy na útěku. Teď spolu budou muset Charlie a Hank svést boj o její přízeň. A jak tohle dopadne? (Bonton Home Entertainment)

brectule

Abych pravdu řekla, byla jsem zkalmaná. očekávala jsem hold víc, než tvůrci zvládli do filmu dát. Jim Carrey se musí hodně snažit, aby mě rozesmál. Nelíbil se mo moc ani humor, kter si vybrali. ()

HanSolo

Hodně zábavná komedie mých oblíbených bratrů režisérů Farrellyových s mým oblíbeným Jimem Carreym a s mýmy oblíbenými jeho třemi vulgárními a geniálními černými syny. Nevím, proč, ale rád se na tento film dívám o vánocích. ()

Hoonza

Je to sprosté, úchylné a kdoví co ještě, ale já se u toho vždycky hrozně pobavím! A český dabing je hodně povedený ()

Kuba11

Naprosto špičková komedie od bratrů farrellovych,jedna z nej! Hůavně tři černy synačci se povedli, Ty opravdu nemaji chybu!!! ()

dobbin

Což o to, vtipné je to poměrně dost, nebo asoň vtipných situací je tu dost. Vulgarita je asi to poslední, co mi tady vadí. Hůř je to s postavami. Nevím, jak bych je nazval....No..asi...rozbředlé...Jednou jsou děsně vtipné a podruhé jsou naprosto super seriózní. Takže pokud to mělo být dotažené do konce, tak také ty sračky, kundy, zmrdi měli být dotaženi do maxima a ne do půlky cesty. ()

skalicky

Dost mě mrzí že hodnotíte tento fil tak slabě!Je to velmy dobrá komedie neni nikterak intelektualně na víši a mě se po prvním schlédnutí taky moc nelíbila ale nesmíte tento film brát tak moc vážně velice dobrý herecký vykon carryho a zellwegr!bohužel většína ostatních hercu pusobí jako amatéři a hrajou prkene!!80% ()

Aethain

Já tuhle komedii prostě miluju,super hlášky,skvělý Jim,at si říká kdo chce co chce,je to super film.A dabing Martina Dejdara neměl chybu :) ()

vieriX

Charlie je naprostá nula a nicka každý s ním vyjebává, ale jednoho dne už jeho hněv přeteče a objeví se jeho druhé alterego Hank, který je naprosto odlišný. Střet těchto dvou osobnosti vyvolává naprosto šílené a absurdní situace. Jak řekl Hank Ireně jestli polýká málem jsem se potrhal smíchy a těch šílenosti tam je mnohem více. Je to slabší než Něco na té Mary je, ale i tak slušný průměr. ()

Dslike

Ježiši marjá, živej nanuk! Humor ktory nemusi kazdemu sadnut no umna to sadlo na 110% a prijemne som sa bavil. ()

Grondal

Veľmi, veľmi netradičná komédia. Človek, ktorý očakáva od filmu sofistikovanú zábavu vo forme slovných prestreliek, rôznych odkazov na všetko možné, ten človek by sa mal podľa mňa tomuto filmu vyhnúť širokým oblúkom. Teda niežeby sa pri sledovaný tohto ďalšieho takpovediac sóla Jima Carreyho nemohol zabaviť, ale nič vyššie spomenuté tu nieje. Carrey je tu opäť vo výbornej forme a zo svojho gumového ksichtu žmýka čo to dá a aj všetok ostatný humor v tomto filme je taký živelný a nezviazaný konvenciami, že mi to proste prišlo strašne sympatické. Aj keď takémuto fyzickému humoru sám príliš neholdujem, v tomto prípade sa myslím oplatí spraviť výnimku a dať tomuto filmu šancu. Poznámka pod čiarou - Renée Zellweger je v tomto filme skoro pekná, a to už je čo povedať. ()

Vanguard77

Jedním slovem skvělé. Určitě můj oblíbený film s Jimem Carreym. Některé scény a hlášky jsou prostě nezapomenutelné. Zvláště scéna s krávou na silnici a první proměna. Je fakt, že na dabing Martina Dejdara jsem si musel oproti Bohdanu Tůmovi chvíli zvykat, ale výsledný dojem nebyl špatný. Asi se na film po letech konečně podívám v originále. ()

Olafsson

Viděl jsem asi 6krát... Pro mně rozhodně nejlepší z Jimovo komedií... Hádejte proč? Je to brutální, sprostá, syrová a bránici trhající zábava, která si nebere servítky a hlavně - je tady super vtipnej a drsnej uchyl Hank... A prosím vás, podívejte se na to v originálním znění, žádný dabing...! Jednou jsem omylem zaslechl kousek filmu s dabingem v televizi a měl jsem opět chuť sepsat petici za zákaz dabingu v ČR... Tenhle film totiž stojí (stejně jako v podstatě všechny filmy, i když tady mnohem, mnohem víc) na původních, originálních hláškách v angličtině pronášených skvělým osobitým stylem herců (platí obzvlášť u tří černých bratrů). ()

Zemřel herec Robert Forster

Zemřel herec Robert Forster