poster

Něco na té Mary je

 • USA

  There's Something About Mary

 • Slovensko

  Niečo na tej Mary je

Komedie / Romantický

USA, 1998, 114 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • pakobylka
  **

  Něco na té Mary je ... to nepopírám, ovšem co se komedie o ní týká, nejsem si už zdaleka tak jistá. Zbytečně se uchyluje k poněkud nechutným vtípkům pochybné úrovně - a přitom to nemá zapotřebí. Úplně by stačilo, kdyby si jen maličko namáhala tu svoji pěknou hlavinku - jsem si naprosto jistá, že by pár použitelných vkusných legrácek objevila. P.S.: Mám Tě ráda, Bene Stillere, nicméně ... nemyslím si, že by ses musel za každou cenu angažovat v každé ptákovině, která se vyskytne ve Tvém dosahu.(24.7.2017)

 • francis
  ***

  Dillon a hlavně Stiller jsou dobrý skoro ve všem, i kdyby to byla naprostá kravina. Nesnáším ale, když je něco samoúčelně nevkusný (samozřejmě, tady je účelem, aby nevkusný diváci řvali smíchy a pak si patlali sperma do vlasů, uznávám). Ovšem taky jsem byl v pubertě (Farrellyové budou bohužel asi navždycky), a navíc, smál jsem se taky, tak nemůžu bejt zas tak přísnej. Ty tři hvězdičky jsou ale stejně pro Bena.(16.11.2006)

 • Renton
  **

  Scénář: Ed Decter, John J. Strauss, Peter Farrelly, Bobby Farrelly .. Shit. Ve srovnání s Blbý a Blbější tahle pitomost vždycky prohraje!(10.4.2005)

 • lennyd
  ****

  Kde jsou ty časy, kdy romantické komedie byly jak zábavné, tak romantické, Ben Stiler byl dobrý komikem a Cameron Diaz byla příjemná herečka. Jeden z nejlepších "romantickokomediálních" filmů, které byly natočeny. Film se tváří, že má dvě hodiny, ale ty utečou ani nevíte jak, zvlášť pokud máte při sobě podobně založenou romantickou duši. Holt... něco na té Mary asi bude :)(7.4.2004)

 • Aleee89
  ***

  Je fakt, že je tenhle film někdy dost přitroublý a nereálný, ale na druhé straně je zase docela mile prdlý... Herce vybrali dobře a tady je v pohodě i Cameron Diaz, dobře se k sobě ti dva hodí. Komedie to je vcelku dobrá, nasmějete se a přitom budete kroutit hlavou nad tím, jak někdo vůbec mohl takovou ptákovinu vymyslet. Taky je ale fakt, že je to typicky americké, a to já moc ráda nemám, u mě to filmu sráží body. A v tomhle žánru tu už asi všechno bylo, pořád se tu něco opakuje...(9.6.2014)

 • - Hotel, ve kterém se Ted (Ben Stiller) v Miami ubytuje, se ve skutečnosti jmenuje Cardozo a patří Glorii Estefanové. (Cheeker)

 • - Jeden z vyšetřovatelů na policejní stanici se Teda (Ben Stiller) představí slovy: „Jsem detektiv Stabler, tohle je detektiv Krevoy“, což jsou jména filmových producentů Stevena Stablera a Brada Krevoye. (Cheeker)

 • - Cameron Diaz přijel na natáčení navštívit její otec a Farrellyovi se rozhodli, že jej obsadí. Ve scéně, kdy je Ted (Ben Stiller) propuštěn z vězení poté, co byl omylem obviněn z vraždy, si můžete pana Diaze všimnout. Je to jeden z věznů s vousy a dlouhými vlasy posměšně zírajících na Teda. (Cheeker)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace