LeoH

Mainstreamová tabu, jejichž překračováním si Mary kdysi vysloužila slávu, jsou o dvě desetiletí později ta tam; zbylo solidní obsazení, čtyři pět povedených fórů, jedna ikonická scénka s tělesnou tekutinou a spousta hlušiny. 50 % ()

SG_ever

Brilatní romantická hovadina. Tenhle film jsem shlédnul již vícekrát a nikdy nezklame - Stillerovi "švestičky" a "banány" jsou zkrátka nezapomenutelné. (75%) ()

senor odpad!

Nemůžu uvěřit tomu, že se takový ohňostroj trapnosti mohl dostat do seznamu 1001 filmů, které musíte vidět než zemřete. Americká komediální kinematografie v troskách. Gayové, černoši, retardi, lidi s berlema, staří lidé, zuřivý naspeedovaný čoklík a hlavně neustále problematické genitálie hlavního představitele, jsou přece vždy k popukání. Not a single laugh. ()

lennyd

Kde jsou ty časy, kdy romantické komedie byly jak zábavné, tak romantické, Ben Stiler byl dobrý komikem a Cameron Diaz byla příjemná herečka. Jeden z nejlepších "romantickokomediálních" filmů, které byly natočeny. Film se tváří, že má dvě hodiny, ale ty utečou ani nevíte jak, zvlášť pokud máte při sobě podobně založenou romantickou duši. Holt... něco na té Mary asi bude :) ()

MiCM

Dobrá komedie, s neskutečně příjemnou atmosférou a krásným prostředím. Navíc jediný film (co registruju), který je s dubingem (VHS) lepší než v originál znění. Na film se dá podívat mnohokrát (já sem ho teda viděl asi 50 krát) a je to stále velice příjemně strávený čas.. V tom filmu u toho moře je prostě tak nějak krásně.. ()

T-pack

Ah, no jo, typická komedie se Stillerem. Sice nic moc novýho pod sluncem, romanťárna, ale za nějakýho toho čokla sem tam si to ty moje hvězdičky vysloužilo. ()

majxik

Na první pohled tuctová komedie. A na druhý pohled? No o moc se to nezlepšilo, ale místy nápaditá a rozhodně pobaví. Některé místa jsou možná moc přitrapnělé a některé zase né až tak moc vtipné, ale naštěstí jich je minimum a tak skoro nic nebrání zábavě. To vše propojené romantickým příběhem který rozhodně potěší nežnější část publika. Výsledkem je podle mě průměr až lehký nadprůměr. ()

ywo666

S odstupom casu celkom trapas. A ani kedysi davno ma to nejak nenadchlo. Par krat som sa zasmial. Cameron je cute. Ale za tie trapne sceny mi to nestalo. Ben Stiller je tu len na pritaz. 50% ()

Aven

Zcela průměrná komedie s pár povedenými vtípky a krásnou Cameron Diaz. Na jednohubkové pokoukání ideální. ()

Sany33

Vynikajúca komédia od ktorej netreba nič prelomové čakať a nebudete sklamaný. Ja som čakal presne to čo mi tento film dal a to síce príjemný oddych na dlhý večer. Príbeh sa nesie uberá smerom ku krásnej Mary, ktorú si trihla Cameron Diaz. A čo by to bolo za komédiu z prelomu tisícročia ak by v nej nehral Ben Stiller, ktorý sa od svojho adolescentného veku snaží dvoriť krásnej Mary a dostáva sa pri tom do nezávideniahodných situácií. Príbeh sa začína pricviknutým vtákom, pokračuje k mrdke ktorá sa využíva ako gél na vlasy a končí resuscitáciou psa káblami od lampy. Po predchádzajúcej vete asi už viete že na tento film musíte nutne pozerať z nadhľadom aby ste si ho užili a mne sa to podarilo a pre to mu dávam aspoň priemerné hodnotenie. Ide o lepšiu komédiu z tej doby. 58% ()

Spock

Tohle to je „romantická“ komedie jak má být! Není moc filmu u kterých bych se smál tak intenzivně jako u tohohle a nejenom já, se mnou se smálo celé kino. :-) Vím, že vždycky nešlo o „inteligentní“ humor a někdy to bylo dost oplzlé, naturální a kdoví jaké ještě, v tomto případě to však naštěstí fungovalo! Jen víc takových filmů. V kategorii nejvtipnější scénka vítězí výslech Teda na policejní stanici, potom co u něj našli zabalenou a rosekanou mrtvolu, kterou mu tam nechal bláznivý stopař. :-) ()

Guzo

Průměrná jednoduchá komedie, která ani nemá tolik hodně vtipných scének, spíše ty vtipnější propojuje mezerou, kde pouliční otrapa zpívá o Mary. To ovšem nemění nic na tom, že Cameron Diaz s Benem Stillerem, moji oblíbení herci, z toho pro mě vytřískali ještě jednu hvězdičku. ()

Kaja

Klasická komedie stranících se nechutností, ne jako většina takových komedií. Skvěle zahrané hlavní role, hlavně Bena Stillera a taky pejska. ()

P1tr

Nepochybně nejlepší Farrellyovka. Neustálý přísun smíchu a výborní herci v čele se Stillerem a Dillonem. ()

Další remake od Farrellyů

Další remake od Farrellyů