Smrt a život Charlieho St. Clouda

• USA Charlie St. Cloud (více)

Charlie St. Cloud je mladý námořník, který žije se svou matkou a mladším bratrem Samem. Jednoho dne matka odjede na noční směnu a Charlie odváží Sama ke kamarádovi. Dojde k autonehodě, při které Sam zahyne. Charlie si bratrovu smrt dává za vinu, přestože nehodu nezavinil. Na Samově pohřbu uteče do lesa, protože nevěří tomu, že Sam již není. Netrvá dlouho a Charlie začne vídat přeludy tak reálné, jako kdyby před ním stál bratr z masa a kostí. Jeho okolí má však za to, že Charlie přišel o rozum. Krátce poté se do města vrací Tess, spolužačka ze střední. Oba mladí lidé se do sebe zamilují. Pokud bude chtít Charlie znovu objevovat krásy života, bude muset nechat odejít minulost a nadobro se rozloučit se svým bratrem Samem... (TV Nova)

ES13

Krásnej film na odlehčení. Zaca Efrona jsem nikdy moc nějak nemusela z jeho prvotní role slaďouše v High School Musical, ale musím uznat, že vyrostl do krásy a hezky se na to koukalo. Jediné mínus byl pro mě nesympatický malý Charlie Tahan. Ale tak to je vedlejší. Super film, dojem sem z něj měla taky. ()

Jannine

Na můj vkus to šlo až moc do té duchařiny, ale to jsem taky mohla čekat, když je film označen jako "fantasy". Každopádně to byla docela oddychovka, nijak náročnej film natočený v moc hezkým prostředí. Na začátku jsem si myslela, že se to bude více odehrávat na těch lodích, což se naštěstí nepotvrdilo. I když děj odehrávající se na hřbitově, taky nic moc :D Každopádně ráda se budu dívat na další filmy Zacka Efrona, od dob Muzikálu ze střední si začal vybírat mnohem lepší role a mě to s ním začíná mnohem víc bavit. ()

PORTER44

Starší brácha ma autonehodu se svím mladším bráchou a když to mladší bráška nepřežije ,starší to těžce nese a od té doby vídá a mluví s mrtvími,dalo se to,chvílemi dojemný,romantický,smutný a trochu fantasy. ()