The Black Hole

Krátkometrážní / Drama / Komedie / Krimi
Velká Británie, 2008, 3 min

Přepracovaný muž stojí u tiskárny. Doufá, že se mu podaří vytisknout to, kvůli čemu tvrdne v práci přes čas. Tiskárna funguje, vyleze z ní však list papíru s podivným černým kruhem, kterému muž nejprve nevěnuje pozornost. Po chvíli však zjistí, že v rukou nemá pouze obyčejný list papíru, ale bránu ke skutečnosti, která mu doteď zůstávala skryta. (Sfinkter)

korbitch22

Jednoduchý krátkometrážní nápad na pořekadlo ,,kdo chce všechno, nemá nic´´ .Hlavní hrdina pobavil, ale nic světoborného nečekejte.60%. ()

heyda

Hodně vymakaný kraťas, akorát má jednu zásadní vadu. Je příliš krátký a tudíž mi přijde závěr useknutý. Myslím, že by se na tento styl dala natočit větší a delší pecka, každopádně za vynikající nápad 4 hvězdičky. ()

TheEvilTwin

Týpkovi se vytiskne na papír černá díra, díky které může sahat pro věci za stěnou, když do díry strčí ruku. Jo, nápad dost absurdní až parodický, zejména závěr filmu. Na druhou stranu je finále nečekaně napínavé a možná škoda, že film má jen 2 minuty. ()

frashmaker

Tohle je moc pěkný a nápaditý krátkofilm. Myslím, že by se taková díra hodila asi každému. Na druhou stranu, nebyl tu nějaký film, kde byla černá díra na podlaze spolujezdce v autě? ()

honajz2

Popravdě, SPOILER jak se dostal k trezoru KONEC SPOILERU, bylo mi jasné, co bude pointa, nicméně to nemění nic na tom, že tenhle kraťas je vtipný, dobře vymyšlený a netrvá zbytečně dlouho. 4* ()

Marqta

Originální nápad, ale jeho realizace krapet pokulhává, když se nad tím člověk trochu zamyslí. (Je funkce té černé díry- prostě díra do jakéhokoli prostoru za ní, nebo díra do pomyslného meziprostoru? Protože, kdyby to byla jen díra- kamkoli- tak by se přece ruka dala prostrčit skrz papír tak, aby byla vidět z druhé strany...) :D ()