Smějte se s námi! Eduard Hrubeš nabízejí ty nejvtipnější a nejkurióznější záběry natočené amatérskými kameramany. (oficiální text distributora)

ABCD Marta

Ojajaj, většího studu a nostalgie zároveň, než je tomu v případě Tak neváhej a toč!, myslím neznám a nejsem schopen s to pochopit, proč já se tomu tak smál, když to dneska ani vtipné vlastně není...? Dvě hvězdy. ()

Kosmik 1

Slušnější a zábavnější verze Natočto! Eduard Hrubeš mi vůbec nevadil a jako malý jsem tenhle pořad rád sledoval. 45% ()

sellsakul

Presne ako napísal H34D: "Tak neváhej a toč se snažilo být inteligentnější než Natočto, jenže to nikam nevedlo, protože klipy a nahrávky amatérů byly stejně tak stupidní. Výsledkem je ještě o něco méně vtipnější, méně zábavnější a více nudný pořad, u kterého nás může potěšit akorát absence pitvoření P. Rychlého" ()

BuryGol odpad!

Tak z tohohle pořadu mam vředy ještě dneska. 10 let starý rádobyvtipný videoklipy (převážně z Ruska), kterejm se v sále kdovíproč všichni smáli. Jako třešnička na už tak zkaženym dortu byl Hrubeš, kterej podle mě vůbec nevěděl a jeho styl bylo něco strašnýho. Toho bych nenechal moderovat country večer v Horní Dolní, natož cokoli v televizi. Fujtajbl! ()

giovanni3

Občas se dalo zasmát, ale postupem času to šlo čím dál tím víc dolů... 1z5 za sem tam zábavné video a tu obří kostku.. ()

herr_carter

Možná kdysi v pravěku, když ještě tento pořad sledovali neandrtálci, to někdo ocenil, jinak jsou tyhle typy pořadů všechny na jedno brdo (čti na hovno). Pokud si totiž soutěžící dokázal poradit s dvoumetrovou plyšovou kostkou, mohl si vyházet i třímetrovou kameru..neber to...................... moje hodnocení = 2 z 10. ()

Zagros

Je pravda, že jako dítě jsem Neváhej a toč sledoval pravidelně a vždycky jsem se u něj nasmál. Taky je pravda, že dnes už se na podobné ptákoviny nedívám, a když něco podobného náhodou vidím, spíš se zarazím, jestli to dotyčný přežil. Eda Hrubeš byl klasika a k tomuto pořadu se hodil. Hosté už méně, zbytečně to natahovali (viděno optikou dítěte). Dvě hvězdy tomu dám a už se na to raději znovu nepodívám. ()

wosho

Pan Hrubeš je ideální bavič pro důchodce, ale pro kohokoliv pod 50let je trapným, nezáživným pablbem, co ani Novotnému nesahá po kotníky. ()

Bohemák odpad!

Neuvěřitelně špatně režírováno a stříháno. Výsledek - trapnost na entou! Hrubeš běhající po schodech na lyžích? To má být vtipné? Jedině tak - fyzicky náročné... Bravo, Edo! ()

reditelka

Jako malá jsem na to vždycky čekala. Některá videa byla opravdu vtipná, od soutěžících diváků jen málokdy. Eduard Hrubeš mi přišel falešný už jako nevinnému dítku. Ale z nostalgie musím dát 2*. ()

Paity odpad!

Éda Hrubeš, to bylo něco. Odpad! je na něj málo. Bože, hnus kolik pokračování pořadu natočil. ()

J*A*M*A*L

Tenhle pořad fakt nechápu. Nechápu co z toho ty lidi mají. Dávám jednu hvězdičku, za to, že jsem to jako melej párkrát sledoval, ale moc mě to nechytlo, dnes už se na to koukám ještě horšíma očima. ()