poster

Hamburk - Oko za oko (S45E11) (epizoda)

 • Německo

  Kopfgeld

 • Slovensko

  Nickova pomsta

Krimi / Drama

Německo, 2014, 1 h 30 min

 • TonyHawk94
  ****

  Vysoko-oktánové pokračovanie Nickovho zákona s ešte lepšou akciou, ktorá sa poriadne ani nezastaví (pneumatická klincovačka v boji rulezzz!); s ešte drsnejším Nick Tschillerom (opäť skvelý Til Schweiger) a mierne komplikovaným dejom o obchodovaní s drogami (v ktorom sa človek po chvíli trošku stráca). Už hneď na začiatku sa nastaví veľmi slušné tempo, ktoré vydrží až do konca a prípad sa, ako vždy, vyrieši. Na poli týchto nízko-rozpočtových TV filmov je to skvelý počin, a podľa môjho subjektívneho názoru v tejto Tatort - Nick Tschiller sérii je Nickova pomsta asi najlepšia časť. Hoci film ako taký veľa nového nepriniesol, nenudil som sa ani chvíľu, dívalo sa na to skvelo. Preto dávam za 4*.(14.2.2021)

 • anderson
  ***

  SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: STV 1 = 10.2.2016, réžia slovenského znenia (RTVS 2015) = ŠTEFÁNIA GORDULIČOVÁ (14.2.2016)(14.2.2016)

 • mira007
  ***

  V prvním díle Til Schweiger jako komisař Tschiller v Hamburku dostal pár kurdských obchodníků se ženami z klanu Astanových a hned na začátku druhého dostal státní zástupkyni Lennertsovou ( Edita Malovcic ) do postele. Hlavní záporák skvělý Erdal Yildiz řídí pomstu proti hlavnímu hrdinovi ( snaží se ho sejmout a nechá zřídit jeho milenku ) a přeorientuje se na obchod s drogami. Nenáročná televizní krimi akční oddechovka, která jela v nadprůměrném tempu.(14.12.2020)

 • Ouwen
  **

  Jako kdybych naskočil do rozjetého vlaku. Strašně bídné dialogy několika nudných postav, záporáci jsou fajn, ale přišlo mi to úplně povrchní, včetně jednání všech zůčastněných. Til Schweiger boduje, má charisma, divák mu fízla věří, ale scénář za moc nestojí. Potěší dvě solidní bitky, které maj civilní choreografii a jsou brutální. Na dalšího Tatorta se ale chci podívat.(26.6.2016)

 • ARI50
  ***

  Musím si dát zbytek protože tohle mělo dobrý akční šmrnc, díky hercům hlavně.(17.12.2018)