Když jdete cestou do školy zkratkou přes les, můžete ušetřit spoustu času. Avšak nikdo z místních dětí tuto možnost nevyužívá. Vše jen kvůli tajemnému domu a muži, který v něm bydlí. Místní povídačky říkají, že tento dům měl před lety něco společného se zmizením několika puberťáků... (LIVINGDEAD)

Jimmi

velmi zle....Neoplati sa na to ani pisat komentar ale tak ked som uz zacal tak par viet uz napisem. Divny "horor" ktory netusim komu bol vlastne adresovany a ako je mozne ze niekto na takyto namet da peniaze. Do 50mminuty sa nesalo absolutne nic..a uz ma zacali premahat mdloby...ale akosi som sa prebral a "vychutnal" som si poslednu akciu....Za cely film sa mi pacil jediny zaber(urcite vsetci kto sa odhodlaju pozriet tento film budu vediet ktory)..a ten vyspickovany koniec, ktory nas mal akoze polozit...no nemam slov....bolo to prinajmensom usmevne....Takze knecny verdikt...pozerajte to iba ak sa uz fakt neskutocne nudite alebo si hcete nieco pustit na zaspanie. ()

bourec

To byl horror,jo?Bál jsem se tak,že sem celej film lezl do ledničky,abych neusnul.Celou dobu jsem si říkal že je to sice blbě natočený,ale snad se to rozjede.A nic.A přitom si myslim,že to je příběh,z kterýho se dal vytřískat opravdu krvavej horrůrek.Tohle je jen hodně slabejch 30%. ()

Mefistofelle

Tomuhle já říkám "horor z pásové výroby". Co tím myslím? Natočeno s nízkým rozpočtem, minimem ambicí, lacinými herci druhé kategorie a určeno pro velmi nenáročné publikum. Smrtelnou nudu sice u tohoto snímku nezažijete, ale nadšení se rozhodně nedostaví a tak nějak pasivně a bez většího zájmu u toho v podstatě ztratíme 100 minut života. Dějově to na mě působilo dost sterilně a i když pár scén je celkem nosných a zachraňuje to od té nejhorší nudy, přesto je to typický představitel vlny laciných hororových filmů, kterých teď na nás USA bohužel chrlí až moc. ()

cariada

Co si takhle zkrátit cestu ze školy přes les? Nikdo tam nechodí neboť je tam bubák...bla bla bla... to už tady bylo mnohokrát. I kdž tohle nakonec není zase tak zlé, zvlášt ta pointa se mě líbí a ani jsem jí až tak nečekal. ()

Danny F.

Scénář je tak jednoduchý až naivně hloupý. Proč ti mladí neujeli autem, když po nich ten blázen střílel, ale radši utekli? Proč nesebrali pušku když ho omráčili a on spadl do jámy? Proč, proč, proč. Závěr byl dobrý, ale ani mě nijak nepřekvapil jelikož takovýchto thrillerů je plno a rozhodně povedenějších. Spíše kopíroval hlavní děj filmu. Jednoznačně jednoduché a přímočaré. 45% ()

Guzo

Pokud bych měl film s něčím srovnat, byla by to pravděpodobně Disturbia, ale ta má oproti Shortcut jednu velkou výhodu a tou je Shia LaBeouf. Žánrově je to dosti podobné, takový teenthriller, a s pointou obojí předvídatelné (krom závěru sc, který je dost cool - nebo pro někoho hrozná blbost :-). Hudby jsem si tu moc nevšim, takže to asi nebude nic extra ani žádný propadák, herci jsou takoví obyčejní, jen ta fotbalistka je na "typickou" blondýnku dost sympatická (až na ten běh, takhle běhá někdo, kdo hraje fotbal??? :-)) Nicméně film splnil všechno, co jsem od něj čekal. 6/10 ()

zolo23

Priemerný "televízny film" ktorému nemám čo vyčítať. Na jedno pozretie celkom fajn. Ten záver som, ale očakával na 100%. ()

jenik71

Samotný název navozuje dojem, že půjde o klasickou vyvražďovačku na lesní cestě, s tajemným zabijákem číhajícím někde poblíž na své mladé oběti, rafinovaně schovaným třeba v roští nebo za stromem. Jenže ono to tak docela není a já jsem se dočkal jen nezáživného děje. Napínavějších okamžiků se dočkáte přibližně tak 20 minut před koncem, ale to už je vlastně pro diváky pozdě. No a úplný konec mi přišel vyloženě odfláknutý. Dvě hvězdičky jsou akorát. ()

Asmodin

Horor nic moc, ale ten překvapivý závěr stojí za to. Určitě doporučuji všem, kteří se rádi bojí a bojí se i u lehčích hororů. ()

Junys

zase a zase.. Hodinu se tam nic neděje a posledních 20 minut jo.. Herci byly v pohodě a atmosféra pouze posledních 20 minut. Čekal jsem od toho více takhle to je obyčejný průměr. 50% ()

Deratizer

V případě tohoto filmu se při hodnocení hvězdičkami přikláním k většině hodnotících diváků zde na fóru. Nejsem si jistej, zda se k filmu hodí žánrová škatulka horor. Thriller to sice je, ale na horor to je slabý. Rozhodně to není strašidelný horor, ani atmosférický horor. Je to thriller kvalitativně rovnou pro TV produkci. Většinu filmu se budete nudit. Odpad to sice není, ale dvě hvězdičky jsou akorát. ()

Olík

Ozajstná zkratka ke smrti, ale ke smrti ze sledování. Uživatel Mefistofelle to nazval pravým jménem a já ho s dovolením budu citovat „ horor z pásové výroby“! Nevím, jestli je režisér Nicholaus Goossentak (mimochodem podepsaný pod celkem povedeného Krále videoher r.2006) tak naivní, aby si myslel, že se mu první dvě třetiny daří hrát s divákovými emocemi, nebo jenom fakt nevěděl co má dělat a pak bum, velkolepé finále, během několika minut nechá vyvraždit všechny zainteresované a je vymalováno.A závěrečné vygradování filmu? Tak na to doporučuji vydržet, i když už fakt nevládnete silami, to Vás shodí ze židle:D!?!? ()

korok

Když jsem šel po shlédnutí na tento profil, věděl jsem, že jdu na profil filmu s nízkým hodnocením, což se zas až tak nepotrvdilo, přeci jen 48 procent je ještě slušné. To kvůli tomu, že od zdejších uživatelů se od hororů podobného ražení čekají hektolitry krve. U mě je ale film na mnohem vyšší procentuální úrovni, takové milé překvápko od kterého jsem příliš nečekal ale pobavil jsem se. I kvůli zvratu v závěru filmu, který rozhodně překvapil. ()

helloween93

Kdyby ten film neměl tak hloupý konec, byl by to slušnej horor s atmosférou. Upřímně i přes pomalý rozjezd sem se bavil, ale posledních 5 minut posralo celej film. Škoda. 2* ()