Cedulky

(neoficiální název)
  • Austrálie Signs
Krátkometrážní / Romantický / Komedie
Austrálie, 2008, 12 min

Jeden z filmů oceněných roku 2009 v Cannes.
Krátký a jednoduchý film o komunikaci mezi dvěma lidmi z dvou kanceláří přes ulici. Film o tom, že najít lásku nemusí být tak těžké, jak se zdá, a že vaše láska může být jen kousek od vás... (Badmaniak)

finy_cz

Vadil mi jeho výraz, když šel po ulici s otevřenou pusou. Ten jsem mu prostě nevěřil. Jinak pěkný nápad. Škoda, že mě napadlo dřív než jeho, že se má podívat výš. To animovaná verze Papíry už to má zmáklejší, i když je to jen vykrádačka. ()

hroubek

Už chápu proč Sylvester Stallone tvrdil, že si Expendables 3 zamilujeme.Krásný, hravý a jednoduše provedený krátký film, který pobavý. ()

FrajerTom

Za 12 minut dokáže udělat větší radost než leckterý film za 2 a půl hodiny.. Samozřejmě že je to jednoduchý a naivní příběh, ale je naprosto skvělý!! ()

Heraldika

To je taaaak rozkošné, že jsem to skoukla dvakrát za sebou :-) strašně optimistické cvičení s příjemným hudebním doprovodem. ()

mohamedsfinger

Romantická komedie, která ve 12 minutách obsáhne vše, co má v takovém filmu být. Celkově opravdu připomíná 500 dní se Summer (nejen atmosférou, překvapí hlavně podoba hereček), a mám i pocit, že autoři se u tohoto kraťasu inspirovali a dovedli ho k dokonalosti. ()

OughJay

Kraťasů jsem moc neviděl a romantickej byl tohle ke všemu uplně první, ale musim říct, že nasadil laťku hodně vysoko... :) Příjemnej, nápaditej a perfektně zahranej film o tom, jak zbalit holku beze slov... :)) ()

h0n24

Jéé! Tohle je tak krásně jednoduché a dětinsky milé! Seznámení beze slov. Sen každého romantika! :) ()

dita.krizova

Je to sice dojemné, ale přitom to působí takovým divným dojmem. Popravdě nevím, jak jej popsat. Cítím beznaděj na seznámení, ostych a pak úplný odvaz při psaní cedulek. Pro mě to byl poněkud rychlý obrat. ()

darwin

Kýčovitá a nereálná verze hledání lásky osamělým mužem. Nick Russell hraje takového chudáka, až je mi ho líto. Snímeček je však veskrze milý a zanechává příjemný dojem. ()

Frankie

Pocit cizosti ve vlastnim svete a umeni skromne komunikace. Jednoduse zpracovana premisa, ktere je ale snadno podlehnout. Dulezite je zamitnout v hlave virici myslenky jake je toho vseho pokracovani. Tam se totiz opet stmiva. ()

Herráček

Nic pro cyniky prej... Láska je pěkná věc, nápad je to taky pěknej... Jen to takhle prostě nefunguje... Očekával bych nějakou vtipnou pointu, ale když ne, tak ne... Tak já taky ne... ()

Madluska

Jakožto nevyléčitelná grafomanka s (byť mnohdy zapíranou) romantickou náturou nemůžu jít s hodnocením níž už jen kvůli nápadu. Plusové body přidává filmíku jistá lehkost, se kterou je jinak celkem banální příběh divákovi předkládán, takhle podle mě vypadá vydařený kraťas. ()

Seti

Jeden z nejpříjemnějších kraťasů, co jsem viděl, který hravě strká do kapsy většinu současné stereotypní holywoodské romantické produkce. ()

Třetí Expendables našli režiséra

Třetí Expendables našli režiséra