Blesk

V Londýně řádí zabiják policistů. Nekompromisní Tom Brant sice není u svých kolegů zvlášť oblíbený, ale jeho netradiční vyšetřovací metody jsou v dané situaci tím jediným možným řešením. Začíná boj s časem a nelítostným sériovým vrahem... Zabiják poldů versus polda zabiják... Na svobodě řádí nebezpečný sériový vrah, který každý den zabije jednoho policistu. Když už zákon nedokáže své vlastní příslušníky ochránit, je zapotřebí někoho, kdo se řídí vlastním úsudkem a veškerá daná pravidla porušuje. Tím mužem je nekompromisní londýnský policista Tom Brant, jenž je v týmu se svým kolegou, strážníkem Nashem, kterého však nemá příliš v oblibě. Čas je k nim však nemilosrdný – každý den přibývá další oběť. Je tedy třeba začít rychle jednat... (TV Prima)

Furmi

Poctivá anglická kriminálka ktorá ide v šľapajách starých, originálnych kriminálok. Charaktery pekne vykreslené (Blitz by bodol aj viac), Statham tradične nadupane drsný, pomerne kvalitný dej aj s príbehom ktorý aj poukazuje nato ako ta birokracia beží a že ne vždy pomôže "spravodlivosť v tom pravom slova zmysle" ale niekedy treba siahnuť aj po trochu netradičnejších prostriedkoch a metódach. Bavil som sa a to je hlavne. Rozhodne má Blitz diváka čím zaujať. 70% ()

Lachvos

Britský film s americkým hercem? Zní to hůře, než to vypadá. Na to že Stathama mám rád, i když větší projevy hereckého nadání od něho nečekejte, tak tady to zkusil zase trochu jinak...a dopadlo to výborně! Jen tak dál... ()

Sundance23

Nejzábavnější na filmu je asi příběh,ožralej Statham nařeže labilnímu magorovi který se pere proti přesile.Magor to nějak neunese a začne čistit Londýnské policejní oddělení,kéž by i u nás bylo více takových magorů. ()

Vitaminy

Suprová žánrovka, která mě dostala rychlým spádem, stylem a příběhem. Ale jen škoda, že posledních třicet minut vypadalo, jako by režisérovi došli nápady a Stathamovi dech. ()

PhillM.

Statham prostě v sobě má něco z Willise. Charisma něj sice neprýští, ale jen kape, do jisté míry to však nahrazuje anglickým přízvukem. Jako ozvuk willisovek na mě filmy s ním fungují výborně. Smrtonosných pastí už Bruce po té plánované na rok 2013 už asi moc nenastraží (zlí jazykové tvrdí, že je to dobře), ale netruchleme, ještě je tu korunní princ Jason. Zajímalo by mě, jak by se popral s nějakou vážnější rolí (jestli by třeba dokázal najít armádu dvanácti opic). ()

Stanley619

Tak trochu nemastná, neslaná honička. Stathamovi dialogy vymýšlel snad nějaký alkoholik po pořádném tahu a v hlavě toho zrovna moc neměl. Od Stathama jsem čekal víc, než jen občasné rozbití dršek a nakopání prdelí. Záporák Aidan Gillen byl naopak skvělí. 65% ()

JK-Stinger

Jedna z povedenějších Stathamovek s docela charismatickým sériovým vrahem policajtů, ale ve finále nijak extra vyčnívající podívaná, na kterou asi brzy zapomenu. ()

RomeroIsGod

Výborný překvapení. Kelt Statham je konečně zase vostrej (ne jak v těch americkejch sra*kách s přístupností 8 let) a hlavní záporák je správně debilní kretén :-D Jedna hláška za druhou, povedenej scénář a sympatický postavy. Za mě chvalitebný. 80% ()

nessbeal

Ocakavanie je jedna vec, trailer je druha vec a film je tretia vec, prvu hodinu to bola ukrutna nuda takze posledna tretina filmu aspon volaco rozvynula, ale aj tak velmi malo ukazali. za mna tak 55% za Stathama a pekny koniec! Verzia: Blitz.LiMiTED.720p.BluRay.x264-TWiZTED ()

warrenur

Zialbohu len obycajny priemer. Mali sme tu uz mnoho kvalitnejsich zalezitosti tociacich sa okolo cop-killer temy, avsak postradajucich nelogicnosti a nedovysvetlene casti deja tohto Lesterovho pocinu. Naviac, nemozem si pomoct, ale Stathamova drsnacka poza a 'zachripnuty' hlas mi sedeli len v prvom Currierovi. Keby uzrel a nechal sa aspon z casti inspirovat herectvom policajta zo serialu Shaft, a co len trochu ubral s tej svojej komickej pozy, bral by som to jeho 'herectvo' vaznejsie, takto vsak, lahko citatelny, predvidatelny a opozerany. Skoda. Nedotiahnuta zalezitost na slabsie tri. ()

TheTrox

Dobrý nápad, zajímavé prostředí i scénář, jediný co tam mělo být více ( když v hlavní roli je Jason Statham ) je AKCE ! Jason hraje na tvrdýho a drsnýho poldu, což mu sedí přímo skvěle, ovšem já čekal větší akční nářez ...Celkové hodnocení: 55% ()

KOZEL84

Škatulka Jáson opět žádné zlaté rouno nedovezl.''Kámo nudíš čím dál víc.Příště se oholíš,ne?''Nevím proč se Gillen tlačí do rolí na které se nehodí (12rounds),ale tohodle vypatlaného idiota střihl podle mě celkem dobře a je tím jediným co se mi tu asi celkem ''líbilo''.Scénář je až neuvěřitelně otravně debilní,děravější než DéJednička a k čemu tu byla dějová linka s ''Naomi Campbell'' je mi totálně kurevskou záhadou.Jo a hudba byla dobrá. ()

Theoretic

Statham hraje opět postavu, kterou hraje skoro ve všech ostatních jeho filmech. A to je dobře. Tentokrát se ovšem nejedná o blockbuster a souhlasím tak s panem Antoňem, že tento film je spíše vhodnější pro televizní zpracování, než jako celovečerák. Levnější zpracování je ale v tomto případě lepší formou a neodtrhuje tak děj zcela mimo realitu. Záporák mě bavil i když bu mu slušelo trochu více tajemna a méně podoby s další hlavní postavou (Stathamovo homosexuální sidekick). Dějová linka s fetující kolegyní byla pro mě trochu navíc a raději bych se díval na zuřivě sprintujícího Jasona, než episodní výstup s parukou. Palec nahoru za mírumilovné konečné řešení. ()

rgrohol

Ponurá detektivka s Jasonem Stathamem drsnějším než šmirglpapír. Zase pije, mlátí na ulici zkaženou mládež a kdyby ho za jeho způsoby od policie vyhodili, stalo by se určitě něco zlýho. Vlastně můžou být rádi, že je na jejich straně, protože s takovým badassem by si neporadila ani těžká technika. A když nějaký magor začne systematicky vyvražďovat místní policejní sbor, kdo jiný by ho měl chytit za koule a pořádně zatočit? Celkově to působí trochu slabším dojmem, hlášky nejsou moc vtipné a hlavní záporák je prostě idiot bez charisma. Přesto se na to ale dá koukat, občas někdo někomu vystřelí mozek, pár scén se povedlo.. Takový trochu horší průměr. ()

Venous666

Co se stane, když se spojí irská krev s keltskou?? No přece pořádně zvrhle rozjetý J. Statham. Po celou dobu jsem dostával výbornou akci s proloženým britskostathamským humorem. Parádní britská kriminálka, která má pouze logické pohledy, nápady a tak se nedostáváme na nějaké to hloupé klišé. Naprosto real... 80% PS: Povinnost pro každého FaceBook maniaka ()

Malíček míří do Labyrintu

Malíček míří do Labyrintu