Písky v Margate (S03E12) (epizoda)

• Česko

Písky z Margate

Margate Sands

Drama / Historický / Krimi

USA, 2012, 1 h

Asi nebolo veľkým prekvapením, že to Nucky dotiahne do zdárneho konca. Len škoda, že to v závere šlo všetko tak ľahko. Nemôžem si pomôcť, ale makarón Gyp si zaslúžil nejaký veľkolepejší koniec, na jeho záverečné vyúčtovanie s Nuckym som sa tešil, no k ničomu pamätnému v tomto smere vôbec nedošlo. Pamätný bol zato návrat Richarda do bordelu s cieľom zachrániť Tommyho. Inu, netreba sa nechať oklamať jeho vzhľadom, pretože v schopnosti štýlovej likvidácie bad guys je niekde na úrovni ďaleko známejších Johna Ramba či Wicka... 8/10(22.2.2018)

Spoilery! Dost mě zarmoutilo, že se ten plesnivý dědek Nucky opět zachránil. Ačkoli je seriál o něm, tak ho moc nemám rád. Mnohem raději mám snad celé jeho okolí. Myslím, že by seriálu slušelo, kdyby se na jeho místě objevila čerstvá krev. Gypa je mi líto, v celé sérii byl famózní. Tak mi alespoň stále zůstávají želízka v ohni jako jsou Arnold Rothstein a Al Capone. Možná by páni tvůrci mohli ubrat na pasážích, kdy jeden vysloužilý odstřelovač vystřílí hotel plný gangsterů, či takových ohavných nesmyslů, kdy se Nucky znenadání promění v neomylného zabijáka a hravě si poradí s trojicí nájemných zabijáků, kteří předtím vystříleli jeho kompletní ochranku. Poté by byl seriál dokonalý. Nicméně stále skvělá zábava a moc se těším, co přinese příští série.(31.12.2017)

Výborný závěr třetí řady seriálu. Válka gangů zuří naplno, zatímco Charlie Luciano a Meyer Lansky v New Yorku zjišťují, kde je jejich místo.(8.7.2017)