William Wilson (S04E07) (epizoda)

 • USA

  William Wilson

Drama / Historický / Krimi

USA, 2013, 56 min

 • Necrotongue
  *****

  I sedmá epizoda byla nabita událostmi a spoustou závažných rozhodnutí. Předpokládám,že jedno z nejdůležitějších bude Torriovo rozhodnutí pustit Ala z řetězu.(10.7.2017)

 • 0verseer
  ****

  Verím, že išlo o finálnu predprípravu pred akciou nabitým záverom. Ak sa totiž aj nasledujúca epizóda bude niesť v znamení bez výraznej akcie budem nútený ísť opäť s hodnotením dole. Za zmienku tu stojí spôsob, akým hádže doktor a narcis v jednej osobe Chalkymu návnady a ten sa na ne s patričným potešením chytá. Konečne táto dejová linka začína byť trochu zaujímavá. Slová Torria v závere zase predstavujú najlepšiu možnú pozvánku na ďalší diel. 7/10(23.2.2018)

 • Frajer42
  **

  Spoilery! Jeden z nejnudnějších dílu série. Pomalu se řítíme do finiše a jeden by čekal, že se konečně začne něco dít. Mám pocit, že celý seriál sklouzl k několika nechutným vztahům a neřeší se vůbec nic jiného. Takto mě to ale vůbec nebaví! Tvůrci, nebuďte čuráci a udělejte s tím něco!(15.1.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace