Čtyřicátnice Helena, uznávaná odbornice na manželské problémy, jednoho dne zjišťuje, že se dostala do situace, jaké řeší se svými pacienty. Její doposud milující a milovaný manžel je přistižen in flagranti s mladší ženou a Helena brzy bezradně stojí na prahu nového života. Dvacetiletá dcera Laura chce být matce oporou, zároveň se však potýká s nástrahami vlastní první opravdové lásky. Pomocnou ruku nabízí k Helenině zděšení i matka Vilma, bývalá herečka, která na všechny situace aplikuje svéráznou školu života. Výstřední dáma má zaručený recept: nahradit nepořádného chlapa, chlapem pořádným. Zdá se to neřešitelné, ale k překvapení Heleny i Laury muži, s nimiž stojí za to se vrhnout po hlavě do milostného dobrodružství tu stále ještě jsou. A tři docela rozdílné ženy zjišťují, jak moc jsou si podobné a pokud se má něco vyřešit, chce to nadhled, humor a neztrácet hlavu ani naději. (Bontonfilm)

camomilla

Urcite nadprumer, potesujici perlicka mezi tim, co se posledni dobou nataci. Ani chvilku jsem se nenudila a zasmala se. Vykon Elisky Balzerove skvely, zrala jsem ji to i s navijakem. ()

Chlo0opek

Místy trochu překombinován příběh, ale ve výsledku stejně svěží komedie se sympatickými herci a skvělou Eliškou Balzerovou. A také musím vyzvednout i jednoduchou, ale přitom výbornou hudbu. Lepší 3*. ()

Stereoid

Hodnotit zhruba jen první půlku, tak dám určitě nejmíň o jednu hvězdičku více. Hlavně Kubařová se mi velmi líbila, třeba v tý kavárně měla nádherný úsměv. Někde v druhý půlce se to najednou začalo zamotávat, komediální situace vyúsťující spíš do trapných situací a celý ten děj by bylo nejlepší v tu chvíli zabrzdit a směřovat někam jinam. Zcela objektivně, film si určitě najde svoji skupinku diváků a třeba i velkou skupinku, ale já do ní rozhodně nepatřím. Ke konci to všechno už na mě bylo přece jenom trochu moc. ()

Vlkopec

Slyšel jsem na tento film tak rozporná hodnocení, že jsem byl opravdu zvědavý, jaký je. Po shlédnutí se rozporným hodnocením nedivím. Je to film, který je chvílemi na úrovni Troškových Kameňáků, ale má i pár světlých a téměř přesvědčivých okamžiků. Celek působí jako podivná scénáristicky a režijně nepříliš zvládnutá slátanina z jiného světa, která je jen o málo lepší než Líbáš jako bůh nebo Bestiář. Zdá se, že autor tentokrát myslel operavdu hlavně na výdělek - zaplnit film hezkými lidmi, malebnými až luxusními interiéry a přidat něco lechtivého, něco dojemného a něco, co příběhu dodá (zdánlivou) hloubku a optimistické vyznění, to musí uspět! Trošku jsem se za něj styděl. Druhá hvězdička není pro Vejdělka, ale pro Lenku Vlasákovou. ()

Xmarc

Slabší začátek a slabší 4*, které jsem dal zejména díky, na naše současné poměry, nečekaně pohodové solidní komedii. ()

cabaday24 odpad!

brekeke, nevim a nechci vedet jakemu publiku je tahle delikatesa urcena, me nechutnala vubec. zasmal sem se jednou diky machackovi a to je na komedii malo.. ()

Whyyess

opravdu nechápu, proč tolik lidí hodnotí tento film jako odpad...Opravdu si nemyslím, že by tento film byl na stejné úrovni jako třeba "Jak ukrást Dagmaru" a jiné...Uvažujte lidi! ()

Alister

Film, který způsobí, že si mnohá z dcer dobře rozmyslí, jestli nechá svou matku samotnou v jedné místnosti se svým chlapcem; právě touto poněkud perverzní a tedy i odvážnou myšlenkou jsou pro mne Ženy v pokušení zajímavé či spíše kvituji s povděkem volbu originálního a ošemetného námětu.---- Prkenné herectví Vojty Dyka mohlo zaujmout jen sotva, přičemž samozřejmě nevím zda-li byl jeho herecký výraz úmyslem režiséra či nedostatkem jeho schopností - tak či onak působil divně, takže se tím nemá cenu dále zaobírat; nicméně značným zástupům náctiletých fanynek zde Dyk vypálil rybník, protože jim dal filmově symbolicky vale a dal přednost mamině, což mu nemůžeme mít vzhledem k charakterové neuróze jeho ex za zlé, a navíc i spoustě postarších dam bylo při sledování filmu umožněno upustit uzdu fantazii.---Film pro jinou část publika, jehož hlavním přínosem je pravdivost, byť nepříjemná, ale tak už to s pravdou bývá, že ? Jeho téma mě vcelku pochopitelně míjí, jelikož nejsem, a musím zaklepat, stárnoucí žena v pokušení; a tak mám opět dilema, co do hodnocení. Druhou projekcí to nevyřeším, jelikož tu bych nejspíš neunes. No, a tím jsem si odpověděl. ** ()

dodopet

Označit tento film jako odpad, je vzhledem k jeho kvalitě, vtipu a nadhledu na život, dost neobratný počin ale věřím že mladý člověk onen nadhled ještě nemusí mít. Film mě velice pobavil a potěšil. Dokonalý herecký výkon Elišky Belzerové. Jen jsem čekal trošku spravedlivější rozuzlení milostné zápletky ale takový je právě život :-) ()

veroniccca odpad!

Tohle mi příjde jako zbytečný film.. Natočený pro jednoduchou mentalitou ( už jen ty hlášky atd) ... od toho jdu raději dál a už nikdy víc ;) ()

NSN odpad!

Mohutně nepřirozený výkony s přiškrceným rádoby humorem. A když tohle selže, nepomůžou tady ani slušněneslušný dvojsmysly a hraní si na dračici v letech v podání E. Balzerový. Fakt jí ten apetit nevěřím, protože ho nedokáže zahrát. Česká filmová novodobá tvorba je prostě - až na malý výjimky - nekoukatelná. ()

marien1039

Čekala jsem, že to bude zas jedna z těch trapných a hloupých českých romantických pseudokomedií jako je Román pro ženy nebo Bestiář, což jsou filmi svým způsobem ještě koukatelné, ale tím to končí. Na Ženy v pokušení mě přemluvila mamka, protože má ráda Elišku Balzerovou a já se teda vůbec netěšila. Ale kupodivu mě to hodně překvapilo. Nejsem zastánce perfektního účeu a módního oblečení, ale poslední scéna, kdy hlavní hrdince přivezli kamion plný bot mě skoro dojala :-D Svým způsobem se stydím, že projevuji zájem o něco tak plytkého, ale na druhou stranu motivace jako motivace. Každopádně je fajn, že občas se naší zemi povede natočit komedii, která je doopravdy vtipná, má zajímavý příběh a doopravdy skvělé obsazení. V podstatě jde o to že čtyřicátnice Helena (Lenka Vlasáková) vede manželskou poradnu a samotnou ji opustí manžel, který si začne s černoškou. Protože je na pokraji sesypání, pomáhá jí jak její dcera hipísačka Laura (Veronika Kubářová), tak i její promiskuitní okouzlující matka (Eliška Balzerová), která ukázala že filmovém plátně umí skvělě zahrát i nejenom zhrzenou ženskou jak tomu bylo zvykem, ale i ve svém věku doopravdy přitažlivou krásnou svůdnici plnou radosti a elánu. Inu, proč nedávám 5 hvězdiček, když se mi film tak líbil? Tak zaprvé už ze zásady, jednou je to obyčejná romantická komedie a styděla bych se sama za sebe, kdybych o ní básnila víc a za druhé, ve filmu mi neuvěřitelným způsobem vadí role Jakubova kamadáda Michala v roli Jiřího Macháčka. Tohoto herce nemám moc ráda, vizuálně ke mi nepříjemný a samotná role Michala jako volnomyšlenkářského vidláckého "chválidupy", který všechny okolo upozorňuje na to, jaký je úžasný mi mírně celý dojem z filmu zkazila, neboť byla neskutečně iritující. ()

Ivuska71

Zrovna včera jsem na to znovu koukala a pořád se mi to sakra líbí. Je to příběh o psycholožce, která zjistí, že chlapi jsou nespolehliví a teprve v pětačtyřiceti začíná pořádně žít. Je to příběh o bývalé herečce, která žít sakra umí. Dál je to příběh o mladičké spasitelce světa, která se hledá. Všechny tři vedle sebe jsou jednak estetickým zážitkem a druhak velmi poučnou a vtipnou alfou a omegou filmu. A to nepočítám další příběhy a postavy. Dlouho jsem se u české komedie tak nepobavila. Dobře. Není to hlubokomyslný film a nespasí svět. Ale je to moje krevní skupina. Takových prosím víc! ()

Na Anděla Páně 2 už přišel milion diváků

Na Anděla Páně 2 už přišel milion diváků