Čtyřicátnice Helena, uznávaná odbornice na manželské problémy, jednoho dne zjišťuje, že se dostala do situace, jaké řeší se svými pacienty. Její doposud milující a milovaný manžel je přistižen in flagranti s mladší ženou a Helena brzy bezradně stojí na prahu nového života. Dvacetiletá dcera Laura chce být matce oporou, zároveň se však potýká s nástrahami vlastní první opravdové lásky. Pomocnou ruku nabízí k Helenině zděšení i matka Vilma, bývalá herečka, která na všechny situace aplikuje svéráznou školu života. Výstřední dáma má zaručený recept: nahradit nepořádného chlapa, chlapem pořádným. Zdá se to neřešitelné, ale k překvapení Heleny i Laury muži, s nimiž stojí za to se vrhnout po hlavě do milostného dobrodružství tu stále ještě jsou. A tři docela rozdílné ženy zjišťují, jak moc jsou si podobné a pokud se má něco vyřešit, chce to nadhled, humor a neztrácet hlavu ani naději. (Bontonfilm)

quasar

O chloupek za Mužema v naději. Vařeno podle podobného receptu. Je dobré se dívat a absurdním příběhem se nechat jen unášet a bavit se. Nic víc film ani nenabízi a na nic víc si nehraje. Možná na sci-fi, protože takovou kudlanku, jako vykouzlila sama ze sebe Eliška Balzerová snad ani nelze v reálu objevit :) Jeden z nejlepších hlodů: "Nějak si nedovedu představit, že moje první dítě bude černoch..." - "Nevadí, mám tu i asiaty!" :D ()

Perchta6

Vejdělek nezklamal, i když některé scény působí krkolomě (např. při kremaci mluvící mrtvola), ale celkový žánr to omlouvá - odříkaného největší krajíc! A tomu mrňavému záletníkovi jsem to přála, hajzlovi jednomu... Každá žena má právo na seberealizaci, a i když tomu tak úplně nevěříš, přijmi to... ()

Mikecat

To bolo všetko?!....úvod bombový, potom ručná brzda a 2hod. chujovina o rozvedenej žene, ktorá sa vyspí s chalanom svojej dcéry a začne si užívať života, zakončená pohrebom.??????ps: sem tam úsmevný shot - aby som nekrivdil ()

honzic

Příjemná oddychovka, která potěší, zejména Balzerové se role velmi povedla, Vlasáková ani Kubařové se ji výkonem ani trochu nepříblížili, škoda! Mít to lepší herecké obsazení, mohlo to být lepší. Hodnocení: 60 % ()

Elyurias

Dynamická postava Vilmy dodává filmu jiskru a zmatkující Helena zase komičnost. Laura je postava paradoxní :Chce pomáhat ostatním a přitom je docela sobecká.Je to veselá podívaná s hořkými prvky. Asi se hodí spíše na dámské jízdy, ale pánové nám takové filmy jistě rádi dopřejí a někteří se možná rádi poívají s námi.:) ()

SheldonShamy

Krásná česká oddechovka, romantická a hlavně komedie - ta správně česká a správně ženská, ale myslím, že i páni a kluci se zasmějí jedinečným scénkám, zvratům a ironiím života. Nic není přikresleno, nic nekončí happy endem a rozhodně to není typ nějaké americké slátaniny... ()

Reiner

Tsunami_X to napsal dobře. Souhlas. Tohle je děs. Je hezké, že se snaží nám poskytovat levný a přiblblý humor, ale ... ať zkusí točit už konečně dobré filmy. ()

pimp

Milé dámy středního věku, s odchodem záletného manžela se nejlépe vyrovnáte souloží s partnerem Vašeho dítěte. Dcera Vám to odpustí, ale co víc, odpustí i svému příteli a budou spolu šťastně žít až do smrti jako v pohádce. A kdyby se k Vám chtěl ten kurevník náhodou vrátit, nakopněte ho špičatou botkou Vaší pelešivé matky rovnou mezi půlky. PS: Třetí díl trilogie se bude týkat partnerských vztahů přímo uvnitř rodiny. Zatím má pracovní název: Děti v beznaději. S úctou Váš Jirka Vejdělek ()

yazik

Příjemná oddychovka dobře zahraná. Ačkoliv českou novodobou produkci zrovna dvakrát nemusím, tak u tohohle jsem se příjemně bavil. ()

Anez99

Vcelku dobrá odpočinková komedie, která je vysunuta na vyšší level díky hereckým výkonům a to především Elišky Balzerové a Lenky Vlasákové. Jeden z povedenějších českých filmů. ()

kubilov

Milá oddechovka z pera mého oblíbeného režiséra/scénáristy Jiřího Vejdělka, které jsem se sice lehce obával, díky ženskému zaměření, ale k mému překvapení mě mile potěšila. Podle názvu a traileru jsem čekal spíše drbárnu ve stylu Sexu ve městě, ale Ženy v pokušení mě překvapily zejména svižným průběhem, skvělou hudbou a velmi kvalitním hereckým obsazením, ve kterém absolutně vládne perfektní dáma Eliška Balzerová a jako vždy nejlepší bavič v celém filmu Jiří Macháček. Vejdělkův osobitý styl se mi začíná zamlouvat čím dál více a ani trochu mi nevadí jeho poněkud odlišný způsob na fungování vztahů a nevěr. ()

vodkasesemte

film o ničem, u kterého si alespon v klidu prolistujete pár starých časopisu, teda až na posledních 30min a ve finále hrozná pýčovina. ()

garry

Špatná komedie. Dialogy odposlouchané z dámských kávových dýchánků, které obsahují více hovorů o sexu než by se dalo čekat. ()

lobo87

Prekvapivo dobrá a originálna česká komédia. Pani Balzerová si to vychutnávala, ale páčila si mi aj Lenka Vlasáková, Vojtěch Dyk a ďalší. Film bol zábavný, mal šmrnc a pobavil skvele... 70% ()

Na Anděla Páně 2 už přišel milion diváků

Na Anděla Páně 2 už přišel milion diváků