Čtyřicátnice Helena, uznávaná odbornice na manželské problémy, jednoho dne zjišťuje, že se dostala do situace, jaké řeší se svými pacienty. Její doposud milující a milovaný manžel je přistižen in flagranti s mladší ženou a Helena brzy bezradně stojí na prahu nového života. Dvacetiletá dcera Laura chce být matce oporou, zároveň se však potýká s nástrahami vlastní první opravdové lásky. Pomocnou ruku nabízí k Helenině zděšení i matka Vilma, bývalá herečka, která na všechny situace aplikuje svéráznou školu života. Výstřední dáma má zaručený recept: nahradit nepořádného chlapa, chlapem pořádným. Zdá se to neřešitelné, ale k překvapení Heleny i Laury muži, s nimiž stojí za to se vrhnout po hlavě do milostného dobrodružství tu stále ještě jsou. A tři docela rozdílné ženy zjišťují, jak moc jsou si podobné a pokud se má něco vyřešit, chce to nadhled, humor a neztrácet hlavu ani naději. (Bontonfilm)

Filipes

O tom, že lze natočit kvalitní český film bez trapných replik, pokůsů o vtip, bez trapných hereckých výkonů a mohl bych pokračovat....tohle je ten případ, kdy se dějí zázraky. ()

Nupaky

Úžasná Balzerová,úžasná...celý film v podstatě táhne a jde jí to moc dobře. Příjemný český film a po delší době a vtipný :) ()

xSxEx

Do posledni cca 15 min. bylo u mne jednoznacne za ******, ale co se da delat i tak musim rici, ze po dlouhe dobe me cesky film takto nepohltil ... a dokonce sem i zvladl, ze tam byl Machacek s kterym mam dost problem:) ()

IZFNP

Čakala som ľahko pikantnú, humornú hru troch žien pri lovení chlapov. Dostalo sa mi však sympatického, naskrz príjemného, zábavného milostného 6-uholníku. Jasné, že koniec sa dal odhadnúť po 20 minútach (asi toľko trvalo, než sa na scénu dostali všetci protagonisti) a že film nepriniesol nič svetaborné, o pikantnosti nemôže byť reč. Ale mňa to bavilo, rozprávanie bolo svižné a na pomery novodobých českých romantických komédií to bolo veľmi slušné. A ak k tomu hrajú herci, každý dobrý vo svojej úlohe? Postavy tak vôbec neboli trápne, čo je príjemná zmena. Niečo medzi dobrých a chválitebným, ale rada sa prikloním k 4*. ()

g.laudeo

Jasně, je to taková navoněná slátanina a vtipný to není. Ale Balzerová je tam velmi přesvědčivá a na všechny tři holky se dobře kouká. Takhle na Šumavě na chatě, venku je zima, v pokoji tři ženský - proč to nedat. ()

George.Camel

Výborná komedie s fantastickou Eliškou Balzerovou. Film je úžasně sestříhán, pobaví i poučí, příjemná je také hudba a kvalitní příběh. Po účastnících zájezdů je to druhý film J. Vejdělka, který mne oslovil. Jen tak dál. ()

gotham

Sympatická a příjemná komedie, která pobaví a neurazí, bohužel postrádá jakési koření, které by tomuto filmu dodalo výjimečnost. Přeci jen mi Lenka Vlasáková nepřijde dost dobrá na to, aby utáhla film, Roman Zach je úplně nevyužitý, naopak Macháček je vynikající, a to ze sebe ani nedělá blbce, Balzerové role dámy rebelky maximálně sedla a Kubařová je okouzlující a sexy. Chybělo mi zde více akce, lepší dialogy, zajímavější vedlejší postavy, třeba manžel Vlasákové jakoby neexistoval. Vejdělek natočil vynikajícího Václava, ale u těch komedií jakoby mu chyběla představivost či temperament, jakoby se bál experimentovat. I Účastníci zájezdu měli dobré momenty, ale celkově byli stejně zabrždění jako Ženy. 60% ()

Don Kryspin

Tenhle film jsem chtě-nechtě viděl během prosince 2010 několikrát, protože ho promítali skoro v každém autobuse, ve kterém jsem cestoval. Sám od sebe bych na něj do kina určitě nikdy nešel - ale v tom busu se mi vlastně docela líbil. Tedy, jak co... Snad všem lidem v autobuse (spíše střední a starší generace) se nejvíce líbila role Elišky Balzerové a při každé druhé její větě autobus propukal ve smích. Nechápu - mě osobně neoslovila vůbec. Ta role je podle mého úplně blbě napsaná - trapná, nudná, neuvěřitelná. Postava Veroniky Kubařové je také úplně divná - klidně bych ji ve filmu oželel, stejně jako totálně nevěrohodnou postavu Romana Zacha. Vojtěch Dyk a Jiří Macháček už jsou lepší, ty bych tam milostivě nechal :-)) Ale královna tohoto filmu je pro mne jednoznačně LENKA VLASÁKOVÁ. Hezky napsaná role a výborně zahraná. V podstatě jsem se celý film jen těšil na scény, kdy se zase objeví na obrazovce :-) Ta ženská je vtipná, silná i zranitelná, přitažlivá, krásná, živá... Lenka Vlasáková pět hvězdiček, zbytek filmu jediná hvězda. Takže průměr: za tři. ()

Lewaso

Fantastické. Jsem rád, že byl opět v Čechách natočený film, u kterého se dá smát i plakat zároveň. Díky. ()

koza3

Zasmál jsem se více než třikrát, což se mi v poslední době v i když rozmanité škále komedií moc nestává. Česká oddechovka, u které jsem nevěděl, které ženské mám fandit, tak jsem fandil všem a moc se mi to líbilo. Dávám 80% :-) ()

klichem

Jediné čo sa mi na tomto filme páčilo bola babička Vilma (teda Eliška Balzerová) - nadčasová, s lahkosťou, s vkusom , s výborným humorom a hlavne obrovskou chutou do života. Príbeh ma vôbec nezaujal. Striedanie priatela medzi matkou a dcerou mi prislo poriadne pritiahnute za vlasy, dokonca až nevkusne. Scény, ktoré mali byť smiešny boli silené. Celkový dojem slabý. ()

prcekxxl

Krásný český film, který se u nás jen tak nevidí. Jestli nemáte náladu a chcete si odpočinout u "fajn" filmu, kde nemusíte nad ničím přemýšlet, doporučuji. Z kina jsem odcházela s dobrou náladou a pocitem, že život máme fakt jenom jeden, tak si ho aspoň musíme pořádně užít. Doporučila bych všem ženám, které po čyřicítce propadají depresi, že už jsou staré a naodpis. Hláška "nepodceňuj IQ svoji frndy" , se mi vryla do paměti. A výkon Elišky Balzerové dává tomuto filmu výbornou šťávu. 4,5* ()

x_ander

K Ženám v pokušení jsem přistupoval jako k další z řady nezajímavých českých komedií, a o to víc jsem byl následně překvapen. Tenhle film totiž opravdu vtipný je a bavil jsem se celou dobu, napříc tomu, že jde o "ženskou" komedii. Je to film, který si nehraje na nic světoborného a tvůrci si uvědomovali, že točí oddychovou jednohubku a to se jim povedlo výborně. ()

Muff

Oddychovka zjednodušující život na snahu o působení na první signální a nejnižší pudy, což považuje za nejvyšší metu, degradující chlapy na primitivní netolerantní tvory, přívěšky atraktivní a cílevědomé ženy starající se o její potřeby či přímo omezené kurevníky řízené chtíčem, přičemž chlap pod metr devadesát je jen ubohý šašek. Osobně bych dal přednost tolerantní věrné Lence s lodičkami z první poloviny před namyšlenou na podpatkách, která mne při každém závanu nudy či nesouhlasu prostě podvede. A proč ne, dítě už odrostlo. Chlap je prostě kurevník, ženská je jednoduše atraktivní. Nejsem žádný puritán, ženský lákají na vnady a chlapi po nich prahnou, ale zjednodušit vnímání světa JEN na tohle, a vydávat to za ten správný přístup a měřítko hodnot, to je cynické. Ten film je prostě o jedné stránce života, o tom, jak si užívat, a ani se nenamáhá zohlednit fakt, že existují i jiné stránky, mnohem významnější, hodnotnější a trvalejší (asi budu nazván konzervou, dobře mi tak). Tři hvězdy za několik opravdu vtipných scén. Lenka Vlasáková je milá a atraktivní, ale v dialozích zbytečně přehrává, což se dá říci i o Elišce Balzerové, která to s tou žoviálností vyloženě přeháněla. Chlapi jsou tam jen do počtu, o těch se nemá smysl zmiňovat. Daleko zábavnější příběh se dá zažít v reálu, kdy se rozpadají rodiny s malými dětmi po pár letech. Otázka je, zda by pro omluvu a vysvětlení stačilo jako ve filmu přeměnit ženskou, co se celý život chová jako štětka, v emancipovanou atraktivní a žádanou krasavici, co na tom, že celý život chlapy jen využívá a dceru má spíš jen tak omylem s jedním z té řady. Asi je to o úhlu pohledu. ()

Parisée

Pro mě bez problémů koukatelné. Odsejpá to, má vtip a je to vcelku osvěžující. Mezi současnými českými filmy je to příjemné překvapení. ()

Na Anděla Páně 2 už přišel milion diváků

Na Anděla Páně 2 už přišel milion diváků