EZO.TV

Talk-show
Česko, 2009, 65 min

Účinkují:

Vlastimil Brůček, Jolanda

Chcete znát svůj osud? Zavolejte a dozvíte se více o vaší lásce, zdraví, kariéře, financích...  Ezo TV nabízí divákům možnost obdržet radu živě od věštců, kteří vynikají v různých věšteckých metodách, jako je astrologie, tarotové karty, zvláštní věštecké nástroje (např. kameny, křišťálová koule), numerologie a počítačová analýza, což poskytuje vzrušující rozmanitost programu. Hlavní témata diskuse zahrnují lásku, kariéru a finance. Ezoterická profesionální telefonní služba, která už je úspěšná v mnoha zemích, konečně i u nás! (oficiální text distributora)

hippyman odpad!

co nám brání v lásce, co nám brání k penězům, zlatíčka? málem jsem si vyvrátil hubu z pantů... nechápu, že jsem to fakt vydržel celou hodinu! odpad! ()

Peytl

Ezoterická profesionální telefonní služba, která už je úspěšná v mnoha zemích, konečně i u nás! (oficiální text distributora)......To snad mluví za všechno, ne???? :))), nemohu dát méně jak 6 hvězd z 5 - ššššštěně !!!!!! ()

MaedhRos

Máte bordel v linii žen, vaše duchovní jméno je Datael a uvidíme se na velkém karmickém pucování! (Zásobu vodky, bubínek a pozitivní energii s sebou.) ()

Sinecod

Dokonalost:) skoro stejně dobré jako můj další oblíbený teleshopping:) Pobavil mě oficiální text distributora. ()

Kothy odpad!

Ale to je hnus! Jolanda a spol. Aspoň že to zachraňuje Vlastík Plamínek. "Jsem Vlastík Plamínek a hořím jako ohýnek!" :D ()

MikeCool odpad!

TV-pořad (Talk show). Jediné pozitivum: Vlastík Plamínek :-D | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 15% (odpad!) | ()

WANDRWALL

Je to tak praštěné, že to někdy předčí veškerou fantazii. Proto se to dá jednou vidět, neb i takové nápady, které televize odvysílá stojí za nahlédnutí, co vše tvůrce může napadnout! ()

heyda

Koukám, že to nikdo nechápe. V EZO jsou záměrně zaměstnáváni málo inteligentní blázni (viz rázná cikánka Jolanda, bubeník Vlastík či přihřátý Alešek), protože alespoň díky nim se dá mluvit o nějaké sledovanosti. Je i dost možné, že ředitel EZO za to, že zaměstnává lidi na okraji společnosti dostává nějaké dotace. Každopádně kdyby sehnali rádoby seriózní věštce, bylo by to jen a jen divný, protože věštění je kravina. Takhle je to alespoň sranda. Navíc se to vysílá v hodně pozdních hodinách, takže zdejší odpady jsou jen zoufalým výkřikem do tmy. ()

BMW12 odpad!

Akorát tahají z lidi prachy. Takovéto pořady měli už dávno zakázat. Ale Vlastík Plamínek, Stanley Bradley a Jolanda luxusní :D :D :D A ty perverzní telefonáty Jitce. :D A doporučuji na youtube zhlédnout kanál carymaryfucka :D Edit: Tak kanál carymaryfuckovi YouTube zrušil, ale založil nový pod názvem Archivní vzpomínky. ()

SOLOM. odpad!

Tak tohle byla svého času „pecka“ a klenot televizního ODPADU nejhrubšího kalibru. Viděl jsem tento „volající“ ezoterický pořad vždy jen na okamžik, mezi reklamami ve filmech, ale Jolanda i Vlasta Plamínek nikdy nezklamali a byli vždy na ránu. Hlavně když si vzpomenu na to Ššššššššš-těně...Nechápu jak můžou být někteří lidi tak blbí a volat pro rady takovým individuím… ()

Coleator odpad!

Ukázkový příklad jak vytáhnout z lidí peníze... Zajímalo by mě, jestli tam opravdu volá tolik lidí, nebo je alespoň část hovorů falešných - každopádně vynáší jim to asi pěkně, když už tento "pořad" běží tak dlouho... ()

Handle odpad!

Spolu s pořadem Volejte Věštce nejlepší náhražka za komedii v nočních hodinách. Když na to sem tam narazím, nestačím se divit! Jednou jsme se s mojí sestřenicí cca ve 2 hodiny ráno začali smát na celej spící barák, protože to, co zrovna mleli a ještě jakým tónem + ta hudba do toho a to "magické" studio - no neskutečný! :) A Plamínek s bubínkem... opravdu nevím, jestli to potřebuje ještě vůbec nějaký komentář... úlet! :) ()