poster

Ocelová pěst

 • USA

  Real Steel

 • Slovensko

  Oceľová päsť

 • Slovensko

  Real Steel: Oceľová päsť

Akční / Drama / Sci-Fi / Sportovní

USA / Indie, 2011, 122 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MISSha
  ****

  Nevím jak ostatní, ale já se bavila téměř královsky. Snímek vás pohltí a vyplivne vás až na konci. Spojte filmy jako Rocky + Železný obr + Transformers a vyjde vám z toho Ocelová pěst. Jakkoli to může působit jako klišé na rodinné hodnoty, či jako ke konci prohlubující se patos… Zdání klame. Je to umírněné a ve vší početnosti únosné. Což je vzhledem k tomu, co se v Hollywoodské továrně v poslední době točí skoro zázrak. Mladý Dakota Goyo, je slibnou nadějí do budoucna. PS: Nepřipomínal vám taky malého Anakina Skywalkera ze Skryté hrozby?(20.10.2012)

 • monolog
  **

  Ve filmu i titulcích jsem marně hledal Stallonea aspoň v nějaké epizodní roličce nebo jako koproducenta. Je to totiž jen dražší kopií jeho Do útoku s příměsí Rockyho. Shawn Levy je nula a tady mi to dal zase pěkně sežrat. Absolutně nefungující neřku-li zpackaná dramatická část vztahu otce a syna a trapné záběry chlapce a jeho psa, chci říct nejlepšího kamaráda robota... Oproti tomu jsou zde některé opravdu povedené záběry na bojující roboty a sem tam i ta scenerie. Ale jako celek to neobstojí a je to spíš nudná slátanina. A přitom to mělo takovej potenciál...(20.2.2012)

 • J*A*S*M
  ****

  Transformeři mají spoustu peněz na dechberoucí efekty, Ocelová pěst má srdce - a to je důležitější. Jednoduchá rodinná zábava s jednoduchým scénářem a "otravným moudrým děckem" v hlavní roli. Jenže celé je to strašně moc milé a "otravné moudré děcko" působí až překvapivě sympaticky, takže se mi na Real Steel dívalo moc dobře. Zkrátka příjemné překvapení, snad jen ty robotické souboje mohly být natočené dynamičtěji a napínavěji. Přišly mi až moc rutinní. Ale celkově - takovéhle popkornovky klidně...(6.1.2012)

 • tron
  **

  Nesympatický Jackman, nesympatické decko, nesympatická Evangeline Lilly, sympatický Kevin Durand (paradoxne v zápornej úlohe, ehm). Vizuálna stránka nič moc, efekty priemerné, scenár strašne zastaraný a viac predvídateľný už zrejme ani byť nemohol. Vôbec ma to nebavilo, dopozeral som to len aby ma ľudia neohovárali, že mám niečo proti robotom.(18.1.2017)

 • Toren
  ****

  Shawn Levy mě mile překvapil. Natočil působivý film, kde funguje takřka vše. Jackman jako Charlie byl správnej sympaťák a Dakota mu parádně sekundoval - ba dokonce jej občas přehrával. Atom byl skvěle vymyšlen a robotí mimika snímaná pomocí lidských pohybů mi občas přišla více než realistická, což bych od Levyho, který točil jen průměrné komedie opravdu nečekal. Sountrack parádně doplňuje příjemný děj, který mě i s celkovou atmosférou vrátil do 80. let, kdy se filmy točili především pro zábavu a hlavním tahounem snímků býval jednoduchý leč uvěřitelný příběh. Celková chemie mezi otcem a synem fungovala bravůrně a při závěrečném souboji jsem občas zapomínal dýchat... a to je známka výborně odvedené práce. Čekal jsem, že to bude můj černý kůň letoška ( podobně jako Planeta Opic ) ovšem, že to z přehledem nakope zadek i blockbusterovým Transformerům ? Bravo... plnej počet a sem s dvojkou! PS - Dakotu snad čeká velká filmová budoucnost... zasloužil by si to :)(21.11.2011)

 • Dakota Goyo

 • - Hugh Jackman v jednom z rozhovorů k filmu uvedl: "Mám radost, že mě děti konečně viděly hrát, jinak mě mají zakázaného." (=woody=)

 • - Hugha Jackmana připravoval na roli osobně Sugar Lee Leonard a Hughův otec, který boxoval v armádě. (=woody=)

 • - Vůz, který krátce řídí Tak Mashido (Karl Yune), je Tesla Roadster sport. (KucC)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace